Випробування "Тести"
16.11.2020 в ТСШ№3 відбулося конкурсне випробування "Тестування" для учасників зонального етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" в номінації "Українська мова й література." У ньому взяли участь учителі: Палкова Зоряна (ТЗОШ№23), Семенець Галина (ТЗОШ№4), Галатюк Галина (Кобзарівська ЗОШ), Ситар Володимир (ТЗОШ№11). Бажаєм успіхів!!!
Вітаємо з перемогою!
Вшановуємо пам'ять визначного земляка
Святкуємо День української мови й писемності
Дотримуючись заходів безпеки, учні й учителі міста 9 листопада писали 20-й ювілейний радіодиктант національної єдності, провели низку заходів, присвячених Дню української писемності.
УЧИТЕЛЮ УМЛ : НАВЧАЛЬНІ РЕСУРСИ Й ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ
Платформи дистанційного навчання
- ATutor (https://atutor.ca/). Інструкція за посиланням.
- Moodle (https://moodle.org/). Все про Moodle (включаючи інструкції) за посиланням.
- Open edX (https://open.edx.org/).
Вебсервіси для керування навчанням учнів
- Edmodo (https://new.edmodo.com/).
- Google Classroom (https://classroom.google.com/).
Персональний сайт (блог) вчителя чи закладу освіти
- Сайти Google (https://sites.google.com/).
- Блоги Blogger (https://www.blogger.com).
- Сайти (блоги) WordPress (https://uk.wordpress.org).
Інструменти онлайн трансляцій
- Прямий ефір YouTube.
- Zoom (https://zoom.us/).
- BigBlueButton (https://bigbluebutton.org/).
Інструменти для створення відео
- Перетворення презентації Microsoft PowerPoint на відео. Офіційна інструкція – за посиланням.
- FastStone Capture (https://www.faststone.org/index.htm) – програма для запису екрану.
- Camtasia Studio (https://www.techsmith.com/video-editor.html) – програма для запису екрану.
- Loom (https://www.loom.com/) Інтернет-сервіс для запису відео.
Онлайнові дидактичні ігри, вправи, кросворди, тести та опитування
- Learningapps (https://learningapps.org/).
- Classtime (https://www.classtime.com/uk/).
- Оnlinetestpad (https://onlinetestpad.com/ua).
- Miyklas (https://miyklas.com.ua).
- Quizizz (https://quizizz.com/).
- Wizer.me (https://wizer.me/).
- Quizlet (https://quizlet.com/).
- Rebus1 (http://rebus1.com/).
- Thatquiz (https://www.thatquiz.org/uk/)…
Відеоуроки з української мови та літератури, зарубіжної літератури
- Відеорепетитор української мови – канал для тих, хто бажає знати українську мову.
- Експрес-уроки української мови Олександра Авраменка.
- https://dostupnaosvita.com.ua/video-lessons – відеоуроки від проєкту «Доступна освіта».
- Відеоуроки української мови від Анатолія Васяновича.
- Канал вчителя української мови та літератури Наталії Ільченко.
- Канал вчителя української мови та літератури Наталії Борисенко.
- 63 відео за мотивами творів української літератури до ЗНО 2020.
- Відеоуроки з української мови та літератури від проекту «Доступна освіта».
- Подкаст «Акустика тіней» Габріель Гарсіа Маркес.
- Онлайн-уроки з української мови та літератури.
- Відеоуроки з української мови від «Мрія-урок».
- Відеоуроки за 5 клас. Українська мова.
- Відеоуроки від поєкту «ВШколі».
- Фільми за шкільною програмою.
- 25 фільмів, які допоможуть засвоїти шкільну програму з української літератури.
- Мультфільми та фільми за програмою ЗНО з української літератури.
- Відеоуроки від проекту «На всі двісті».
- Youtube-канал «Українська мова. 200 балів».
- Mystetskyi Arsenal – канал для поціновувачів мистецтва та літератури.
- Добірка відеокурсів з літератури, історії та мистецтва.
І (міський) етап ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбувся
ІІ (міський) етап ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбувся 01 листопада 2020 року в ТСШ№7.
Дякуємо всім учасникам, членам оргкомітету і тим 13-ти членам журі, які взяли участь у проведенні конкурсу, замість очікуваних 22-х членів журі.
Протоколи у вкладеннні "Результати".
№ | Прізвище, ім’я | Клас | Назва навчального закладу |
Яке місце посів(ла) на ІI етапі Конкурсу |
1 | Лобас Денис | 5 клас | ТУГ | 1 |
2 | Маруняк Світлана | ТЗОШ №27 | 2 | |
3 | Сташків Яна | ТЗОШ №16 | 2 | |
4 | Зварич Богдана | ТЗОШ №11 | 3 | |
5 | Ядловська Ярина | ТЛШМ №21 | 3 | |
6 | Вірковська Мілана | ТСШ №3 | 3 | |
7 | Гербут Уляна | 6 клас | ТУГ | 1 |
8 | Кутерещин Діана | ТСШ№29 | 2 | |
9 | Шарапова Катерина | ТЗОШ№28 | 2 | |
10 | Богач Антоніна | ТЗОШ№16 | 3 | |
11 | Якушевич Ярина | ТСШ№3 | 3 | |
12 | Андрейчин Ігор | ТСШ№5 | 3 | |
13 | Жаровська Юлія | 7 клас | ТУГ | 1 |
14 | Іванюк Ілона | ТЗОШ №16 | 2 | |
15 | Рибчинська Дарина | ТКГ | 2 | |
16 | Павловська Олена | ТЗОШ №20 | 3 | |
17 | Зборовська Софія | ТЗОШ №19 | 3 | |
18 | Кухарук Анастасія | ТНВК №9 | 3 | |
19 | Бартіш Олена | 8 клас | Школа-колегіум | 1 |
20 | Човник Юлія | ТСШ№5 | 2 | |
21 | Цяпа Остап | ТЗОШ№16 | 2 | |
22 | Пришляківська Вікторія | ТСШ№3 | 3 | |
23 | Ратушняк Дмитро | ТЗОШ№27 | 3 | |
24 | Оплаканець Надія | ТСШ№29 | 3 | |
25 | Закордонець Соломія | 9 клас | ТЗОШ№16 | 1 |
26 | Влох Лілія | ТЗОШ№18 | 2 | |
27 | Вівчар Марія | ТЗОШ№23 | 2 | |
28 | Пілат Вікторія | ТЗОШ№24 | 3 | |
29 | Дідик Яна | ТЛСШМ № 21 | 3 | |
30 | Галько Вадим | ТЗОШ№11 | 3 | |
31 | Гаврись Софія | 10 клас | ТЗОШ№27 | 1 |
32 | Бугера Юлія | ТЗОШ№16 | 2 | |
33 | Сивак Валерія | ТУГ | 2 | |
34 | Тронка Софія | Школа-колегіум | 3 | |
35 | Тимків Евеліна | ТТЛ | 3 | |
36 | Волянська Дарина | ТСШ№17 | 3 | |
37 | Малюта Олена | 11 клас | ТСШ№29 | 1 |
38 | Гордійчук Юлія | ТКГ | 2 | |
39 | Сворак Софія | ТЗОШ№14 | 2 | |
40 | Сорока Яна | ТЗОШ№27 | 3 | |
41 | Данилець Анастасія | ТСШ№7 | 3 | |
42 | Ожинська Анастасія | ТСШ№5 | 3 |