Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2020

Увага! Реєстрація учасників обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 17.11.2020 року № 167/01-07 „Про внесення змін до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 13.10.2020 р.                № 138/01-07 ,,Про проведення в області  у 2020/2021 навчальному році XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ” 04 грудня 2020 року  відбудеться обласний етап вищезгаданого конкурсу (далі – Конкурс) в дистанційному форматі.

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 грудня 2020 року зареєструватися  за покликаннями:

5-11 класи, ЗПТО – https://forms.gle/tjDqexJvNZaT619cA

Заклади вищої освіти І-ІV р.а. – https://forms.gle/2uNMWqxXU2vRK28u7

Перед реєстрацією учасникам Конкурсу відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”  від 01.06.2010 р. №2297 необхідно отримати  від батьків (опікунів)  згоду на обробку персональних даних (додаток 1). Скан-копію згоди потрібно завантажити у відповідне поле форми реєстрації. У разі відсутності такої згоди учасник до Конкурсу не допускається.

 На вказані під час реєстрації електронні адреси  04.12.2020 року о 9.00 год будуть надіслані покликання на вебкімнати платформи GoogleMeet. Приєднуватись до вебкімнат необхідно за таким графіком:

  • о 9.30 год – 5-9 класи;
  • о 12.30 год – 10-11 класи, заклади ПТО, заклади вищої освіти.

Учні працюватимуть відповідно до Положення про мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • 5-7 класи                      10.00 – 12.00 год;
  • 8-9 класи                      10.00 – 13.00 год;
  • 10-11 класи, ЗПТО      13.00 – 17.00 год;
  • ЗВО І-ІІ р.а.                 13.00 – 17.00 год;
  • ЗВО ІІІ-ІV р.а.             13.00 – 17.00 год;

Доступ до перегляду завдань буде наданий у вебкімнатах.

При виникненні запитань щодо реєстрації учасників за вказаними вище покликаннями звертатись за тел. 0680601352 (Горда Галина Анатоліївна).

Методичні рекомендації щодо проведення обласного етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка в дистанційному форматі зазначені у додатку 2.

Опубліковано в Тараса Шевченка

26 листопада 2020 року в ТЗОШ№26 відбувся міський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Протоколи можна завантажити тут.

Опубліковано в Петра Яцика
Середа, 25 листопада 2020 18:26

Вітаємо з перемогою!

Сьогодні в актовій залі управління освіти Тернопільської міської ради відбулося урочисте підбиття підсумків міського етапу всеукраїнського конкурсу "Вчитель року". Вітаємо наших колег:

  • Семенець Галину, ТЗОШ№4  - 1 місце;
  • Ситаря Володимира, ТЗОШ№11 - 2 місце;
  • Палкову Зоряну, ТЗОШ№ 23 - 2 місце;
  • Галатюк Ольгу, Кобзарівська ЗОШ - лауреата конкурсу!
Опубліковано в Учитель року

У 2020/2021 навчальному році ХX Усеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі – Конкурс) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення»відбудеться в такі терміни:

  • І етап – до 15 грудня 2020 року – в закладах загальної середньої освіти, за результатами якого визначити по одному переможцю в кожній номінації; 
  • ІІ етап – 23 грудня 2020 року – в ТКМЦНОІМ, за результатами якого визначать по три переможці в кожній номінації.

Тема конкурсу: «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В. Стус).

Роботи на міський етап конкурсу слід подати до 15 грудня 2020 року в кабінет №39.

Вівторок, 24 листопада 2020 08:31

ПЛАТФОРМИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТЕСТІВ ОНЛАЙН

Classtime – один з найкращих інструментів для створення тестів та інтерактивних вправ, який дозволяє не лише генерувати власні завдання, але й скористатися базами готових тестів (наприклад, тести до ЗНО всіх років), попередньо відредагувавши їх. Наочна аналітика роботи учнів суттєво економить час на перевірці робіт.

Onlinetestpad – потужний інструмент для створення  інтерактивних вправ і тестів, що містить готові вправи у відкритому доступі для всіх охочих.

Naurok – потужна платформа для обміну корисною інформацією учительської спільноти, яка надає можливості для створення та публікації власних тестів та контрольних робіт. Є зручний пошук за темами.

Vseosvita має розділ, що дозволяє користувачам у будь-який зручний час створювати власні тести, які можна використовувати для закріплення, перевірки знань учнів, проведення самостійних і контрольних робіт.

Kahoot – потужний інструмент для налагодження інтерактивної взаємодії онлайн, який дозволяє не лише зберігати звіти про роботу учнів, але й створювати тести для здійснення формувального оцінювання (спеціально розроблений шаблон) та ділитися власними тестами з іншими педагогами та знаходити розробки колег (розділ Discover).

Quizizz – незамінний інструмент сучасного вчителя, який бажає впроваджувати формувальне оцінювання. З його допомогою будь-хто може як створити свій тест чи опитування і провести його у вигляді захоплюючої гри (на кшталт Kahoot), так і скористатися готовими матеріалами, що є у відкритому доступі (для пошуку слід натиснути “Search Quizes”).

Опубліковано в РЕКОМЕНДОВАНІ РЕСУРСИ

ІІ етап (міський) XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) для 8–11 класів вавідбудеться 26 листопада 2020 року в ТЗОШ№26.

Звіти про проведення І етапу Конкурсу, заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 26 листопада, паперові варіанти принести 26 листопада в ТЗОШ№26.

Членам оргкомітету слід прибути 26 листопада 2020 року в ТЗОШ№26 о 8.00, учасникам і учасницям конкурсу – о 8.30, членам журі – о 13.30.

Усім слід мати індивідуальні захисні маски, санітайзери.

Діти повинні мати з собою зошит в лінійку (перший аркуш – із штампом школи), ручки із синім стержнем, прості олівці, лінійки.

У ІІ етапі Конкурсу беруть участь учні 8–11 класів – по одному представникові від паралелі.

 Виконання завдань на міському етапі триватиме: для 8 класів – 2 астрономічні години; для учнів 9–11 класів навчальних закладів – 3 астрономічні години.

Переможців ІІ етапу Конкурсу нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 1 : 1.

ІІІ(обласний) етап Конкурсу відбудеться 18 грудня 2020 року в Тернопільському НВК «Школа-економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич.

Склад оргкомітету II етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Гапон Леся Олексіївна Викладач ТКМЦНОІМ, PhD, голова оргкомітету
Члени оргкомітету
Нірода Галина Михайлівна Директор ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного
Дем'янчук Ірина

Заступник директора ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Кавецька Наталія Павлівна

Заступник директора ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Коцюруба Ірина Володимирівна Учитель УМЛ ТСШ№3
Данилків Наталія Вікторівна Учитель УМЛ ТНВК№6 ім. Н.Яремчука
Кавецька Світлана Петрівна Учитель УМЛ ТЗОШ№11
Макогін Катерина Володимирівна Учитель УМЛ ТНВК№6 ім. Н. Яремчука
Копко Валентина Анатоліївна Учитель УМЛ ТЗОШ№4
Луценко Алла Вікторівна Учитель УМЛ ТЗОШ№11
Синьовська Марія Василівна Учитель УМЛ ТЗОШ№16 ім. В. Левицького
Іордан Леся Степанівна Учитель УМЛ ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Склад журі II етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

Вербовецька Оксана Степанівна Викладач ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат філологічних наук, доцент, голова журі (за згодою)
Члени журі
8–11 класи

Балабан Галина Михайлівна

Учитель УМЛ ТУГ ім. І.Франка

Зуляк Галина Ярославівна

Учитель УМЛ ТУГ ім. І.Франка

Гунтик Ольга Василівна

Учитель УМЛ ТСШ№3

Климко Оксана Орестівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№4

Глотова Катерина Петрівна

Учитель УМЛ ТНВК№9 Ім. І. Блажкевич

Кадило Людмила Богданівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№10

Марчук Ольга Михайлівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№11

Фурман Ганна Ярославівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№13

Мричко Галина Олександрівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№14 ім. Б. Лепкого

Цідило Ольга Григорівна

Учитель УМЛ ТНВК№15

Тендицька Олена Євгенівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№16 ім. В. Левицького

Ходякова Тетяна Іванівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№19

Сеник Любов Василівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№22

Загребельна Наталія Володимирівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№24

Бей Галина Григорівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного

Сава Ірина Богданівна

Учитель УМЛ ТЗОШ№27 ім. В. Гурняка

 Список педагогів ЗЗСО Тернополя , які беруть участь у проведенні  ІІІ етапу XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

  Члени оргкомітету  
  Рибак Григорій Володимирович директор Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Бармак Олена Ярославівна заcтупник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради  
  Коцяба Віра Юріївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
  Кордуба Наталія Ярославівна Тернопільська початкова школа «Ерудит» Тернопільської міської ради  
  Левицька Тетяна Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Човніцька Ірина Євгенівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Лучко Олександра Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради  
  Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею  
  Пилипишин Ганна Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради  
  Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»  
  Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8  
  Похила Лілія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Форманюк Зоряна Ярославівна учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради  
  Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії             ім. І.Франка Тернопільської міської ради  
  Члени журі  
Лисевич Любов Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії             імені Івана Франка  
Заброцька Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови  
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи             І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею  
Мужилівська Ольга Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи            І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»  
Савінцева Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького  
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради  
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради  
       

 

 

 

Опубліковано в Петра Яцика

Міжнародний фонд Івана Франка з 15 листопада розпочне прийом робіт на  Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс "Стежками Каменяра". Щорічне змагання проводитиметься вчетверте у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО "Львівське товариство" у м. Києві.

Прийом конкурсних робіт розпочнеться з 15 листопада і триватиме до 15 грудня 2020 року. Переможців конкурсу і дипломантів визначатимуть у чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка». Кожна номінація має дві вікові категорії: учні віком 6-11 років і 12-16 років відповідно.

Конкурсні роботи повинні відповідати таким вимогам: художньо-мистецька цінність, патріотизм, соціальна значущість. Обов’язковою вимогою для  участі у конкурсі є заповнення електронної форми (https://forms.gle/BwCU7q8qGKiWHAhC9), яку можна заповнити лише з однієї електронної адреси і лише один раз. З Положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням.

Опубліковано в Інші конкурси
Вівторок, 17 листопада 2020 15:08

Випробування "Дистанційний урок"

Сьогодні, 17.11.2020 року,  відбулося випробування "Дистанційний урок".

Тема: "Тире між підметом і присудком. Узгодження головних членів речення".

Дистанційні уроки демонстрували вчителі: Ситар В.(ТЗОШ№11), Палкова З. (ТЗОШ№23), Семенець Г. (ТЗОШ№4).

Журі конкурсу

№ 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові членів  журі Посада, місце роботи Категорія, звання
1.

Петришина Ольга Ігорівна,

голова журі

Завідувач кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Кандидат філологічних наук, доцент
 2. Грицак Наталія Русланівна Доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Кандидат філологічних наук, доцент
 3. Петрокушин Руслана Володимирівна Директор Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, учитель української мови й літератури Вища, вчитель-методист
4. Балящук Марія Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільської середньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького, учитель української мови й літератури Вища, вчитель- методист
 5. Грабовська Олександра Миколаївна Учитель української мови й літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Вища, вчитель- методист
Понеділок, 16 листопада 2020 15:29

Випробування "Тести"

16.11.2020 в ТСШ№3 відбулося конкурсне випробування "Тестування" для учасників  зонального етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" в номінації "Українська мова й література." У ньому взяли участь учителі: Палкова Зоряна (ТЗОШ№23), Семенець Галина (ТЗОШ№4),  Галатюк Галина (Кобзарівська ЗОШ), Ситар Володимир (ТЗОШ№11). Бажаєм успіхів!!!

Опубліковано в Учитель року
Сторінка 1 із 2