Понеділок, 20 березня 2017 10:30

ШЕВЧЕНКО - ЦЕ ТЕ, ЧИМ ЖИВУТЬ!

    «Шевченко - це набагато більше від того, що вивчають. Шевченко - це те, чим живуть!» Під таким гаслом цьогоріч пройшли Шевченківські дні у Тернопільській спеціалізованій школі № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов.
     У рамках святкувань 203-тьої річниці від дня народження Великого Кобзаря у школі було організовано більше десятка різноманітних заходів, до проведення яких залучились учні усіх класів, вчителі, батьки.
      Розпочались святкування поетичним марафоном, під час якого члени учнівського самоврядування школи під керівництвом педагога-організатора Гуменної І.Л.ознайомлювали учнів початкової школи із багатою поетичною спадщиною українського генія. А в шкільному холі усі учні та вчителі мали можливість переглянути створений учнями фільм, у якому дев’ятикласники декламували вірші Великого Кобзаря біля пам'ятних місць, пов’язаних із Шевченком.
      9 березня відбувся конкурс читців, у якому взяли участь більше 30 учнів 1-4 класів. Всі учасники майстерно декламували поезії Тараса Григоровича, продемонструвавши неабиякі поетичні та артистичні здібності.
      По-новому відкрити для себе багатогранність Шевченка та насолодитись художньою довершеністю його поетичного слова змогли учасники та гості літературної кав’ярні «Кава з Шевченком», організованої 10 березня вчителем української мови та літератури Злепко Г.М.  У шкільному кафе при свічках, в романтичній обстановці старшокласники читали поезії Тараса Шевченка, інсценізували уривки із його творів та виконували пісні на слова Кобзаря.
      У понеділок, 13 березня, в актовій залі школи учнів, батьків та вчителів зібрав ще один цікавий захід – театралізоване дійство «Мені тринадцятий минало». Учні 5 та 6 класів відтворили на сцені радісні та сумні сторінки дитинства Тараса Шевченка.
       Відзначення Шевченківських днів збагатило учнів знаннями про життя і творчість Кобзар та показало актуальність його поетичного слова для сучасних поколінь.
     
Прочитано 265 разів