Графік курсів у 2024 році
ФФ_24 | Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі | 20 |
07.03 14.03 21.03 28.03 14.30-16.30 |
https://us04web.zoom.us/j/76330376331?pwd=eBupduubHGBmuHhG47M4JyI8dTOK00.1 Логін 763 3037 6331 |
Гапон Леся Олексіївна Зарихта Ольга Володимирівна |
0678780646 0673513516 |
Сертифікати учасників/учасниць освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей №11
Список учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей (D #11 Т’mistechko)
14.12.2023 р. (локація «Профілізаційна» для вчителів української мови й літератури)
Сертифікати - у вкладенні.
№ з/п |
Прізвище та ім’я учасника/учасниці |
Заклад освіти |
8/01 | Балабан Галина | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/02 | Горішна Галина | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/03 | Грабовська Олександра | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/04 | Зарихта Ольга | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/05 | Зуляк Галина | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/06 | Колодій Алла | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/07 | Кунцьо Надія | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/08 | Нікуліна Вікторія | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/09 | Нова Марія | ТАЛУГ ім.І.Франка |
8/10 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/11 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/12 | Федик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/13 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/14 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
8/15 | Южин Наталія | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
8/16 | Петриця Любов | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
8/17 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/18 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
8/19 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/20 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/21 | Солтис Тетяна | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки |
8/22 | Цідило Ольга | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки |
8/33 | Патряк Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/24 | Лотоцька Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/25 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/26 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
8/27 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 |
8/28 | Подедворна Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
8/29 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/30 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/31 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
8/32 | Простакова Наталія | ТАЛ «Генезис» |
8/33 | Дужа Наталія | ТАЛ «Генезис» |
8/34 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/35 | Худик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
8/36 | Підручняк Ольга | ТКГ |
8/37 | Чортик Ольга | Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля |
8/38 | Галатюк Ольга | Кобзарівська гімназія |
Підготовка учнів до мовно-літературних конкурсів, PISA, PIRLS та ін.
ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИХ КОНКУРСІВ, PISA,PIRLS ТА ІН. (6 ГОД)
Освітня програма
Предметом вивчення є методика підготовки філологічно обдарованих учнів до мовно-літературних конкурсів, текстові і тестові завдання у форматі PISA.
Мовно-літературні конкурси як форма роботи з філологічно обдарованими школярами/школярками. Створення та підготовка до виконання конкурсних завдань.
Читацька грамотність як предметна і ключова компетентність. Особливості текстів і завдань PISA. Використання стратегій критичного читання для розвитку читацької грамотності.
PIRLS як перспективна система оцінювання рівня читацької грамотності. Особливості роботи з медіатекстами, вебсайтами, блогами. Стилістика інтернет-текстів.
Навчально-тематичний план
№ з/п | Змiст курсу | Розподіл годин | ||
усього | лекції | практичні | ||
1. | Мовно-літературні конкурси як форма роботи з філологічно обдарованими школярами/школярками. Створення та підготовка до виконання конкурсних завдань. | 3 | 1 | 2 |
2. | Читацька грамотність як предметна і ключова компетентність. Особливості текстів і завдань PISA, PIRLS. | 3 | 2 | 1 |
Усього | 6 | 3 | 3 |
Навчальний контент
- Антонова О.Є. Теоретичні та методичні засади навчання педагогічно обдарованих студентів. Житомир, 2007.
- Бандура Л. Педагогічні умови використання інноваційних технологій в освітньому процесі ЗВО. Молодь і ринок. №1(180), 2020. URL: http://mir.dspu.edu.ua/article/view/196220/1964723 .
- Голуб Н. Читацька компетентність українських школярів крізь призму матеріалів міжнародного дослідження якості освіти PISA. Український педагогічний журнал. № 1, 2020. С.57–62.
- Збірник завдань у форматі PISA для розвитку читацької грамотності учнів. Частина 2 / Авторський колектив; уклад.: проф. Олена Локшина та проф. Оксана Заболотна ; за заг. ред. професора Олега Топузова ; (2-ге електронне видання, доповнене). Київ: Педагогічна думка, 2023. 81 c. URL: https://undip.org.ua/library/zbirnyk-zavdan-u-formati-pisa-dlia-rozvytku-chytatskoi-hramotnosti-uchniv-chastyna-2/?fbclid=IwAR09S-tnKWqzuqZDX5XeoWGzibPn3ipwOyBB_fp93CcGEgLzg6pej8ZK53U
- Мастеркова Т. Аспекти інституціоналізації культурного капіталу учнів-переможців інтелектуальних змагань. Молодь і ринок. № 5 (184), 2020http://mir.dspu.edu.ua/article/view/215799/223363
- Новосьолова В. І. Уроки РІSА 2018 : аналіз результатів та методичні поради вчителям української мови і літератури. Українська мова і література в школі. 2020. №1(148). С. 3–8. URL: http://lib.iitta.gov.ua/id/eprint/718905.
- Новосьолова В. І. Читацька грамотність як показник якості сучасної української шкільної мовно-літературної освіти. URL : http://surl.li/ptalk
- Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді транспорту України від 22. 09. 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України17. 11. 2011 року за № 1318/20056. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1318-11#Text
- PISA: читацька грамотність / уклад. Т. С. Вакуленко, С. В. Ломакович, В. М. Терещенко. Київ : УЦОЯО, 2017. 123 с.
Форми контролю
Теми для самостійного опрацювання
- Особливості роботи з філологічно обдарованими учнями.
- Основні характеристики критичного читання.
- Формування медійної грамотності в освітньому процесі.
- Особливості роботи з медіатекстами.
Запитання для самоконтролю
- Які аспекти інституціоналізації інтелектуального капіталу учнів виражають мовно-літературні конкурси?
- Як підготувати і провести шкільні етапи мовно-літературних конкурсів?
- Які форми роботи на уроках української мови впливають на формування й розвиток читацької грамотності?
- Які форми роботи на уроках української літератури впливають на формування й розвиток читацької грамотності?
- Як створити завдання у форматі PISA?
- Як створити завдання у форматі PIRLS?
ChatGPT для вчителів
Як використовувати ШІ в класі: Curipod, Canva, Deep Nostalgia, Murf.ai, Synthesia
Сертифікати вчителів української мови – учасників методичних заходів у 2022/2023 навчальному році
№ сертифіката | Прізвище та ім’я учасника/учасниці | Заклад освіти |
К-сть годин |
ГЛ 22-23/01 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/02 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/03 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка | 20 |
ГЛ 22-23/04 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка | 20 |
ГЛ 22-23/05 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка | 12 |
ГЛ 22-23/06 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 22-23/07 | Нікуліна Вікторія | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/08 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/09 | Ленько Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 | 2 |
ГЛ 22-23/10 | Марусин Галина | ТНВК ШПЛ № 2 | 11 |
ГЛ 22-23/11 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 | 8 |
ГЛ 22-23/12 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 | 3 |
ГЛ 22-23/13 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 | 17 |
ГЛ 22-23/14 | Гандзій Наталя | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/15 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/16 | Заруба Василина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/17 | Журба Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 22-23/18 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/19 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 18 |
ГЛ 22-23/20 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 20 |
ГЛ 22-23/21 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/22 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 4 |
ГЛ 22-23/23 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 6 |
ГЛ 22-23/24 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 22 |
ГЛ 22-23/25 | Якубишина Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 10 |
ГЛ 22-23/26 | Гуцул Зоряна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 6 |
ГЛ 22-23/27 | Жук Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 5 |
ГЛ 22-23/28 | Киянчук Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 6 |
ГЛ 22-23/29 | Чорнобай Світлана | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 22-23/30 | Халімон Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3 |
ГЛ 22-23/31 | Вербовецька Ганна | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/32 | Грабас Наталія | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 5 |
ГЛ 22-23/33 | Кольба Валентина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/34 | Куземко Наталія | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/35 | Лотоцька Ольга | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 10 |
ГЛ 22-23/36 | Лотоцька Наталія | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/37 | Макогін Катерина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 6 |
ГЛ 22-23/38 | Михайлишин Ніна | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 10 |
ГЛ 22-23/39 | Рачинська Галина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 8 |
ГЛ 22-23/40 | Флешар Олександра | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 8 |
ГЛ 22-23/41 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/42 | Боднарчук Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 22-23/43 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 22 |
ГЛ 22-23/44 | Лісова Зореслава-Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/45 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 26 |
ГЛ 22-23/46 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/47 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 25 |
ГЛ 22-23/48 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 12 |
ГЛ 22-23/49 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 5 |
ГЛ 22-23/50 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 2 |
ГЛ 22-23/51 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 8 |
ГЛ 22-23/52 | Стецик Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 2 |
ГЛ 22-23/53 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 12 |
ГЛ 22-23/54 | Глотова Катерина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 10 |
ГЛ 22-23/55 | Копитко Віта | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 8 |
ГЛ 22-23/56 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 10 |
ГЛ 22-23/57 | Мельник Ольга | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 4 |
ГЛ 22-23/58 | Петриця Любов | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 8 |
ГЛ 22-23/59 | Човніцька Ірина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 14 |
ГЛ 22-23/60 | Южин Наталія | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 11 |
ГЛ 22-23/61 | Ярославська В. М. | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 4 |
ГЛ 22-23/62 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 14 |
ГЛ 22-23/63 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 15 |
ГЛ 22-23/64 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 12 |
ГЛ 22-23/65 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 22 |
ГЛ 22-23/66 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 22 |
ГЛ 22-23/67 | Смакоуз Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 6 |
ГЛ 22-23/68 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 6 |
ГЛ 22-23/69 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 4 |
ГЛ 22-23/70 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 12 |
ГЛ 22-23/71 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 22-23/72 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 12 |
ГЛ 22-23/73 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 10 |
ГЛ 22-23/74 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 14 |
ГЛ 22-23/75 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 14 |
ГЛ 22-23/76 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 22-23/77 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 22-23/78 | Парацій Лілія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 24 |
ГЛ 22-23/79 | Даценко Олександра | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 15 |
ГЛ 22-23/80 | Гуцал Марія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 6 |
ГЛ 22-23/81 | Пиріг Ольга | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 14 |
ГЛ 22-23/82 | Федунець Надія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 11 |
ГЛ 22-23/83 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 15 |
ГЛ 22-23/84 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 4 |
ГЛ 22-23/85 | Василенко Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 22-23/86 | Лилик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 4 |
ГЛ 22-23/87 | Попівняк (Січкарик) Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 22-23/88 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 3 |
ГЛ 22-23/89 | Буката Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 22-23/90 | Бурмас Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 4 |
ГЛ 22-23/91 | Давида Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 2 |
ГЛ 22-23/92 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 20 |
ГЛ 22-23/93 | Лебедєва Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 6 |
ГЛ 22-23/94 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 20 |
ГЛ 22-23/95 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 22 |
ГЛ 22-23/96 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 15 |
ГЛ 22-23/97 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 4 |
ГЛ 22-23/98 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 12 |
ГЛ 22-23/99 | Мричко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 14 |
ГЛ 22-23/100 | Шмігель Олена | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 22-23/101 | Вовк Ірина | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 8 |
ГЛ 22-23/102 | Цідило Ольга | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 10 |
ГЛ 22-23/103 | Бетлей Оксана | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 22-23/104 | Межерицька Юлія | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 3 |
ГЛ 22-23/105 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 20 |
ГЛ 22-23/106 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 22 |
ГЛ 22-23/107 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 20 |
ГЛ 22-23/108 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 18 |
ГЛ 22-23/109 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 4 |
ГЛ 22-23/110 | Сікорська Аліна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 2 |
ГЛ 22-23/111 | Комащук Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 8 |
ГЛ 22-23/112 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 5 |
ГЛ 22-23/113 | Лотоцька Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 10 |
ГЛ 22-23/114 | Гурська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 20 |
ГЛ 22-23/115 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 19 |
ГЛ 22-23/116 | Когут Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 22-23/117 | Мудеревич Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 22-23/118 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 22-23/119 | Чикенда Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 12 |
ГЛ 22-23/120 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 22-23/121 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 22-23/122 | Дудяк Олександра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 8 |
ГЛ 22-23/123 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 20 |
ГЛ 22-23/124 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 22-23/125 | Сидій Анжела | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 6 |
ГЛ 22-23/126 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 22-23/127 | Федорович Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 8 |
ГЛ 22-23/128 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 22-23/129 | Васильєва Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 7 |
ГЛ 22-23/130 | Залецька Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 2 |
ГЛ 22-23/131 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 22-23/132 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 22-23/133 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 22-23/134 | Богач Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 4 |
ГЛ 22-23/135 | Гудз Марія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 14 |
ГЛ 22-23/136 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 13 |
ГЛ 22-23/137 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 18 |
ГЛ 22-23/138 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 12 |
ГЛ 22-23/139 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 18 |
ГЛ 22-23/140 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 10 |
ГЛ 22-23/141 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 22 |
ГЛ 22-23/142 | Мацієвська Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 4 |
ГЛ 22-23/143 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 6 |
ГЛ 22-23/144 | Лозинська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 3 |
ГЛ 22-23/145 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 16 |
ГЛ 22-23/146 | Кузьма Діана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 8 |
ГЛ 22-23/147 | Кліщ Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 22-23/148 | Коцяба Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 22-23/149 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 8 |
ГЛ 22-23/150 | Дулиш Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 20 |
ГЛ 22-23/151 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 14 |
ГЛ 22-23/152 | Палкова Зоряна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 22 |
ГЛ 22-23/153 | Подедворна Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 22-23/154 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 8 |
ГЛ 22-23/155 | Білінська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 5 |
ГЛ 22-23/156 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 15 |
ГЛ 22-23/157 | Гуменюк Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 22-23/158 | Гамрецька Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 6 |
ГЛ 22-23/159 | Забазнова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 22-23/160 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 2 |
ГЛ 22-23/161 | Клос Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 22-23/162 | Загребельна Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 22-23/163 | Лопушинська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 12 |
ГЛ 22-23/164 | Поврозник Наталя | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 7 |
ГЛ 22-23/165 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 13 |
ГЛ 22-23/166 | Рудяк Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 17 |
ГЛ 22-23/167 | Сосінська Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 15 |
ГЛ 22-23/168 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 5 |
ГЛ 22-23/169 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 9 |
ГЛ 22-23/170 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 12 |
ГЛ 22-23/171 | Простакова Наталя | ТАЛ «Генезис» | 11 |
ГЛ 22-23/172 | Галенда Галина | ТАЛ «Генезис» | 2 |
ГЛ 22-23/173 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 12 |
ГЛ 22-23/174 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 8 |
ГЛ 22-23/175 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 4 |
ГЛ 22-23/176 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 6 |
ГЛ 22-23/177 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 6 |
ГЛ 22-23/178 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 20 |
ГЛ 22-23/179 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 14 |
ГЛ 22-23/180 | Антонів Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 6 |
ГЛ 22-23/181 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 14 |
ГЛ 22-23/182 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 2 |
ГЛ 22-23/183 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 10 |
ГЛ 22-23/184 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 20 |
ГЛ 22-23/185 | Павлюс Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 6 |
ГЛ 22-23/186 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 12 |
ГЛ 22-23/187 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 24 |
ГЛ 22-23/188 | Галан Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 12 |
ГЛ 22-23/189 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 14 |
ГЛ 22-23/190 | Тулай Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 5 |
ГЛ 22-23/191 | Мисливець Діана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 9 |
ГЛ 22-23/192 | Панкевич Ілона | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 4 |
ГЛ 22-23/193 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 14 |
ГЛ 22-23/194 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 6 |
ГЛ 22-23/195 | Мельничук Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 14 |
ГЛ 22-23/196 | Корнят Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 22-23/197 | Ващак Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 9 |
ГЛ 22-23/198 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 24 |
ГЛ 22-23/199 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 16 |
ГЛ 22-23/200 | Кропельницька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/201 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/202 | Ситар Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/203 | Чіпак Олександра | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/204 | Волошина Галина | ТГ № 30 | 2 |
ГЛ 22-23/205 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 | 12 |
ГЛ 22-23/206 | Підручняк Ольга | ТКГ | 24 |
ГЛ 22-23/207 | Форманюк Зоряна | ТКГ | 8 |
ГЛ 22-23/208 | Гринчук Ольга | ТКГ | 10 |
ГЛ 22-23/209 | Генкул Леся | ТКГ | 2 |
ГЛ 22-23/210 | Загазей Оксана | ТКГ | 2 |
ГЛ 22-23/211 | Колісник Ірина | ТТЛ | 18 |
ГЛ 22-23/212 | Кунцьо Надія | ТТЛ | 12 |
ГЛ 22-23/213 | Божаківська Мирослава | Гімназія «Гармонія» | 4 |
ГЛ 22-23/214 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» | 10 |
ГЛ 22-23/215 | Галатюк Ольга | Кобзарівська гімназія | 20 |
ГЛ 22-23/216 | Процик Богданна | Кобзарівська гімназія | 20 |
ГЛ 22-23/217 | Заїка Лідія | Курівецька гімназія ім. Миколи Бенцаля | 4 |
ГЛ 22-23/218 | Бурич Марія | Курівецька гімназія ім. Миколи Бенцаля | 2 |
ГЛ 22-23/219 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 2 |
ГЛ 22-23/220 | Кошик Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 2 |
Сертифікати освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей №10
№ з/п | Прізвище та ім’я учасника/учасниці | Заклад освіти |
14/1 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
14/2 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
14/3 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
14/4 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка |
14/5 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
14/6 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
14/7 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка |
14/8 | Нікуліна Вікторія | ТУГ ім. І. Франка |
14/9 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
14/10 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
14/11 | Ленько Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 |
14/12 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 |
14/13 | Марусин | ТНВК ШПЛ № 2 |
14/14 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/15 | Заруба Василина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/16 | Гандзій Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/17 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/18 | Сагайдак Катерина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/19 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/20 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/21 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
14/22 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
14/23 | Сватенко Вікторія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
14/24 | Якубишина Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
14/25 | Попко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/26 | Халімон Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/27 | Жук Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/28 | Киянчук Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/29 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/30 | Макогін Катерина | ТНВК ШЛ №6 ім.Н.Яремчука |
14/31 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/32 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/33 | Лісова Зореслава-Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/34 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/35 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/36 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
14/37 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
14/38 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
14/39 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
14/40 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
14/41 | Глотова Катерина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/42 | Копитко Віта | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/43 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/44 | Мельник Ольга | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/45 | Петриця Любов | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/46 | Човніцька Ірина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/47 | Южин Наталя | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/48 | Ярославська Віра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич |
14/49 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
14/50 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
14/51 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
14/52 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
14/53 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
14/54 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
14/55 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
14/56 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
14/57 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
14/58 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
14/59 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
14/60 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
14/61 | Даценко Олександра | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
14/62 | Гуцал Марія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
14/63 | Пиріг Ольга | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
14/64 | Парацій Лілія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
14/65 | Логіна Оксана | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
14/66 | Федунець Надія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
14/67 | Антонюк Наталя | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
14/68 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
14/69 | Лилик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
14/70 | Вовкун Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
14/71 | Василенко Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
14/72 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/73 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/74 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/75 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/76 | Лебедєва Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/77 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/78 | Давида Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/79 | Буката Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/80 | Мричко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/81 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
14/82 | Цідило Ольга | ТНВК «Школа – медичний ліцей» № 15 ім. Лесі Українки |
14/83 | Солтис Тетяна | ТНВК «Школа – медичний ліцей» № 15 ім. Лесі Українки |
14/84 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
14/85 | Балащук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
14/86 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
14/87 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
14/88 | Пахольчишин Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
14/89 | Лотоцька Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
14/90 | Мандзій Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
14/91 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
14/92 |
Комащук Марія |
ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
14/93 |
Патряк Лариса |
ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
14/94 | Гурська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
14/95 | Когут Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
14/96 | Мудеревич Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
14/97 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
14/98 | Чикенда Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
14/99 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
14/100 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
14/101 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
14/102 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
14/103 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
14/104 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
14/105 | Васильєва Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
14/106 | Залецька Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
14/107 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
14/108 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
14/109 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/110 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/111 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/112 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/113 | Гудз Марія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/114 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/115 | Богач Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/116 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
14/117 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
14/118 | Чернецька Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
14/119 | Стасіна Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
14/120 | Чернецька Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
14/121 | Сеник Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
14/122 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
14/123 | Дулиш Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
14/124 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
14/125 | Забазанова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
14/126 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
14/127 | Гуменюк Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
14/128 | Дужа Надія | ТАЛ «Генезис» |
14/129 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/130 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/131 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/132 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/133 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/134 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/135 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
14/136 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/137 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/138 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/139 | Антонів Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/140 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/141 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/142 | Курус Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
14/143 | Галан Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/144 | Мельничук Наді | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/145 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/146 | Корнят Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/147 | Судома Валентин | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/148 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/149 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
14/150 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/151 | Похила Л.В | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/152 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/153 | Чіпак Олександра | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/154 | Ситар Л.Д. | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/155 | Кропельницька Т.І. | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/156 | Ващак Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
14/157 | Ярмолик Оксана | ТГ № 30 |
14/158 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
14/159 | Форманюк Зоряна | ТКГ |
14/160 | Гринчук Ольга | ТКГ |
14/161 | Загазей Оксана | ТКГ |
14/162 | Підручняк Ольга | ТКГ |
14/163 | Колісник Ірина | ТТЛ |
14/164 | Галатюк Ольга | Кобзарівська гімназія |
14/165 | Процик Богданна | Кобзарівська гімназія |
14/166 | Бурич Марія, | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
14/167 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
14/168 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
14/169 | Чортик Ольга | Курівецька гімназія імені Миколи Бенцаля |
Технології штучного інтелекту для вивчення мови
- Deepai – ШІ для творчості на уроках. DeepAI пропонує набір інструментів, що генерує картинки за текстовими запитами, має у безоплатній версії 11 стилів(реєстрація не потрібна)
- Paintbytext – чат «Картина за текстом». Редагуйте свої фотографії та створюйте матеріали для презентацій за письмовими інструкціями за допомогою ШІ (реєстрація не потрібна)
- Bedtimestory – ШІ для створення історій, що читаються дітям перед сном. Створіть історію про учнів чи свою дитину, уточніть жанр і зазначте художній стиль.
- Talk to Books – нейромережа, яка відповідає на запитання цитатами з книг. Вона вміє обробляти абстрактні питання, наприклад, «Що є сенсом життя?» або «Що означає бути людиною?». Поки не розпізнає питання українською мовою, але можна застосовувати на уроках англійської мови.
- MakeMyTale — інноваційна платформа, що дозволяє створювати унікальні історії за допомогою ШІ. Оберіть тему, жанр, персонажів, а нейромережа створить казку з ілюстраціями. Є безоплатний (5 історій) і платний тариф.
- Mubert – нейромережа, яка створює музику за текстовим запитом або за обраним жанром чи настроєм.
- Kaiber– створить анімований ролик за вказаним зображенням (безоплатно 30 кредитів, 1 ролик = 8 кредитів).
- Pictory – витягне контент з ваших записів Zoom, Teams і вебінарів. Ідеально підходить для створення відеоконтенту для соціальних мереж.
- ChatGPT – створить будь-який текстовий контент, тільки правильно запишіть промпт. Створить і вправу для занять і допоможе знайти потрібну інформацію.
- Microsoft Designer – підходить для створення віжуалів та дизайнів, як для уроків, так і для просування освітніх продуктів.
- Тome – створює цілі оповіді з нуля або додає контент за вашим запитом.
- Deepl (https://www.deepl.com/translator)- перекладач на базі штучного інтелекту. Розробники заявили, що він працює в 5-6 разів точніше, ніж інші перекладачі, в тому числі Google.
- Simplytranslate (https://simplytranslate.org/) - простий і швидкий перекладач, орієнтований на приватність. Вміщає перекладачі: Google, вищевказаний Deepl, LibreTranslate, ICIBA, Reverso.
- QuillBot (https://quillbot.com/) - перефразовує речення на базі штучного інтелекту, покращить читабельність та граматику ваших речень англійською мовою.
- Thing Translator (https://experiments.withgoogle.com/thing-translator) - розпізнає сфотографований вами об'єкт та надає його назву і озвучує, як він вимовляється вибраною мовою.
- Savesubs (https://savesubs.com/) - допоможе вам з легкістю сформувати, відредагувати, перекласти та завантажити субтитри з таких сайтів як YouTube, Viki, Facebook та багатьох інших.
- Grammarly (https://app.grammarly.com/) - перевіряє граматику та правильність вашого письма. Є також розширення для браузерів.
- Sonic (https://my.sonix.ai/)- розпізнає мовлення на відео. Все, що необхідно - завантажити або надіслати посилання на відео та вибрати мову, на якій розмовляє спікер. Розуміє українську.
- Tosummary (https://tosummary.com/) - перекаже, причому, дуже коротко і по суті. Надсилаєте йому посилання на статтю чи відео, отримуєте результат. Наразі працює лише з англомовним контентом. Скоротить вхідний текст в 7-10 разів.
- Tome (https://beta.tome.app/) - створює презентації, задаєте їй потрібний опис теми або запитання, яке вас цікавить,отримуєте розгорнуті відповіді з ілюстраціями згенеровані Dall-E.
- AI Dungeon (https://play.aidungeon.io/main/home) - сюжетний симулятор на основі штучного інтелекту. Uенерує початкову історію і починає задавати запитання, яка відповість, так і розвиватиметься сюжет.
- СhatGPT3 (https://chat.openai.com/chat) - тут все зрозуміло, вирішує майже будь-які задачі, пише код, відповідає як особистість. Розуміє українську.
- Paraphrase Tool (https://paraphrasetool.com/) - сервіс перефразування речень, який підтримує більше 100 мов, включно з українською, та 20 стилів перефразування.
Навчально-методичні посібники для педагогічних працівників: дистанційне навчання
Графік курсів у 2023 році
ЗПМ_28_1 | Мовна комунікація в педагогічній діяльностіФФ _16 | 18 |
06.02 08.02 15.02 17.02 14.30-15.50 16.00-17.30 |
Гапон Леся Олексіївна Підручняк Ольга Павлівна |
0678780646 0973800662 |
ЗПМ_28_3 | Мовна комунікація в педагогічній діяльності | 18 |
06.03 08.03 15.03 17.03 14.30-15.50 16.00-17.30 |
Гапон Леся Олексіївна Підручняк Ольга Павлівна |
0678780646 0973800662 |
ФФ _16 | Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі | 20 |
13.03 20.03 21.03 (відпрацювання за 15.03) 22.03 29.03 04.04
05.04
14.30-15.50 16.00-16.30 |
Гапон Леся Олексіївна Зарихта Ольга Володимирівна |
0678780646 0673513516 |
Мовна комунікація в педагогічній діяльності | 18 |
12.04. 2023 19.04. 2023 20.04. 2023 26.04. 2023 14.00-15.20 15.30-17.00 |
Гапон Леся Олексіївна Підручняк Ольга Павлівна |
||
ЗПМ_28 | Мовна комунікація в педагогічній діяльності |
03.05. 2023 04.05. 2023 20.05. 2023 26.05. 2023 14.00-15.20 15.30-17.00 |
Гапон Л.О. 0678780646 Підручняк О.П. 0973800662 |
||
ФФ _150 ум | Актуальні проблеми методики викладання української літератури в новій українській школі | 10-11.05 15.00-16.20 16.30-17.10 |
Гапон Л.О. 0678780646
|
||
Функціональна грамотність педагога |
4,11,18 вересня Початок о 14.30 |
Гапон Л.О. 0678780646 |
|||
ФМ_17
|
Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики |
23-26.10 9.00-10.20 10.30-11.50 |
Гапон Леся Олексіївна Савінцева Людмила Василвна |
Сертифікати за участь у роботі трансфер-містечка №9
Список учасників/учасниць освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей № 6.
Локація «Модельно-діяльнісна».
Дата проведення: 17.11.2022 р.
Наказ управління освіти і науки ТМР від 17.11.2022 № 345.
Сертифікати - у вкладенні.
№ з/п |
Прізвище та ім’я учасника/учасниці |
Заклад освіти |
7/1 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
7/2 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
7/3 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
7/4 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка |
7/5 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
7/6 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
7/7 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка |
7/8 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
7/9 | Ленько Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 |
7/10 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/11 | Заруба Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/12 | Журба Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/13 | Гандзій Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/14 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/15 | Сватенко Вікторія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
7/16 | Мазник Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
7/17 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/18 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
7/19 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
7/20 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
7/21 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
7/22 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
7/23 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
7/24 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
7/25 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
7/26 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
7/27 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
7/28 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
7/29 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
7/30 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
7/31 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
7/32 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
7/33 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
7/34 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
7/35 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
7/36 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
7/37 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
7/38 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
7/39 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
7/40 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
7/41 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
7/42 | Дудяк Олександра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
7/43 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/44 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/45 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/46 | Рудяк Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/47 | Сосінська Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/48 | Лопушинська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/49 | Забазнова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/50 | Клос Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/51 | Загребельна Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/52 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/53 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/54 | Гуменюк Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
7/55 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/56 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/57 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/58 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/59 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/60 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/61 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
7/62 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
7/63 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
7/64 | Галан Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
7/65 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
7/66 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/67 | Підручняк Ольга | ТКГ |
7/68 | Колісник Ірина | ТТЛ |
7/69 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
7/70 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» |
7/71 | Божаківська Мирослава | Гімназія «Гармонія» |
7/72 | Ремеза Марія | Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля |
7/73 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/74 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/75 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/76 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
7/77 | Парацій Лілія | Школа-колегіум |
Детальніше ...
Корисні онлайн-інструменти
Чудова підбірка онлайн-інструментів на всі випадки життя тут: http://surl.li/chwjt
- https://osvitanova.com.ua/posts/3815-korysni-servisy-dlia-stvorennia-prezentatsii
- https://osvitanova.com.ua/posts/3377-5-prohram-dlia-stvorennia-videoprezentatsii
- Організація дистанційного навчання
- Хмарні сховища
- Віртуальні класні кімнати
- Організація навчальних платформ
- Інтерактивні аркуші, плакати, дошки, електронні книги
- Інтерактивні аркуші та електронні книги
- Інтерактивні плакати
- Віртуальні дошки
- Інструменти для роботи з відеоконтентом
- Ресурси для створення та запису відео
- Відеоредактори
- Інструменти для створення та обробки аудіо
- Інструменти для проведення відеоконференцій, вебінарів
- Створення інтерактивного відео
- Онлайн-інструменти для візуалізації даних
- Хмара слів
- Карта знань
- Онлайн-пазли
- Презентації
- Скрайбінг
- Інфографіка
- Платформи графічного дизайну
- Сервіси для створення коміксів
- Ребуси
- Онлайн-кросворди
- Стрічки часу
- Сервіси для створення мемів
- Безкоштовні зображення
- Сервіси для створення тестів та опитування. Онлайн вправи та ігри.
- Створення тестів та вікторин
- Проведення опитування
- Онлайн-вправи та ігри
- Інструменти для конвертації та генерування
- Конвертація аудіо та відео
- Конвертація та редагування зображень
- Генерування QR-кодів
Сертифікати за участь у методичних заходах у 2021-2022 н.р.
Список учителів української мови й літератури учасників методичних заходів
№ сертифіката | Прізвище та ім’я учасника/учасниці | Заклад освіти |
К-сть годин |
ГЛ 21-22/01 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 14 |
ГЛ 21-22/02 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 13 |
ГЛ 21-22/03 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 3 |
ГЛ 21-22/04 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 12 |
ГЛ 21-22/05 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 21-22/06 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 12 |
ГЛ 21-22/07 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 4 |
ГЛ 21-22/08 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 3 |
ГЛ 21-22/09 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 14 |
ГЛ 21-22/10 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 10 |
ГЛ 21-22/11 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/12 | Білоус Галина | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 21-22/13 | Божаківська Мирослава | Гімназія «Гармонія» | 15 |
ГЛ 21-22/14 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 21-22/15 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 6 |
ГЛ 21-22/16 | Братусь Марія | ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму» | 2 |
ГЛ 21-22/17 | Будзан Лідія | Гімназія «Гармонія» | 2 |
ГЛ 21-22/18 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 10 |
ГЛ 21-22/19 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 4 |
ГЛ 21-22/20 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 6 |
ГЛ 21-22/21 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 | 12 |
ГЛ 21-22/22 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 4 |
ГЛ 21-22/23 | Васильєва Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 21-22/24 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 6 |
ГЛ 21-22/25 | Вовк Ірина | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 21-22/26 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка | 8 |
ГЛ 21-22/27 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 10 |
ГЛ 21-22/28 | Волошина Галина | ТГ № 30 | 10 |
ГЛ 21-22/29 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 21-22/30 | Галан Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 16 |
ГЛ 21-22/31 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 14 |
ГЛ 21-22/32 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 | 4 |
ГЛ 21-22/33 | Гамрецька Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 8 |
ГЛ 21-22/34 | Гандзій Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 6 |
ГЛ 21-22/35 | Гей Христина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 4 |
ГЛ 21-22/36 | Геляс Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 4 |
ГЛ 21-22/37 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 15 |
ГЛ 21-22/38 | Глотова Катерина | ТНВК ШЕЛ № ім. Іванни Блажкевич | 10 |
ГЛ 21-22/39 | Горішна Галина | ТУГ ім. І.Франка | 14 |
ГЛ 21-22/40 | Горішна Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 8 |
ГЛ 21-22/41 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка | 33 |
ГЛ 21-22/42 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 10 |
ГЛ 21-22/43 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 8 |
ГЛ 21-22/44 | Гудз Марія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 6 |
ГЛ 21-22/45 | Гуменюк Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 21-22/46 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 21-22/47 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 5 |
ГЛ 21-22/48 | Гуцул Зоряна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 |
ГЛ 21-22/49 | Даценко Олександра | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 2 |
ГЛ 21-22/50 | Дворецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №4 | 3 |
ГЛ 21-22/51 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 21-22/52 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №11 | 9 |
ГЛ 21-22/53 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 21-22/54 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 21-22/55 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 | 10 |
ГЛ 21-22/56 | Дутчак Ольга | ТНВК ШПЛ № 2 | 2 |
ГЛ 21-22/57 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 21-22/58 | Жук Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3 |
ГЛ 21-22/59 | Загазей Оксана | ТКГ | 6 |
ГЛ 21-22/60 | Загребельна Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №24 | 6 |
ГЛ 21-22/61 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 2 |
ГЛ 21-22/62 | Заїка Лідія | Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля | 12 |
ГЛ 21-22/63 | Залецька Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 8 |
ГЛ 21-22/64 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка | 16 |
ГЛ 21-22/65 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 24 |
ГЛ 21-22/66 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/67 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 21-22/68 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 2 |
ГЛ 21-22/69 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 6 |
ГЛ 21-22/70 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 14 |
ГЛ 21-22/71 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 11 |
ГЛ 21-22/72 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. №10 | 3 |
ГЛ 21-22/73 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 21-22/74 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 14 |
ГЛ 21-22/75 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 8 |
ГЛ 21-22/76 | Кліщ Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 6 |
ГЛ 21-22/77 | Клос Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 6 |
ГЛ 21-22/78 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 16 |
ГЛ 21-22/79 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 5 |
ГЛ 21-22/80 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 |
ГЛ 21-22/81 | Колісник Ірина | ТТЛ | 6 |
ГЛ 21-22/82 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 21-22/83 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 10 |
ГЛ 21-22/84 | Комащук Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща | 6 |
ГЛ 21-22/85 | Копко Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 3 |
ГЛ 21-22/86 | Корнят Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 8 |
ГЛ 21-22/87 | Костюк Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 |
ГЛ 21-22/88 | Коцюруба Ірина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 7 |
ГЛ 21-22/89 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 2 |
ГЛ 21-22/90 | Крайчак Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 2 |
ГЛ 21-22/91 | Крушельницька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 21-22/92 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 6 |
ГЛ 21-22/93 | Кунцьо Надія | ТТЛ | 10 |
ГЛ 21-22/94 | Курус Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 2 |
ГЛ 21-22/95 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 20 |
ГЛ 21-22/96 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 4 |
ГЛ 21-22/97 | Ланг Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/98 | Лебедєва Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 2 |
ГЛ 21-22/99 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща | 3 |
ГЛ 21-22/100 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 6 |
ГЛ 21-22/101 | Лозинська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 3 |
ГЛ 21-22/102 | Лопушинська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 2 |
ГЛ 21-22/103 | Лотоцька Ольга | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 21-22/104 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 |
ГЛ 21-22/105 | Луценко Алла | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 7 |
ГЛ 21-22/106 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 4 |
ГЛ 21-22/107 | Макогін Катерина | ТНВК№6 ім. Н. Яремчука | 3 |
ГЛ 21-22/108 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 21-22/109 | Малюга Людмила | ТСЗОШ | 2 |
ГЛ 21-22/110 | Мандзій Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 6 |
ГЛ 21-22/111 | Мартинюк Богдана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 2 |
ГЛ 21-22/112 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 8 |
ГЛ 21-22/113 | Марусин Галина | ТНВК ШПЛ№2 | |
ГЛ 21-22/114 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 16 |
ГЛ 21-22/115 | Мацієвська Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 2 |
ГЛ 21-22/116 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» | 18 |
ГЛ 21-22/117 | Мельничук Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №28 | 8 |
ГЛ 21-22/118 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 21-22/119 | Мисливець Діана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 5 |
ГЛ 21-22/120 | Михайлишин Ніна | ТНВК№6 ім. Н. Яремчука | 10 |
ГЛ 21-22/121 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/122 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 21-22/123 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 | 6 |
ГЛ 21-22/124 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 4 |
ГЛ 21-22/125 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 12 |
ГЛ 21-22/126 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка | 8 |
ГЛ 21-22/127 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 8 |
ГЛ 21-22/128 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 20 |
ГЛ 21-22/129 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 21-22/130 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 4 |
ГЛ 21-22/131 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 6 |
ГЛ 21-22/132 | Палкова Зоряна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 6 |
ГЛ 21-22/133 | Пальчик Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/134 | Паньків Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 9 |
ГЛ 21-22/135 | Парацій Лілія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 20 |
ГЛ 21-22/136 | Пархін Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 6 |
ГЛ 21-22/137 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 4 |
ГЛ 21-22/138 | Пахольчишин Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 4 |
ГЛ 21-22/139 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 18 |
ГЛ 21-22/140 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 8 |
ГЛ 21-22/141 | Петриця Любов | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 2 |
ГЛ 21-22/142 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 21-22/143 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 21-22/144 | Пиріг Ольга | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 9 |
ГЛ 21-22/145 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 4 |
ГЛ 21-22/146 | Підручняк Ольга | ТКГ | 33 |
ГЛ 21-22/147 | Поврозник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 21-22/148 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 |
ГЛ 21-22/149 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 16 |
ГЛ 21-22/150 | Простакова Наталія | ТПЛ спортивного профілю | 8 |
ГЛ 21-22/151 | Процик Богданна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 16 |
ГЛ 21-22/152 | Рачинська Галина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 4 |
ГЛ 21-22/153 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 | 11 |
ГЛ 21-22/154 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 2 |
ГЛ 21-22/155 | Рудяк Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 7 |
ГЛ 21-22/156 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 12 |
ГЛ 21-22/157 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 10 |
ГЛ 21-22/158 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 |
ГЛ 21-22/159 | Сапужак Любомира | ТНВК ШПЛ № 2 | 2 |
ГЛ 21-22/160 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 12 |
ГЛ 21-22/161 | Сеник Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 8 |
ГЛ 21-22/162 | Сеньків Тарас | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 5 |
ГЛ 21-22/163 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 4 |
ГЛ 21-22/164 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 2 |
ГЛ 21-22/165 | Ситар Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/166 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 21-22/167 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 10 |
ГЛ 21-22/168 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 21-22/169 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 6 |
ГЛ 21-22/170 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 21-22/171 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 20 |
ГЛ 21-22/172 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 11 |
ГЛ 21-22/173 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 21-22/174 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/175 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 21-22/176 | Тендицька Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 8 |
ГЛ 21-22/177 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 12 |
ГЛ 21-22/178 | Тимчук Володимир | ТКГ | 2 |
ГЛ 21-22/179 | Федорович Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 21-22/180 | Федунець Надія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 2 |
ГЛ 21-22/181 | Флешар Олександра | ТНВК№6 ім. Н. Яремчука | 6 |
ГЛ 21-22/182 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 14 |
ГЛ 21-22/183 | Форманюк Зоряна | ТКГ | 2 |
ГЛ 21-22/184 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 4 |
ГЛ 21-22/185 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 10 |
ГЛ 21-22/186 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 8 |
ГЛ 21-22/187 | Цимбалюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/188 | Цідило Ольга | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 8 |
ГЛ 21-22/189 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка | 14 |
ГЛ 21-22/190 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 | 13 |
ГЛ 21-22/191 | Човніцька Ірина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 8 |
ГЛ 21-22/192 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 2 |
ГЛ 21-22/193 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 15 |
ГЛ 21-22/194 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. 10 | 2 |
ГЛ 21-22/195 | Южин Наталія | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 7 |
ГЛ 21-22/196 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 4 |
ГЛ 21-22/197 | Якубишина Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 16 |
ГЛ 21-22/198 | Ярмолик Оксана | ТЛ № 30 | 8 |
ГЛ 21-22/199 | Ярославська Віра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 2 |
ГЛ 21-22/200 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 21-22/201 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 12 |
Сертифікати за участь у роботі трансфер-містечка №8
№ з/п |
Прізвище та ім’я учасника/учасниці |
Назва закладу освіти |
22/1 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
22/2 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
22/3 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
22/4 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
22/5 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка |
22/6 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
22/7 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
22/8 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка |
22/9 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
22/10 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/11 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/12 | Гандзій Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/13 | Коцюруба Ірина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/14 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/15 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/16 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/17 | Якубишина Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
22/18 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
22/19 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
22/20 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
22/21 | Михайлишин Ніна | ТНВК «Школа- ліцей 6 ім. Н.Яремчука» |
22/22 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/23 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/24 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/25 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/26 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/27 | Бондарчук Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/28 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
22/29 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
22/30 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
22/31 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
22/32 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
22/33 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
22/34 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
22/35 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
22/36 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
22/37 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
22/38 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/39 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/40 | Матуш Рома | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/41 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/42 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/43 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/44 | Григор'єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/45 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
22/46 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
22/47 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
22/48 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
22/49 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/50 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/51 | Мричко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/52 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/53 | Максим'як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/54 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/55 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
22/56 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/57 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/58 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/59 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/60 | Тендицька Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/61 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/62 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/63 | Заєць Аліна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/64 | Мариновська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
22/65 |
Патряк Лариса |
ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
22/66 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
22/67 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
22/68 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
22/69 | Мудеревич Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
22/70 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
22/71 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
22/72 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
22/73 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
22/74 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
22/75 | Дудяк Олександра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
22/76 | Федорович Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
22/77 | Колодійчук Євгеніяя | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 |
22/78 | Залецька Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 |
22/79 | Гей (Мартинюк) Христина | ТЗОШ І-ІІІ ст. №20 |
22/80 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
22/81 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
22/82 | Галан Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
22/83 | Сеник Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
22/84 | Стасіна Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
22/85 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
22/86 | Кліщ Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
22/87 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
22/88 | Коцяба Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
22/89 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
22/90 | Лопушинська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/91 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/92 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/93 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/94 | Венгер Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/95 | Загребельна Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/96 | Поврозник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/97 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/98 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/99 | Гамрецька Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/100 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
22/101 | Білінська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №24 |
22/102 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
22/103 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/104 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/105 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/106 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/107 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/108 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/109 | Гуцалюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
22/110 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
22/111 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
22/112 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/113 | Чіпак Олександра | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/114 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
22/115 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
22/116 | Підручняк Ольга | ТКГ |
22/117 | Колісник Ірина | ТТЛ |
22/118 | Кунцьо Надія | ТТЛ |
22/119 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» |
22/120 | Федунець Надія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого |
22/121 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
22/122 | Джуль Ганна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
22/123 | Процик Богданна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
22/124 | Чортик Ольга | Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля |
22/125 | Заїка Лідія | Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля |
22/126 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
22/127 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
Добірка актуальних матеріалів про організацію навчального процесу в умовах війни
Який алгоритм оформлення й надання результатів оцінювання учнів, які тимчасово навчаються за межами території обслуговування закладу загальної середньої освіти, до якого дитина зарахована?
Як організувати освітній процес в умовах війни
Запитання й відповіді
- Чи записувати до Алфавітної книги учнів, які не відраховані з попереднього закладу освіти та планують туди повернутися?
- Чи вписувати учнів, які планують повертатися на навчання до попереднього закладу освіти, у Класні журнали, чи вести для них окремі?
- Хто визначає форми здобуття освіти для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб?
- Чи можна провести річне оцінювання учнів на основі попередніх навчальних досягнень?
- Який алгоритм оформлення результатів оцінювання внутрішньо переміщених учнів?
- Як відбувається оформлення шкільної документації вчителем, який перебуває за кордоном?
- Як здійснювати оцінювання учнів, які здобули освіту в іноземних закладах або не навчалися взагалі?
- Як проводити корекційно-розвиткові заняття для дітей з особливими освітніми потребами з числа тимчасово переміщених?
- Як діяти у разі призупинення проведення корекційно-розвиткових занять для дітей з особливими освітніми потребами?
- Чи можуть учні, які перебувають за кордоном, одночасно навчатися дистанційно в Україні?
-
Як діяти керівництву, якщо педагог за дистанційної форми роботи не виконує своїх обов’язків?
- Чи може науково-педагогічний працівник, який виїхав за кордон під час воєнного стану, працювати дистанційно?
- Чи може працювати дистанційно головний спеціаліст навчального відділу в умовах воєнного стану?
- Яке співвідношення годин аудиторної роботи і самостійного вивчення навчальної дисципліни у навчальних планах на 2022/2023 навчальний рік?
- Як організувати освітній процес в закладі вищої освіти, що перебуває на території, де ведуться бойові дії?
- Чи можна вимагати від студентів, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, виконання курсової роботи?
- Чи може заклад вищої освіти пропонувати викладачам достроково виконати контракти?
- Як організувати навчання студента, який перемістився з району активних бойових дій, в іншому закладі вищої освіти?