У ці дні українці складають шану нашому Великому Землякові -  Богдану Лепкому. Низку святкових заходів провели учні й педагоги ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого.
Дотримуючись заходів безпеки, учні й учителі міста 9 листопада писали 20-й ювілейний радіодиктант національної єдності, провели низку заходів, присвячених Дню української писемності.   ТУГ У Тернопільськой Українськой гімназії ім. І. Франка відбувся загальногімназійний захід «Українська мова – це СКАРБ!». Учні 6-А (10 клас) підготували неймовірне свято! Старшокласники не тільки читали вірші, грали п’єсу, танцювали, співали, а й висловлювали свою любов до рідної мови.   ТНВК ШКПЙС З ініціативи президента шкільного парламенту в Школі-колегіумі було проведено літературний вечір, на якому учасники читали свої авторські вірші та ділилися враженнями від останніх прочитаних книг.   ТЗОШ№14 В день української писемності і мови на групі продовженого дня…
Середа, 11 березня 2020 11:41

Шевченко в серцях ліцеїстів

Традиційно у ці березневі дні учні Тернопільського ліцею №21- спеціалізованої мистецької школи ім. І.Герети  вшановують Кобзаря.  У закладі проведено: літературно-музичні композиції, вікторини, конкурси, усні журнали, віртуальні подорожі, літературні читання.
Середа, 11 березня 2020 10:08

Шевченківські дні у ТСШ№7

Лінійка 10.03.2020. Кожен клас презентував пісню на слова Шевченка. 
Середа, 11 березня 2020 08:50

Щевченківські дні у Техліцеї

10 березня у Тернопільському технічному ліцеї відбулася літературно- мистецька композиція " Відкриваю " Кобзар..."І пісня,і натхненне слово великого генія запалили у серцях усіх присутніх вогник любові до України,віру у її щасливу долю.
Вівторок, 10 березня 2020 21:33

Шевченківські дні в школі №13

Сьогодні в школі ми розпочали тиждень рідної мови. Традиційно в Шевченківські дні учні та вчителі вшановують Кобзаря. Шестикласники та другокласники з цікавістю малювали «Плакат співпраці» - портрет Тараса Шевченка. А учні 9-А класу провели QR - квест «Чи знаємо ми Тараса?»
До 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в ТЗОШ№18 відбувся творчий вечір.
Вівторок, 10 березня 2020 21:13

У школі №27 вшанували Шевченка

Сьогодні в школі №27 відбувся флешмоб "Шевченко з нами"
Сторінка 1 із 16