Графік курсів у 2022 році
Цифрові інструменти для онлайнової взаємодії
Онлайнове навчання стало невід’ємною частиною сучасної освіти й впроваджується як під час карантинів, так і при змішаному навчанні. Сьогодні існує безліч варіантів у вигляді додатків, програмного забезпечення та програм, але, безумовно, не всі вони однакові та мають специфічні функції та інструменти взаємодії. Розглянемо найбільш популярні та дієві з них.
Class Dojo
Class Dojo app – це інструмент для вчителів початкової школи, за допомогою якого вони можуть протягом дня ділитися з батьками важливою інформацією, фотографіями та оновленнями у групових налаштуваннях або приватних бесідах.
Quizlet
Quizlet – це інструмент, який дозволяє дітям дізнаватися інформацію різними способами. Від карток до кількох питань і навіть ігор на запам’ятовування, що робить його одним із найкращих інструментів цифрової освіти для вчителів, які можуть викладати онлайн.
Storybird
Storybird – чудове місце для дітей, коли вони готуються написати есе, звіт або розповідь. Він містить підказки, вікторини та поради від експертів, які допоможуть будь-кому навчитися писати і навіть стати опублікованим автором.
Ed Puzzles
Ed Puzzle – це віртуальна платформа, на якій урок викладається за допомогою навчального відео, а через кілька хвилин відео зупиняється та задається кілька питань. Це відмінний спосіб провести урок онлайн та переконатися, що діти уважно працюють, залишаються зосередженими та засвоюють матеріал.
Brainpop
Brainpop використовує набір вікторин та інших форм тестування, які охоплюють широкий спектр предметів для школярів, включаючи природничі науки, математику і т.д. Ці предмети викладаються за допомогою сотень короткометражних анімаційних відеороликів, які ідеально підходять для того, щоб діти були зосереджені.
Socrative
Socrative – це цифрова платформа, яка надає вчителям цілу низку інструментів для взаємодії з учнями та вивчення їх успішності, задаючи набори питань, вікторин та інший корисний контент, що стосується певної теми, а потім даючи миттєві відповіді.
Story Jumper
StoryJumper – це інтерактивний інструмент, який можна використовувати у будь-якому класі, що дозволяє вчителям швидко створювати історії з певних предметів та областей цього предмета за участю класу.
Очевидно, що це далеко не повний список інструментів онлайнової взаємодії з учнями й ми по них розповідатимемо далі. А які з них використовуєте ви?
Сертифікати за участь у роботі трансфер-містечка №7
Додаток 8 до наказу управління освіти і науки ТМР від 29.11.2021 № 401
Список учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 25.11.2021 р. локація «Формувально-коригуюча», Гапон Л.О. (2 год)
Сертифікати прикріплено за списком.
№ з/п |
Прізвище та ім’я учасника/учасниці |
Назва закладу освіти |
8/1 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
8/2 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
8/3 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
8/4 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
8/5 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка |
8/6 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
8/7 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
8/8 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка |
8/9 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
8/10 | Марусин Галина | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/11 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/12 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/13 | Буда Олександра | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/14 | Сапужак Любомира | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/15 | Лобас Надія | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/16 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
8/17 | Гандзій Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/18 | Коцюруба Ірина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/19 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/20 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/21 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/22 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/23 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/24 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
8/25 | Сватенко Вікторія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
8/26 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/27 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/28 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/29 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/30 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/31 | Бондарчук Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/32 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
8/33 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
8/34 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
8/35 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
8/36 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
8/37 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/38 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/39 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/40 | Пилявська Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/41 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/42 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
8/43 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/44 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/45 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/46 | Матуш Рома | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/47 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/48 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/49 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/50 | Григор'єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/51 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
8/52 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
8/53 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
8/54 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
8/55 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича |
8/56 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/57 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/58 | Мричко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/59 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/60 | Максим'як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/61 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/62 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
8/63 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/64 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/65 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/66 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/67 | Тендицька Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/68 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/69 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/70 | Заєць Аліна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/71 | Мариновська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
8/72 | Патряк Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
8/73 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
8/74 | Комащук Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
8/75 | Мандзій Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
8/76 | Ониськів Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
8/77 | Буртняк Павліна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
8/78 | Гурська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/79 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/80 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/81 | Мудеревич Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/82 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/83 | Когут Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/84 | Чикенда Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
8/85 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
8/86 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
8/87 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
8/88 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
8/89 | Васильєва Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
8/90 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра |
8/91 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/92 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/93 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/94 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/95 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/96 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/97 | Галан Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/98 | Гудз Марія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети |
8/99 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
8/100 | Сеник Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
8/101 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
8/102 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
8/103 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
8/104 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
8/105 | Поврозник Наталя | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
8/106 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
8/107 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
8/108 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
8/109 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/110 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/111 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/112 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/113 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/114 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/115 | БережинськаАнтоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/116 | Гуцалюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного |
8/117 | Антонів Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/118 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/119 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/120 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/121 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/122 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/123 | Курус Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/124 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка |
8/125 | Корнят Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
8/126 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
8/127 | Мельничук Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
8/128 | Ситар Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/129 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/130 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
8/131 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
8/132 | Підручняк Ольга | ТКГ |
8/133 | Колісник Ірина | ТТЛ |
8/134 | Кунцьо Надія | ТТЛ |
8/135 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8/136 | Джуль Ганна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8/137 | Процик Богданна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
8/138 | Чортик Ольга | Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля |
8/139 | Заїка Лідія | Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля |
8/140 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща |
Графік курсів у листопаді 2021 року
ФФМ_17 Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики 32 години |
Викладачі: Гапон Леся Олексіївна Задорожна Олександра Михайлівна |
||
Лебедєва | Тетяна | ЗЗСО 14 |
03.11.2021, середа 10.11.2021, середа ОЧНО, актова зала управління освіти, Шевченка,1, початок о 14.30 04.11.2021, четвер, 11.11.2021, четвер, 18.10.2021, четвер, ДИСТАНЦІЙНО, https://us04web.zoom.us/meeting/schedule 908 236 2529 ідентифікатор 9UykOp пароль початок о 14.30 |
Яськів | Галина | ЗЗСО 14 | |
Максим'як | Софія | ЗЗСО 14 | |
Сватенко | Вікторія | ЗЗСО 4 | |
Якубишина | Галина | ЗЗСО 4 | |
Бараннікова | Галина | ЗЗСО 8 | |
Бойчук | Віра | ЗЗСО 8 | |
Зазябла | Надія | ЗЗСО 8 | |
Огороднік | Руслана | ЗЗСО 8 | |
Скурська | Галина | ЗЗСО 8 | |
Качанова | Ірина | ЗЗСО 16 | |
Залуцька | Ольга | ЗЗСО 20 | |
Процик | Богданна | ЗЗСО Кобзарівка | |
Пискливець | Ольга | Галколедж | |
Ухач | Леся | Галколедж | |
Гандзій | Наталія | ТСШ 3 | |
Канак | Валентина | ТСШ 3 | |
Мужилівська | Ольга | ТСШ 3 | |
Сагайдак | Вероніка | ТСШ 3 | |
Михайлів | Петро | ТСШ 7 | |
Кучерук | Світлана | Л 21 СМШ | |
Островська | Надія | Л 21 СМШ | |
Писуляк | Наталія | Л 21 СМШ | |
Яшкін | Руслана | Л 21 СМШ | |
Цімерман | Ірина | ТПШ 5 |
Графік курсів у жовтні 2021 року
ФФМ_17 Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики 32 години |
Викладачі: Гапон Леся Олексіївна Задорожна Олександра Михайлівна |
||
Лебедєва |
Тетяна | ЗЗСО 14 |
07.10.2021, четвер, ОЧНО, актова зала управління освіти, Шевченка,1,початок о 14.30
08.10.2021, четвер, ДИСТАНЦІЙНО, початок о 14.30 Join Zoom Meeting
21.10.2021, четвер, ОЧНО, актова зала управління освіти, Шевченка,1, початок о 14.30 |
Яськів |
Галина | ЗЗСО 14 | |
Максим'як |
Софія | ЗЗСО 14 | |
Сватенко |
Вікторія | ЗЗСО 4 | |
Якубишина |
Галина | ЗЗСО 4 | |
Бараннікова |
Галина | ЗЗСО 8 | |
Бойчук |
Віра | ЗЗСО 8 | |
Зазябла |
Надія | ЗЗСО 8 | |
Огороднік |
Руслана | ЗЗСО 8 | |
Скурська |
Галина | ЗЗСО 8 | |
Качанова |
Ірина | ЗЗСО 16 | |
Залуцька |
Ольга | ЗЗСО 20 | |
Процик |
Богданна | ЗЗСО Кобзарівка | |
Пискливець |
Ольга | Галколедж | |
Ухач |
Леся | Галколедж | |
Гандзій |
Наталія | ТСШ 3 | |
Канак |
Валентина | ТСШ 3 | |
Мужилівська |
Ольга | ТСШ 3 | |
Сагайдак |
Вероніка | ТСШ 3 | |
Михайлів |
Петро | ТСШ 7 | |
Кучерук |
Світлана | Л 21 СМШ | |
Островська |
Надія | Л 21 СМШ | |
Писуляк |
Наталія | Л 21 СМШ | |
Яшкін |
Руслана | Л 21 СМШ | |
Цімерман |
Ірина | ТПШ 5 |
Секрети мовної комунікації в педагогічній діяльності
6-7 вересня для слухачів груп ЗПМ_28_4 та ЗПМ_28_5 відбулися очні заняття курсів підвищення кваліфікації ТКМЦНОІМ "Мовна комунікація в педагогічній діяльності". Разом із викладачем Гапон Л.О. курсанти відкривають секрети рідної мови.
Сертифікати за участь у науково-методичних заходах у 2020-2021 н.р.
Відповідно до Наказу управління освіти і науки ТМР від 17.05.2021р. №143 "Про підсумки проведення методичних заходів з учителями Тернопільської міської територіальної громади за 2020-2021 навчальний рік" підготовлено сертифікати учасникам методичних і науково-методологічних заходів.
Прізвище, ім’я | Закладосвіти | К-сть годин | № сертифіката |
Антонів Юлія | ТЗОШ 10 | 8 | ГЛ 20-21/01 |
Антонюк Наталія | ТЗОШ 13 | 12 | ГЛ 20-21/02 |
Бабіна Марія | ТЗОШ №4 | 5 | ГЛ 20-21/03 |
Балабан Галина | ТУГ | 10 | ГЛ 20-21/04 |
Балящук Марія | ТЗОШ№16 | 16 | ГЛ 20-21/05 |
Бараннікова Галина | ТЗОШ№8 | 2 | ГЛ 20-21/06 |
Басіста Ольга | ТЗОШ№10 | 5 | ГЛ 20-21/07 |
Бачинська Галина | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/08 |
Бей Галина | ТЗОШ№26 | 16 | ГЛ 20-21/09 |
Бережинська Антоніна | ТЗОШ№26 | 8 | ГЛ 20-21/10 |
Береза Людмила | ТЗОШ№7 | 12 | ГЛ 20-21/11 |
Білоус Ганна | ТНВК15 | 2 | ГЛ 20-21/13 |
Бойко Галина | ТЗОШ№ 27 | 2 | ГЛ 20-21/12 |
Бойко Оксана | ТЗОШ№ 19 | 12 | ГЛ 20-21/14 |
Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ | 4 | ГЛ 20-21/15 |
Бутрин Галина | ТЗОШ№19 | 16 | ГЛ 20-21/16 |
Ваврик Ольга | ТЛ№30 | 25 | ГЛ 20-21/17 |
Вальчак Ганна | ТЗОШ №27 | 4 | ГЛ 20-21/18 |
Васютинська Ольга | ТЗОШ № 10 | 2 | ГЛ 20-21/20 |
Вербовецька Оксана | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/19 |
Вільчинська Тетяна | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/21 |
Вовк Євгенія | ТНВК№15 | 2 | ГЛ 20-21/22 |
Войтишин Наталія | ТУГ | 2 | ГЛ 20-21/23 |
Волинець Галина | ТЗОШ 10 | 4 | ГЛ 20-21/24 |
Вороняк Тетяна | ТСШ№29 | 4 | ГЛ 20-21/25 |
Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ | 32 | ГЛ 20-21/26 |
Галенда Галина | ТЗОШ№25 | 6 | ГЛ 20-21/27 |
Гамрецька Тетяна | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/28 |
Гандзій Наталія | ТСШ№3 | 2 | ГЛ 20-21/29 |
Гарматюк Любов | ТУГ | 10 | ГЛ 20-21/30 |
Геляс Ірина | ТЗОШ№20 | 4 | ГЛ 20-21/31 |
Гіль Оксана | ТЗОШ№28 | 21 | ГЛ 20-21/32 |
Глотова Катерина | ТНВК№9 | 8 | ГЛ 20-21/33 |
Головата Лариса | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/34 |
Горішна Галина | ТУГ | 4 | ГЛ 20-21/35 |
Грабовська Олександра | ТУГ | 12 | ГЛ 20-21/36 |
Григор'єва Лариса | ТЗОШ№ 11 | 2 | ГЛ 20-21/37 |
Гринчук Ольга | ТКГ | 2 | ГЛ 20-21/38 |
Грицак Наталія | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/39 |
Грицьків Ірина | ТЗОШ№24 | 6 | ГЛ 20-21/40 |
Губар Тетяна | ТСШ№7 | 3 | ГЛ 20-21/41 |
Гунтик Ольга | ТСШ№3 | 8 | ГЛ 20-21/42 |
Гусак Лілія | ТЛ№21 | 15 | ГЛ 20-21/43 |
Данилків Наталія | ТНВК№6 | 3 | ГЛ 20-21/44 |
Дем’янчук Ірина | ТЗОШ№26 | 3 | ГЛ 20-21/45 |
Демида Катерина | ТЗОШ №11 | 9 | ГЛ 20-21/46 |
Демчук Інна | Курівецька ЗОШ | 2 | ГЛ 20-21/47 |
Дика Надія | ТЗОШ№11 | 13 | ГЛ 20-21/48 |
Дідук Галина | ТЗОШ№13 | 10 | ГЛ 20-21/49 |
Дідук-Ступ’як Галина | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/50 |
Дрозд Ольга | ТЗОШ 19 | 10 | ГЛ 20-21/51 |
Дужа Надія | ТЗОШ№25 | 4 | ГЛ 20-21/52 |
Дулиш Людмила | ТЗОШ №23 | 2 | ГЛ 20-21/53 |
Дутчак Ольга | ТНВК№2 | 6 | ГЛ 20-21/54 |
Дяків Ольга | ТЗОШ№24 | 2 | ГЛ 20-21/54 |
Желізко Юлія | ТЛ№21 | 4 | ГЛ 20-21/56 |
Жизномірська Ірина | ТЗОШ №18 | 8 | ГЛ 20-21/57 |
Жук Тетяна | ТСШ№5 | 3 | ГЛ 20-21/58 |
Загазей Оксана | ТКГ | 6 | ГЛ 20-21/59 |
Загребельна Наталія | ТЗОШ№24 | 10 | ГЛ 20-21/60 |
Заїка Лідія | Курівецька ЗОШ | 8 | ГЛ 20-21/61 |
Залецька Лілія | ТЗОШ№20 | 2 | ГЛ 20-21/62 |
Зарихта Ольга | «Гармонія» | 2 | ГЛ 20-21/63 |
Заяць Ірина | ТЗОШ 23 | 13 | ГЛ 20-21/64 |
Зварич Наталія | ГК ім. В.Чорновола | 2 | ГЛ 20-21/65 |
Злепко Галина | ТСШ№29 | 2 | ГЛ 20-21/66 |
Зуляк Галина | ТУГ | 2 | ГЛ 20-21/67 |
Іваник Галина | ТЗОШ№26 | 8 | ГЛ 20-21/68 |
Іордан Леся | ТЗОШ№26 | 11 | ГЛ 20-21/69 |
Кавецька Наталія | ТЗОШ №26 | 13 | ГЛ 20-21/70 |
Кавецька Світлана | ТЗОШ№11 | 11 | ГЛ 20-21/71 |
Кадило Людмила | ТЗОШ№ 10 | 5 | ГЛ 20-21/72 |
Качанова Ірина | ТЗОШ№16 | 8 | ГЛ 20-21/73 |
Климко Оксана | ТЗОШ№4 | 10 | ГЛ 20-21/74 |
Кліщ Марія | ТЗОШ№23 | 8 | ГЛ 20-21/75 |
Клос Ірина | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/76 |
Кобилянська Галина Іванівна | ТЗОШ№26 | 14 | ГЛ 20-21/77 |
Кобилянська Галина Романівна | ТЗОШ№22 | 2 | ГЛ 20-21/78 |
Когут Валентина | ТЗОШ№27 | 4 | ГЛ 20-21/79 |
Козак Ольга | ТСШ №7 | 19 | ГЛ 20-21/80 |
Колісник Ірина | ТТЛ | 10 | ГЛ 20-21/81 |
Колісник Наталія | ТЗОШ№28 | 2 | ГЛ 20-21/82 |
Колодій Алла | ТУГ | 2 | ГЛ 20-21/83 |
Колодійчук Євгенія | ТЗОШ№20 | 2 | ГЛ 20-21/84 |
Копко Валентина | ТЗОШ№4 | 7 | ГЛ 20-21/85 |
Костельна Наталія | ТЗОШ№19 | 2 | ГЛ 20-21/86 |
Костюк Галина | ТСШ№7 | 3 | ГЛ 20-21/87 |
Кость Ірина | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/88 |
Коцюруба Ірина | ТСШ№3 | 8 | ГЛ 20-21/89 |
Коцяба Віра | ТЗОШ 23 | 4 | ГЛ 20-21/90 |
Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ | 4 | ГЛ 20-21/91 |
Криськів Мирослава | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/92 |
Крушельницька Світлана | ТЗОШ№24 | 3 | ГЛ 20-21/93 |
Кунцьо Надія | ТТЛ | 16 | ГЛ 20-21/94 |
Кучерук Світлана | ТЛ№21 | 22 | ГЛ 20-21/95 |
Левицька Тетяна | ТСШ №17 | 5 | ГЛ 20-21/96 |
Лисевич Любов | ТЗОШ№23 | 10 | ГЛ 20-21/97 |
Лобас Надія | ТНВК№2 | 2 | ГЛ 20-21/98 |
Логіна Оксана | Школа-колегіум | 2 | ГЛ 20-21/99 |
Лозинська Ірина | ТСШ№22 | 3 | ГЛ 20-21/100 |
Луканюк Марія | ТСШ 7 | 20 | ГЛ 20-21/101 |
Луценко Алла | ТЗОШ№11 | 4 | ГЛ 20-21/102 |
Лучко Олександра | ТНВК№9 | 4 | ГЛ 20-21/104 |
Макогін Катерина | ТНВК№6 | 3 | ГЛ 20-21/103 |
Максим’як Софія | ТЗОШ№14 | 2 | ГЛ 20-21/105 |
Марункевич Наталія | ТЗОШ№22 | 6 | ГЛ 20-21/106 |
Марчук Ольга | ТЗОШ 11 | 8 | ГЛ 20-21/107 |
Матуш Романа | ТЗОШ 11 | 4 | ГЛ 20-21/108 |
Мацієвська Оксана | ШЛ№2 | 2 | ГЛ 20-21/109 |
Мельник Марія | гімназія"Гармонія" | 6 | ГЛ 20-21/111 |
Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ | 2 | ГЛ 20-21/110 |
Мельничук Надія | ТЗОШ№28 | 3 | ГЛ 20-21/112 |
Миколів Лариса | ТСШ№29 | 2 | ГЛ 20-21/113 |
Михайлишин Ніна | ТНВК№6 | 6 | ГЛ 20-21/114 |
Михайлів Петро | ТСШ №7 | 12 | ГЛ 20-21/115 |
Мойсеєва Юлія | ТЗОШ№27 | 4 | ГЛ 20-21/116 |
Мричко Галина | ТЗОШ№14 | 11 | ГЛ 20-21/117 |
Мужилівська Ольга | ТСШ№3 | 2 | ГЛ 20-21/118 |
Муляр Тамара | ТНВК№2 | 4 | ГЛ 20-21/119 |
Назарко Надія | ТЗОШ№ 20 | 2 | ГЛ 20-21/120 |
Наливайко Марія | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/122 |
Намака Наталія | ТЗОШ№ 27 | 12 | ГЛ 20-21/123 |
Нірода Галина | ТЗОШ№26 | 3 | ГЛ 20-21/121 |
Ножак Людмила | ТЗОШ№26 | 10 | ГЛ 20-21/124 |
Огороднік Руслана | ТЗОШ№8 | 8 | ГЛ 20-21/125 |
Олійник Марія | ТЗОШ№ 23 | 12 | ГЛ 20-21/126 |
Островська Надія | ТЛ№21 | 10 | ГЛ 20-21/127 |
Очеретнюк Ірина | ТЗОШ№16 | 14 | ГЛ 20-21/128 |
Палихата Елеонора | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/129 |
Палкова Зоряна | ТЗОШ№ 23 | 8 | ГЛ 20-21/130 |
Панчук Галина | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/131 |
Паньків Галина | ТНВК№9 | 5 | ГЛ 20-21/132 |
Парацій Лілія | ШКПЙС | 5 | ГЛ 20-21/133 |
Пархін Оксана | ТЗОШ№14 | 2 | ГЛ 20-21/134 |
Пенкальська Руслана | ТЗОШ№14 | 5 | ГЛ 20-21/135 |
Перейма Людмила | ТЗОШ №11 | 8 | ГЛ 20-21/136 |
Петриця Любов | ТНВК№9 | 6 | ГЛ 20-21/137 |
Петришина Ольга | ТНПУ | 6 | ГЛ 20-21/138 |
Петрокушин Руслана | ТСШ№3 | 16 | ГЛ 20-21/139 |
Пилипишин Ганна | ТЗОШ№23 | 6 | ГЛ 20-21/140 |
Пилявська Любов | ТЗОШ 10 | 2 | ГЛ 20-21/141 |
Пиріг Ольга | ТНВК ШКПЙС | 5 | ГЛ 20-21/142 |
Писуляк Наталія | ТЛ№21 | 16 | ГЛ 20-21/143 |
Пігур Мирослава | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/144 |
Підручняк Ольга | ТКГ | 18 | ГЛ 20-21/145 |
Поврозник Наталія | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/146 |
Похила Лілія | ТСШ29 | 6 | ГЛ 20-21/147 |
Пошпур Марія | ТСШ7 | 24 | ГЛ 20-21/148 |
Присяжнюк Людмила | ТЗОШ№16 | 2 | ГЛ 20-21/149 |
Простакова Наталія | ТПЛ | 10 | ГЛ 20-21/150 |
Процик Богдана | Кобзарівська ЗОШ | 18 | ГЛ 20-21/151 |
Рій Віра | ТНВК№2 | 11 | ГЛ 20-21/152 |
Рудницька Оксана | ТШЛ №21 | 12 | ГЛ 20-21/153 |
Рудяк Ольга | ТШЛ №21 | 4 | ГЛ 20-21/154 |
Сава Ірина | ТЗОШ№27 | 10 | ГЛ 20-21/155 |
Савінцева Людмила | ТЗОШ №16 | 4 | ГЛ 20-21/156 |
Сагайдак Вікторія | ТСШ№3 | 8 | ГЛ 20-21/157 |
Сватенко Вікторія | ТЗОШ 4 | 4 | ГЛ 20-21/158 |
Семенець Галина | ТЗОШ 4 | 22 | ГЛ 20-21/159 |
Сеник Любов | ТЗОШ№22 | 10 | ГЛ 20-21/160 |
Сеньків Тарас | ТЗОШ№24 | 11 | ГЛ 20-21/161 |
Синьовська Марія | ТЗОШ№16 | 3 | ГЛ 20-21/162 |
Ситар Володимир | ТЗОШ№11 | 10 | ГЛ 20-21/163 |
Січкарик Ірина | ТЗОШ№13 | 3 | ГЛ 20-21/164 |
Смертіна Олена | ТЗОШ 27 | 6 | ГЛ 20-21/165 |
Сольник Наталія | ТЗОШ№14 | 18 | ГЛ 20-21/166 |
Співак Галина | ТЗОШ№24 | 2 | ГЛ 20-21/167 |
Судома Валентина | ТЗОШ№28 | 2 | ГЛ 20-21/168 |
Телев’як Марія | ТЗОШ№24 | 4 | ГЛ 20-21/169 |
Тендицька Олена | ТЗОШ№16 | 6 | ГЛ 20-21/0170 |
Тернова Ірина | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/0171 |
Тимофієнко Наталія | ТЗОШ 11 | 4 | ГЛ 20-21/0172 |
Тимчук Володимир | ТКГ | 8 | ГЛ 20-21/173 |
Федорович Галина | ТЗОШ№19 | 6 | ГЛ 20-21/174 |
Фляк Наталія | ТЗОШ№24 | 6 | ГЛ 20-21/175 |
Фльорчук Лілія | ТЗОШ №4 | 4 | ГЛ 20-21/176 |
Форманюк Зоряна | ТКГ | 8 | ГЛ 20-21/177 |
Франківська Наталія | ТЗОШ № 10 | 4 | ГЛ 20-21/178 |
Фурман Ганна | ТЗОШ№ 13 | 8 | ГЛ 20-21/179 |
Ходякова Тетяна | ТЗОШ№19 | 8 | ГЛ 20-21/180 |
Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка | 9 | ГЛ 20-21/181 |
Чіпак Олександра | ТСШ№29 | 4 | ГЛ 20-21/182 |
Чіпак Юлія | ТНВК№2 | 11 | ГЛ 20-21/183 |
Човніцька Ірина | ТНВК №9 | 14 | ГЛ 20-21/184 |
Чуба Марія | ТСШ№3 | 2 | ГЛ 20-21/185 |
Шендеровська Любов |
ПНВК "ЗНЗ" ЯМБ " м. Київ |
2 | ГЛ 20-21/186 |
Шимків Дмитро | ТЗОШ№13 | 2 | ГЛ 20-21/187 |
Шкіцька Ірина | ЗУН | 4 | ГЛ 20-21/188 |
Штонь Олена | ТНПУ | 2 | ГЛ 20-21/189 |
Шуст Галина | ТЗОШ№24 | 7 | ГЛ 20-21/190 |
Южин Наталія | ТНВК№9 | 2 | ГЛ 20-21/191 |
Юрин Світлана | ТЗОШ№14 | 4 | ГЛ 20-21/192 |
Якубишина Галина | ТЗОШ№4 | 10 | ГЛ 20-21/193 |
Яшкін Руслана | ТЛ№21 | 24 | ГЛ 20-21/194 |
Кулик Надія | ТЗОШ№16 | 4 | ГЛ 20-21 / 195 |
Сертифікати за участь у роботі трансфер-містечка №6
Список учителів УМЛ - учасниць та учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 25.03.2021 р.
Локація «Інтеграційно-коригувальна», підлокація «Критеріально-аналітична»
Тема підлокації: "Критеріальні моделі оцінювання та самооцінювання уроків української мови та літератури"
№ | Прізвище, ім’я, по батькові | Заклад |
13/01 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/02 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/03 | Гарматюк Любов | ТУГ ім. І. Франка |
13/04 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
13/05 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/06 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
13/07 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
13/08 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
13/09 | Підручняк Ольга | ТКГ |
13/10 | Загазей Оксана | ТКГ |
13/11 | Гринчук Ольга | ТКГ |
13/12 | Форманюк Зоряна | ТКГ |
13/13 | Мацієвська Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/14 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/15 | Лобас Надія | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/16 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/17 | Пушкін Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/18 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/19 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/20 | Чуба Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/21 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/22 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/23 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/24 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/25 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/26 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/27 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/28 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/29 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/30 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/31 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/32 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
13/33 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
13/34 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич |
13/35 | Царик Леся | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич |
13/36 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/37 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/38 | Пилявська Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/39 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/40 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/41 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/42 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/43 | Матуш Романна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/44 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/45 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/46 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/47 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/48 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/49 | Луценко Алла | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/50 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/51 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/52 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/53 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/54 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/55 | Шеремет Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/56 | Пархін Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/57 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/58 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/59 | Січкоріз Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/60 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/61 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/62 | Патряк Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/63 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/64 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/65 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/66 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/67 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/68 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/69 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/70 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/71 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/72 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/73 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/74 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/75 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/76 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
13/77 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
13/78 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/79 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/80 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/81 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/82 | Дулиш Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/83 | Пилипишин Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/84 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/85 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/86 | Венгер Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/87 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
13/88 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
13/89 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/90 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/91 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/92 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/93 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/94 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/95 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/96 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В .Гурняка |
13/97 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/98 | Мойсеєва Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/99 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/100 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/101 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/102 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/103 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
13/104 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
13/105 | Петришин Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/106 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/107 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/108 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/109 | Кропельницька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/110 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
13/111 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/112 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/113 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/114 | Процик Богдана | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13/115 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13/116 | Заїка Лідія | Курівецька ЗОШ І-ІІ ст. |
13/117 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/118 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/119 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
Графік курсів у квітні 2021 року
М_29_1 Стратегії формувального оцінювання в 5–11 класах (8 год) | |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 7 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 28 квітня 2021 Початок о 14.30 |
ЗПМ_29_2 Стратегії формувального оцінювання в 5–11 класах (8 год) | |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 8 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 29 квітня 2021 Початок о 14.30 |
ФФМ_16_1 Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі (28 год) | |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ПОНЕДІЛОК 5 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 14 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 21 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ПОНЕДІЛОК 26 квітня 2021 Початок о 15.00 |
ФФМ-16_2 Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі (28год) | |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ВІВТОРОК 6 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 15 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 22 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ВІВТОРОК 27 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Актуальні аспекти викладання української літератури в НУШ
Розпочали навчання дві групи ФФМ-16 з теми "Актуальні аспекти викладання української літератури в НУШ" . Учителі опрацьовуватимуть найновіші методики викладання, визначатимуть самоцінність індивідуального досвіду дитини в спілкуванні з художнім текстом, продукуватимуть стратегії сучасної методики викладання української літератури, її екзистенціально-діалогічний та процесуально-діяльнісний аспекти.
Детальніше ...
Успішно завершили навчання
Графік курсів у березні 2021 року
Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі (28 годин) |
|
ФФМ_16_1 | |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 10 березня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 17 березня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
ВІВТОРОК 30 березня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ПОНЕДІЛОК 5 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 14 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 21 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ПОНЕДІЛОК 26 квітня 2021 Початок о 15.00 |
ФФМ-16_2 | |
Гапон Леся Олексіївна |
ПОНЕДІЛОК 15 березня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 18 березня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
СЕРЕДА 31 березня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ВІВТОРОК 6 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 15 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна |
ЧЕТВЕР 22 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна |
ВІВТОРОК 27 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Вивчаємо особливості мовної педагогічної комунікації
Культура мови - складова частина загальної культури людини, культура мови вчителя - складова частина його професійної діяльності. Успіх учителя зумовлений не лише власним професійним (науковим, навчальним, організаційним, управлінським) досвідом, але й здатністю налагодити сталі комунікаційні стосунки як з учнями та їхніми батьками, так і своїми колегами.Педагогічне спілкування містить могутній резерв зростання професійної майстерності педагога і освітнього процесу загалом. У ході занять групи ЗПМ_28 слухачі курсів підвищення кваліфікації працюють над визначенням педагогічних комунікативних характеристик, проаналізували компоненти мовленнєвої діяльності вчителя.
Графік курсів у лютому 2021 року
1 |
Мовна комунікація в педагогічній діяльності ЗПМ28_1 |
03.02.2021 10.02.2021 17.02.2021 24.02.2021 03.02.2021 Поч. о 10.00 |
https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj |
Гапон Л.О. 0678780646 |
2 |
Мовна комунікація в педагогічній діяльності ЗПМ28_2 |
04.02.2021 11. 02.2021 18.02.2021 25. 02.2021 03.02.2021 Поч. о 10.00 |
https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj |
Гапон Л.О. 0678780646 |
3 |
Мовна комунікація в педагогічній діяльності ЗПМ28_3 |
05. 02.2021 12. 02.2021 19. 02.2021 26. 02.2021 03.02.2021 Поч. о 10.00 |
https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj |
Гапон Л.О. 0678780646 |