Фільтрувати матеріали за датою: жовтня 2017

28 жовтня 2017 року в ТЗОШ№24 відбувся міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 217 учнів.

1 місце

Мацко Анастасія (ТЗОШ№11, 5 клас)

Демборинська  Вікторія (ТНВК№6, 6 клас)

Зубар Ірина (ТСШ№3, 7 клас)

Сліпченко Дарина (ТСШ№3, 8 клас)

Турчин Софія (Українська гімназія, 9 клас)

Костишин Катерина (ТСШ№7, 10 клас)

Мандзюк Юлія (ТЗОШ№14, 11 клас)

2 місце

Бартіш Олена (ТНВК ШКПЙС, 5 клас)

Міськів Вероніка(ТНВК№9, 5 клас)

Єдинак Владислав (ТСШ№7, 6 клас)

Андрухів Софія (ТЗОШ№19, 6 клас)

Салюк Анастасія (ТЗОШ№14, 7 клас)

Лебідь Марія (ТСШ№7, 7 клас)

Гордійчук Юлія (Класична гімназія, 8 клас)

Лепявко Катерина (Українська гімназія, 8 клас)

Матусевич Христина (ТНВК№9, 9 клас)

Івахів Олег (ТЗОШ№16, 9 клас)

Оплета Ольга (ТСШ№3, 10 клас)

Стасюк Софія (ТНВК№15, 10 клас)

Войціховська Вікторія (ТЗОШ№28, 11 клас)

3 місце

Ангелюк Софія (ТЗОШ№4, 5 клас)

Василишин Богдана (ТЗОШ№10, 5 клас)

Човник Юлія (ТСШ№5, 5 клас)

Вітик Діана (ТЗОШ№4, 6 клас)

Шмагло Віталія (ТЗОШ№10, 6 клас)

Левченко Таміла (ТЗОШ№21, 6 клас)

Василишин Владислав(ТЗОШ№18, 6 клас)

Тронка Софія (ТНВК ШКПЙС, 7 клас)

Годда Дана (Українська гімназія, 7 клас)

Капляр Олена (ТСШ№17, 7 клас)

Гук Вікторія (ТЗОШ№28, 8 клас)

Малюта Олена (ТСШ№29, 8 клас)

Філик Тетяна (ТНВК №15, 8 клас)

Борисова Надія (ТЗОШ№18, 9 клас)

Демянишин Ігор (ТЗОШ№19, 9 клас)

Кульпа Тетяна (ТЗОШ№27, 9 клас)

Ковальчук Христина (ТСШ№17, 10 клас)

Радіо Ольга (ТСШ№29, 10 клас)

Круп'яник Аліна (ТЗОШ№28,10 клас)

Коваль Яна (Класична гімназія, 11 клас)

4 місце

Пришляківська Віталіна (ТСШ№3, 5 клас)

Філик Олег (ТЗОШ№16, 5 клас)

Дем'янова Ірина (ТЗОШ14, 6 клас)

Ляска Анастасія ("Гармонія", 6 клас)

Марчук Анна (ТЗОШ№27, 6 клас)

Жуковська Христина (ТНВК №2, 7 клас)

Смолюх Максим (ТЗОШ№20, 7 клас)

Шкабара Тетяна (ТЗОШ26, 7 клас)

Кульчицька Анастасія (ТЗОШ№28, 7 клас)

Сахало Мар'яна (ТЗОШ№30, 7 клас)

Понанська Світлана (ТЗОШ№4, 7 клас)

Шашкевич Анастасія (ТНВК№9, 8 клас)

Папірянська Софія (ТНВК№6, 8 клас)

Майка Костянтин (ТЗОШ№22, 9 клас)

Сивак Марія (ТЗОШ№24, 9 клас)

Гопко Валерія (ТЗОШ№16, 10 клас)

Головецька Софія (ТНВК №9,11 клас)

Демчук Анастасія (ТЗОШ№24, 11 клас)

5 місце

Кілаєва Христина (ТЗОШ№14, 5 клас)

Гавришко Анна (ТЗОШ№19, 5 клас)

Данилевич Каміла (ТНВК№15, 6 клас)

Когут Юлія (Українська гімназія, 6 клас)

Огороднік Василь(ТЗОШ№11, 6 клас)

Мурмило Марія (ЗОШ№19, 7 клас)

Фарботняк Аліна (ТЗОШ№16, 7 клас)

Сворак Софія (ТЗОШ№14, 8 клас)

Стечишин Діана (ТЗОШ№25, 9 клас)

Завіша Софія (ТЗОШ№10, 9 клас)

Магула Катерина (ТЗОШ№4, 9 клас)

Муц-Хомич Діана-Христина (ТЗОШ№13, 10 клас)

Слота Андрій (ТЗОШ№23, 10 клас)

Чопур Вікторія (ТЗОШ№26, 11 клас)

Блащак Анастасія (ТЗОШ№19, 11 клас)

Опубліковано в Тараса Шевченка
НАКАЗ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ УКРАЇНОЗНАВСТВА ВІД 27 ЛЮТОГО 2018 РОКУ № 6 «ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ  ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ТА ОСВІТНІХ УСТАНОВ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ «УКРАЇНОЗНАВЧІ ПРІОРИТЕТИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ» 

У Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та освітніх установ діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу» в категорії «Авторський розвивальний навчальний урок з предметів гуманітарного циклу на українознавчій основі» (номінація – «Українська мова») перше місце виборола Наталія Намака, учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 ім. В. Гурняка, третє місце посіли педагоги Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 Любов Лисевич і Зоряна Палкова.

 

 

 

 

 

Опубліковано в Інші конкурси
Сторінка 1 із 5