П'ятниця, 07 жовтня 2016 12:09

У ТНВК ШЕЛ № 9 відзначають 130-річчя від дня народження Іванни Блажкевич

3-4 жовтня у шкільному музеї Іванни Блажкевич у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» було проведено екскурсії для учнів початкової школи.

5 жовтня учні школи-ліцею з цікавістю переглянули виставу «Лис Микита» за мотивами однойменної пєси І.Блажкевич. Виступ підготували учасники дитячо-юнацького театру ТНВК ШЕЛ №9 під керівництвом М. Безпалька.

 6 жовтня з метою популяризації творчості нашої славної землячки у стінах закладу відбувся міський конкурс диктантів ім. І.Блажкевич серед учнів 9-х класів. Переможців було відзначено грошовими нагородами.

 9 жовтня представники учительського та учнівського колективів ТНВК ШЕЛ №9  ім.І.Блажкевич  візьмуть участь у святкуванні урочистостей до 130-ї річниці від дня народження Іванни Омелянівни Блажкевич у селі Денисові.

10 жовтня 2016 р. в актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбудеться літературно-музичне свято, приурочене вшануванню І.Блажкевич. До проведення дійства активно готуються учні і педагоги школи-ліцею.

 

Прочитано 290 разів