Четвер, 23 лютого 2017 00:22

Свято рідної мови у ТСШ№7

Розпочалося свято «Молитвою до мови» К. Мотрич, яку з вірою в серці прочитала заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня Боднарчук Г.В. Вчитель Краснюкова Л.Д. розповіла учням історію виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні. Вчитель Сидорчук Н.Я. наголосила на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Вчителі Сидорчук Н.Я.,Тарас О.О.,
Вельган Г.Є. провели зі своїми вихованцями конкурс «Грамотний учень нашого класу». Продовжили свято читці віршів про мову. Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст найменших учасників.
Переможцями стали : Горошкевич Анастасія, Муравська Христина (1-і класи), Мельник Софія (2-і класи), Вітик Арсен (3-і класи) , Глуха Вікторія (4-і класи). 
У кінці свята пролунала пісня «Гімн українській мові», яку виконали учні 3-В під керівництвом Козачок Т.О. Завершила свято директор школи Константинова С.М.., яка закликала учнів зберігати і шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.

Прочитано 222 разів