Фільтрувати матеріали за датою: лютого 2019

Міжнародний день рідної мови розпочався переглядом відеороликів про мову як вияв духовності нації. Протягом дня учні взяли участь у написанні диктанту «Україна в нас одна», п’ятикласники виготовили лепбук «Солов’їна рідна мова!», учні десятих класів взяли участь у мовознавчому квесті. Було проведено конкурс плакатів.

Опубліковано в Сьогодні у школі
Неділя, 24 лютого 2019 22:28

Мовне свято в ТЗОШ№8

21 лютого представники всіх націй відзначали Міжнародний день рідної мови.  До святкування долучилася вся шкільна родина. Учні підготували плакати, малюнки, стінгазети про рідну мову«Пиши правильно! Читай правильно!»;флешмоб-презентацію висловлювань відомих людей про рідну мову; вчителі –філологи провели тематичні уроки «Мова нас єднає», вікторини ,конкурси«Ти велична і проста», «Мова моя солов’їна»,  «Знавці рідної мови», інтелектуальну гру «Мово українська, мово солов’їна», мовознавчий квест «Мова-ім’я народу, візитівка нації» .Святом любові і поваги до мови , рідної землі, культури став урок рідної мови «Краща мова єднання – це українська!» в 6-Б класі. Учні 9-тих класів написалм диктант "Україна в нас одна!"

Опубліковано в Сьогодні у школі

18-22 лютого 2019 року у Тернопільському технічному ліцеї було проведено тиждень української мови.

Основні заходи :

  1. 1.Виставка – досьє «Не бійтесь заглядати у словник»
  1. 2.Лінгвістична мандрівка «Галопом по Європах»
  1. 3.Конкурс книг українською та англійською мовами. Видавництво «Створи сам».
  1. 4.Флешмоб до Міжнародного дня рідної мови «Купана – цілована хвилями Дніпровими , Люблена – голублена сивими дібровами наша мова
  1. 5.Мовні інтелект – забави.
Опубліковано в Сьогодні у школі
П'ятниця, 22 лютого 2019 06:05

Свято мови у ТЗОШ№27

Опубліковано в Сьогодні у школі

Українська - це круто! День рідної мови у школі №18.
Мова – національний народний скарб. Ставитися до нього треба уважно і дбайливо. Адже саме мова об’єднує нас в націю, зберігає пам’ять тисячоліть. Тому й долучаються українці до відзначення Міжнародного дня рідної мови 21 лютого. 
Не забули про це свято й у Тернопільській ЗОШ №18. У цей день уся школа розцвіла вишиванками. Учні взяли участь у написанні всеукраїнського диктанту «Україна в нас одна». Цікаво пройшов флещмоб «Люблю, удосконалюю, вивчаю…», під час якого кожен клас представив свою емблему-рекламу української мови. Бібліотекар школи організувала книжково-ілюстративну виставку «Шануй рідне слово». Учні представили свої малюнки та плакати про рідну мову під гаслом: «Людина, яка не любить мови рідної матері, - це людина без роду і племені». А ще школярі декламували улюблені вірші, співали популярні пісні, розгадували мовні вікторини, створювали презентації про українську мову.
Знати, любити, шанувати, уміло користуватися рідним словом повинна кожна людина. Адже ми відповідальні за те, щоб неоціненний скарб – українську мову – передати наступним поколінням.

Опубліковано в Сьогодні у школі

21 лютого 2019 року  відбулася загальноміська церемонія нагородження переможців міського етапу мовно-літературних конкурсів й олімпіади з української мови й літератури.

Організатори:

  • управління освіти й науки Тернопільської міської ради (начальник - О.П.Похиляк),
  • Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (директор - Г.І.Литвинюк),
  • Тернопільська Українська гімназія імені  Івана Франка (директор - А.В.Крижанівський).

Учнів, учителів  і батьків філологічно обдарованої молоді вітали в Українській гімназії імені Івана Франка.

З вітальним словом виступили:

  • директор ТКМЦНОІМ Галина Литвинюк,
  • директор Української гімназії Анатолій Крижанівський.

Усього на міських етапах мовно-літературних конкурсів та олімпіади з української мови й літератури  120 призових місць (1, 2, 3 місця) вибороли 94 учні. Усіх їх нагороджено грамотами та дипломами управління освіти й науки Тернопільської міської ради, подарунками. По три нагороди отримали: Лепявко Катерина (ТУГ), Масик Олександра (ТУГ), Малюта Олена (ТСШ№29), Сліпченко Дарина (ТСШ№3). Ще 18 учнів отримали по дві нагороди. Шмагло Віталію (ТЗОШ№10), Сивак Валерію (ТУГ), Лепявко Катерину (ТУГ), Лукащука Василя (ТСШ№3), Максимович Катерину (ТСШ№22), які посіли І місце в ІI етапі олімпіади з української мови й літератури, згідно з рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26.01.2016 р. № 7/5/60 «Про преміювання учнів та педагогічних працівників», п.5.1. наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 23.01.2019 року №35,  нагороджено одноразовими преміями в розмірі 500 грн.

 

 КІЛЬКІСТЬ ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО ЕТАПУ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИХ  КОНКУРСІВ, ОЛІМПІАДИ З УМЛ  

ЗЗСО

XІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міський етап відбувся17 листопада 2018 року в ТСШ№7

Учасники:291 учень 3-11 класів

IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Міський етап відбувся28 жовтня 2018 рокув ТЗОШ№26

Учасники:216 учнів 5-11 класів

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови й літератури

Міський етап відбувся2 грудня 2018 рокув ТЗОШ№16

Учасники:169 учнів 7-11 класів

XVІІІ Всеукраїнський конкурсу учнівської творчості

Міський етап відбувся20 грудня 2018 року в ТКМЦНОІМ

 

ВСЬОГО

1 2 3   1 2 3   1 2 3      
ТУГ 3 1 1 5 2 2 1 5 2 3 3 8   18
ТСШ№3 1 4   5 1 1 2 4 1 1 3 5   14
ТЗОШ16 2     2   1 2 3   1 2 3 1 9
ТСШ№29 1   1 2     2 2   2 1 3 1 8
ТСШ № 7 1 1 1 3   1   1         1 5
ТСШ№11     1 1   1 1 2   1 1 2   5
КОЛЕГІУМ     1 1 1 1 1 3   1   1   5
ТЗОШ№23     1 1 1     1     3 3   5
ТКГ   1   1   1   1     2 2   4
ТЗОШ№10           1   1 1 1 1 3   4
ТЗОШ№19     1 1     1 1   2   2   4
ТЗОШ№27             3 3         1 4
ТНВК№2           1 1 2     1 1   3
ТСШ№5 1     1 1   1 2           3
ТНВК№6           1 1 2     1 1   3
ТЗОШ№13   1   1   1   1     1 1   3
ТСШ№17   1   1           1 1 2   3
ТЗОШ№18           1 1 2   1   1   3
ТЗОШ№14     1 1     1 1           2
ТНВК№15             2 2           2
ТЗОШ№22     1 1         1     1   2
ТЗОШ№26             1 1     1 1   2
ТЗОШ№28         1     1     1 1   2
ТЗОШ№4             1 1         1 2
ТТЛ           1   1           1
ГАРМОНІЯ                   1   1   1
ТЗОШ№8   1   1                   1
ТНВК№9     1 1                   1
ТЗОШ№20                     1 1   1
ТЗОШ№24             1 1           1
ТЗОШ№21                            
ТЗОШ№25                            
ТНВК№30                            
ВСЬОГО 9 9 11 29 7 14 23 44 5 15 22 42 5 120
  • 21 лютого з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в Українській гімназії імені Івана Франка відбудеться церемонія нагородження переможців міських мовно-літературних конкурсів.
  • Початок церемонії о 14.00.
  • Дрес-код: вишивана сорочка у поєднанні із сучасним одягом.
  • Запрошуємо переможців на учрочисту церемонію!

Список переможців ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО Прізвище, ім’я, ім’я по батькові вчителя, який підготував учня (ученицю) Місце
5 класи
1 Кедик Анастасія ТЗОШ№28 Корнят Оксана Мирославівна 1
2 Кобліанідзе Уляна ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна 2
3 Ярмусь Валерія ТЗОШ№18 Чикенда Надія Федорівна 2
4 Баран Софія ТСШ№3 Мужилівська Ольга Іванівна 3
5 Мікрюкова Єва ТНВК№2 Муляр Тамара Василівна 3
6 Пащак Вікторія ТЗОШ№24 Шуст Галина Іванівна 3
6 класи
1 Пришляківська Віталіна ТСШ№3 Сагайдак Вероніка Зіновіївна 1
2 Гура Роман ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна, Колодій Алла Романівна 2
3 Бартіш Олена ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 2
4 Чайковська Оксана ТЗОШ№27 Вальчак Ганна Євстафіївна, Когут Валентина Євгенівна 3
5 Оплаканець Надія ТСШ№29 Вороняк Тетяна Богданівна 3
6 Гавришко Анна ТЗОШ№19 Ковальчук Леся Василівна 3
7 Цяпа Остап ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна 3
7 класи
1 Малинич Анастасія ТСШ№5 Жук Тетяна Георгіївна, Киянчук Ольга Іванівна 1
2 Морська Соломія ТЗОШ№16 Тендицька Олена Євгенівна 2
3 Мерецька Анна ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 2
4 Огороднік Василь ТЗОШ№11 Дика Надія Мирославівна ,Ситар Володимир Григорович 3
5 Демборинська Вікторія ТНВК№6 Михайлишин Ніна Володимирівна 3
6 Журавлюк Вікторія ТЗОШ№26 Бей Галина Григорівна 3
8 класи
1 Сивак Валерія ТУГ Балабан Галина Михайлівна, Нова Марія Антонівна 1
2 Аметова Есма ТЗОШ№10 Басіста Ольга Володимирівна 2
3 Лебідь Марія ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович, Луканюк Марія Степанівна 2
4 Салюк Анастасія ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна 3
5 Зубар Ірина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 3
6 Тронка Софія ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 3
9 класи
1 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1
2 Сліпченко Дарина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2
3 Папірянська Софія ТНВК№6 Кольба Валентина Олексіївна 2
4 Малюта Олена ТСШ№29 Кропельницька Тетяна Іванівна 3
5 Сорока Яна ТЗОШ№27 Намака Наталя Ярославівна 3
6 Філик Тетяна ТНВК№15 Шмігель Олена Євгенівна 3
7 Крайник Поліна ТЗОШ№4 Климко Оксана Орестівна  
10 класи
1 Фірман Дмитро ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 1
2 Турчин Софія ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 2
3 Демків Ксенія ТЗОШ№11 Кавецька Світлана Петрівна 2
4 Борисова Надія ТЗОШ№18 Мудеревич Лілія Михайлівна 3
5 Сава Ірина ТНВК№15 Цідило Ольга Григорівна 3
6 Кульпа Тетяна ТЗОШ№27 Намака Наталія Ярославівна 3
11 класи
1 Слота Андрій ТЗОШ№23 Заяць Ірина Володимирівна 1
2 Трут Ольга ТКГ Підручняк Ольга Павлівна 2
3 Боднарчук Христина ТТЛ Колісник Ірина Володимирівна 2
4 Масик Олександра ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна 3
5 Гопко Валерія ТЗОШ№16 Очеретнюк Ірина Мирославівна 3
6 Волошин Ірина ТСШ№5 Костинська Стефанія Йосипівна 3
Список переможців ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО Прізвище, ім’я, по батькові вчителя,який підготував учня (ученицю) Місце  
3 класи  
1 Кусяк Христина ТСШ№29 Брудко Наталія Петрівна 1  
2 Скоробагата Вероніка ТКГ Швидка Оксана Петрівна 2  
3 Полмовор Богдана ТНКВ ШЕЛ№9 Владимир Ольга Юліанівна 3  
4 класи  
4 Богач Антоніна ТЗОШ№16 Вальчишин Леся Василівна 1  
5 Джердж Інеса ТСШ№7 Волинець Богдана Михайлівна 2  
6 Буняк Вікторія ТЗОШ№23 Болєщук Марія Михайлівна 3  
7 Присяжнюк Арсен ТЗОШ№22 Чорна Ірина Богданівна 3  
5 класи  
8 Жаровська Юлія ТУГ Колодій Алла Романівна 1  
9 Стасишин Уляна ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна 2  
10 Лучка Лілія ТЗОШ№11 Демида Катерина Орестівна 3  
6 класи  
11 Глуха Вікторія ТСШ№7 Козак Ольга   Богданівна 1  
12 Савка Юлія ТСШ№3 Мужилівська Ольга Іванівна 2  
13 Бартіш Олена ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 3  
7 класи  
14 Морська Соломія ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна 1  
15 Нікуліна Надія ТСШ№17 Ониськів Леся Василівна 2  
16 Мерецька Анна ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 3  
8 класи  
17 Суконнік Микола ТСШ№5 Гуцул Зоряна Богданівна 1  
18 Зубар Ірина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2  
19 Салюк Анастасія ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна 3  
9 класи  
20 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1  
21 Сліпченко Дарина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2  
22 Малюта Олена ТСШ№29 Кропельницька Тетяна Іванівна 3  
10 класи  
23 Лукащук Василь ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 1  
24 Комар Марта ТЗОШ№8 Бараннікова Галина Ориславівна 2  
25 Бас Тетяна ТЗОШ№19 Федорович Галина Орестівна 3  
11 класи  
26 Масик Олександра ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна 1  
27 Оплета Ольга ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 2  
28 Костишин Катерина ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович 3  
Список переможців ІІ етапуXVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література»
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас навчання

Назва закладу освіти

Прізвище, ім’я, по батькові

вчителя

Місце

1 Костишин Катерина Андріївна 11 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Михайлів Петро

Ярославович

1
2 Кость Каріна 4-Г

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ

ступенів №4 Тернопільської міської ради

Гриців

Надія Михайлівна

2
3 Олексюк Людмила 10 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Савінцева Людмила Василівна 3
4 Василевич Софія Юріївна 6-В Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 імені Володимира Левицького Бойко Галина Іллівна 3
5 Радіо Ольга Олегівна 11-А Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Злепко Галина Миколаївна 3
6 Трут Ольга Андріївна 11 Тернопільська класична гімназія

Підручняк Ольга

Павлівна

3

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з   української мови й літератури

1 місце
№ з/п Учень Заклад Клас Учитель
1 Шмагло Віталія Дмитрівна ТЗОШ № 10 7 Волинець Галина Георгіївна
2 Сивак Валерія Олегівна ТУГ 8

Балабан Галина Михайлівна,

Нова Марія Антонівна

3 Лепявко Катерина Андріївна ТУГ 9 Гарматюк Любов Іванівна
4 Лукащук Василь Васильович ТСШ № 3 10 Канак Валентина Миколаївна
5 Максимович Катерина Андріївна ТЗОШ № 22 11 Стасіна Надія Миколаївна
2 місце
1 Влох Лілія Сергіївна ТЗОШ № 18 7

Жизномірська Ірина Іванівна,

Мудеревич Ліля Михайлівна

2 Ляска Анастасія Вадимівна Гімназія «Гармонія" 7 Зарихта Ольга Володимирівна
3 Андрухів Софія Михайлівна ТЗОШ № 19 7 Ходякова Тетяна Іванівна
4 Голда Дана Андріївна ТУГ 8 Нова Марія Антонівна
5 Кобель Христина Богданівна ТЗОШ № 11 8 Перейма Людмила Ярославівна
6 Романюк Христина Тарасівна ТНВК № 9 9 Кобернюк Ганна Іллівна
7 Малюта Олена Іванівна ТСШ № 29 9 Кропельницька Тетяна Іванівна
8 Пановик Петро Романович ТСШ № 17 9 Ониськів Леся Василівна
9 Волошин Сергій Віталійович Школа-колегіум 10 Даценко Олександра Іванівна
10 Петрова Яна Сергіївна ТЗОШ № 16 10 Петрокушин Руслана Володимирівна
11 Шкурак Людмила Ігорівна ТУГ 10 Нова Марія Антонівна
12 Бас Тетяна Ігорівна ТЗОШ № 19 10 Фудорович Галина Орестівна
13 Масик Олександра Сергіївна ТУГ 11 Слюзар Галина Рудольфівна
14 Оплета Ольга Іванівна ТСШ № 3 11 Канак Валентина Миколаївна
15 Радіо Ольга Олегівна ТСШ № 29 11 Ситар Леся Дмитрівна
3 місце
1 Бортник Вікторія Любомирівна ТЗОШ № 13 7  
2 Ніконенко Ольга Вікторівна ТСШ № 17 7 Ониськів Леся Василівна
3 Вівчар Марія Михайлівна ТЗОШ № 23 7 Кліщ Марія Миронівна
4 Журавлюк Вікторія Володимирівна ТЗОШ № 26 7 Кобилянська Галина Іванівна
5 Огороднік Василь Романович ТЗОШ № 11 7

Дика Надія Мирославівна,

Ситар Володимир Григорович

6 Гаврилюк Уляна Юріївна ТНВК № 2 8 Марусин Галина Іванівна
7 Аметова Есма Діляверівна ТЗОШ № 10 8 Басіста Ольга Володимирівна
8 Гасій Вікторія Володимирівна ТЗОШ № 20 8 Назарко Надія Зіновіївна
9 Нікітенко Тетяна Юріївна ТСШ № 3 8

Канак Валентина Миколаївна,

Мужилівська Ольга Іванівна

10 Бугера Юлія Олександрівна ТЗОШ № 16 8 Очеретнюк Ірина Мирославівна
11 Папірянська Софія Іванівна ТНВК № 6 9 Кольба Валентина Олексіївна
12 Олійник Денис Сергійович ТЗОШ № 23 9 Лисевич Любов Петрівна
13 Курилюк Вероніка Ігорівна ТУГ 9 Грабовська Олександра Миколаївна, Гарматюк Любов Іванівна
14 Сліпченко Дарина Миколаївна ТСШ № 3 9 Філь Катерина Дмитрівна
15 Гордійчук Юлія Андріївна ТКГ 9 Форманюк Зоряна Ярославівна
16 Турчин Софія Андріївна ТУГ 10 Зуляк Галина Ярославівна
17 Вітвіцька Анастасія Мирославівна ТЗОШ № 23 10 Тарасюк Лариса Анастасіївна
18 Ониськів Андрій Богданович ТУГ 10 Нова Марія Антонівна
19 Антощишин Роман Андрійович ТСШ № 29 10 Кропельницька Тетяна Іванівна
20 Бойко Софія Ігорівна ТКГ 10 Підручняк Ольга Павлівна
21 Гопко Валерія Віталіївна ТЗОШ № 16 11 Очеретнюк Ірина Мирославівна
22 Круп҆ яник Аліна Іванівна ТЗОШ № 28 11 Пюрко Ольга Миколаївна
Опубліковано в Оголошення
Сторінка 2 із 6