Понеділок, 20 січня 2020 13:51

Курси-2020

Програма «Загальнопрофесійні освітні технології та інструменти діяльності педагогічних працівників»

№ пп Назва спецкурсу Автор, викладач Години
28. Мовна комунікація в педагогічній діяльності Гапон Леся Олексіївна 18
ЗПМ 28_1  червень 2020 
 
 
  1. Козак
Ольга  ТСШ№7
  1. Штепа
Оксана ЗЗСО 28
  1. Марусяк
Марія ТСШ 29
  1. Федак
Юлія ТСШ 29
  1. Паньків
Валентина ЗЗСО 28
  1. Дика
Надія ЗЗСО 11
  1. Кавецька
Світлана ЗЗСО 11
  1. Марчук
Ольга ЗЗСО 11
  1. Дудяк
Олександра ЗЗСО 19
  1. Бойко
Оксана ЗЗСО 19
  1. Ковальчук
Леся ЗЗСО 19
  1. Федорович
Галина ЗЗСО 19
  1. Скушка
Олеся ЗЗСО 19
  1. Бей
Галина ЗЗСО 26
  1. Бережинська
Антоніна ЗЗСО 26
  1. Іваник
Галина ЗЗСО 26
  1. Іордан
Леся ЗЗСО 26
  1. Кавецька
Наталя ЗЗСО 26
  1. Кобилянська
Галина ЗЗСО 26
  1. Ножак
Людмила ЗЗСО 26
  1. Зубкова
Лілія ЗЗСО 14
  1. Прожога
Олеся ЗЗСО 14
  1. Солтис
Тетяна ТНВК ШЛ 15
ЗПМ 28_2

 20-21.01.2020, 10-11.02.2020, 17.02.2020 

  1. Козак
Ольга ТСШ 7
  1. Береза
Людмила ТСШ 7
  1. Гунтик
Ольга ТСШ 3
  1. Патряк
Лариса ТСШ 17
  1. Чирська
Наталія ТУГ
  1. Зуляк
Галина ТУГ
  1. Сеник
Надія ТНВК ШЛ 6
  1. Оксана
Таран ЗЗСО 4
  1. Галина
Скурська ЗЗСО 8
  1. Руслана
Огороднік ЗЗСО 8
  1. Галина
Бараннікова ЗЗСО 8
  1. Бойчук
Віра ЗЗСО 8
  1. Ваврик
Галина ТНВК 28
  1. Стецюк
Ірина ТНВК 28
  1. Бурич
Марія ЗЗСО Чернихів
  1. Кошин
Любов ЗЗСО Чернихів
  1. Мельничук
Лілія ЗЗСО Чернихів
  1. Палихата
Надія ЗДО 25
  1. Троян
Ірина ЗДО 25
  1. Зазуляк
Діана ЗДО 25
  1. П'єх
Ольга ЗДО 5
  1. Ковальчук
Любов ТКМЦНОІМ
ЗПМ 28_3  12.05-22.05. 2020 
  1. Гладун
Любов ЗДО 15
  1. Зола
Галина ЗДО 15
  1. Лебідь
Наталя ЗДО 15
  1. Мариніна
Галина ЗДО 15
  1. Саламанюк
Лілія ЗДО 26
  1. Семчишин
Уляна ЗДО 26
  1. Скора
Людмила ЗДО 26
  1. Янківська
Галина ЗДО 26
  1. Ростецька
Оксана ЗДО 26
  1. Боднарчук
Віра ЗДО 26
  1. Занько
Ольга ЗДО 26
  1. Яремчук
Лариса ЗДО 29
  1. Дячук
Віра ЗДО 34
  1. Свіргун
Лариса ЗДО 34
  1. Сорока
Олена ЗДО 34
  1. Балук
Надія ЗДО 34
  1. Дорожовська
Марія ЗДО 34
  1. Філь
Тетяна ЗДО 27
  1. Марчило
Неля ЗДО 27
  1. Чорна
Любов ЗДО 27
  1. Пронів
Наталія ЗДО 30
  1. Бурин
Лариса ЗДО 30
  1. Кучабська
Галина ЗДО 30
  1. Бінявська
Світлана ЗДО 30
           

Програма «Науково-методичні підходи до удосконалення освітнього процесу»

№ пп Назва спецкурсу Автор, викладач Години
Вчителі української мови і літератури  
15. Інтерперетація літературного твору на уроках літератури рідного краю та уроках позакласного читання Гапон Леся Олексіївна 8
 08-15.05. 2020  
  1. Семенець
Галина ЗЗСО 4
  1. Якубишина
Галина ЗЗСО 4
  1. Юрин
Світлана ЗЗСО 14
  1. Вороняк
Тетяна ТСШ 29
  1. Злепко
Галина ТСШ 29
  1. Похила
Лілія ТСШ 29
  1. Чіпак
Олександра ТСШ 29
  1. Яшкін
Руслана ТНВК СШЛ 21
  1. Островська
Надія ТНВК СШЛ 21
  1. Писуляк
Наталія ТНВК СШЛ 21
  1. Залуцька
Ольга ЗЗСО 20
  1. Колодійчук
Євгенія ЗЗСО 20
  1. Заїка
Лідія ЗЗСО Курівці
  1. Цуприк
Леся ЗЗСО 25
  1. Гуцал
Марія ТНВК Колегіум
  1. Ковальчук
Любов ТКМЦНОІМ
16. Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі

Гапон Леся Олексіївна

Зарихта Ольга Володимирівна

28
ФФМ-16_1  02-03.03.2020,  23-24.03.2020,  05-06.05.2020 
  1. Михайлів
Петро ТСШ 7
  1. Кольба
Валентина ТНВК ШЛ 6
  1. Ваврик
Ольга ЗЗСО 30
  1. Шимків
Дмитро ЗЗСО 13
  1. Гандзій
Наталія ТСШ 3
  1. Мужилівська
Ольга ТСШ 3
  1. Канак
Валентина ТСШ 3
  1. Сагайдак
Вероніка ТСШ 3
  1. Дрогобицька
Богданна ТСШ 3
  1. Бабіна
Марія ЗЗСО 4
  1. Качанова
Ірина ЗЗСО 16
  1. Ухач
Леся Галколедж
  1. Пискливець
Ольга Галколедж
  1. Лобас
Надія ТНВК ШЛ 2
  1. Чіпак
Юлія ТНВК ШЛ 2
  1. Чортик
Ольга ЗЗСО Курівці
  1. Ваврик
Ольга ЗЗСО 30
  1. Костинська
Стефанія ТСШ 5
  1. Гуцул
Зоряна ТСШ 5
  1. Даценко
Олександра ТНВК Колегіум
ФФМ-16_2  вересень 2020 
  1. Палкова
Зоряна ЗЗСО 23
  1. Кліщ
Марія ЗЗСО 23
  1. Лисевич
Любов ЗЗСО 23
  1. Пилипишин
Ганна ЗЗСО 23
  1. Тарасюк
Лариса ЗЗСО 23
  1. Яськів
Галина ЗЗСО 14
  1. Давида
Ольга ЗЗСО 14
  1. Лебедєва
Тетяна ЗЗСО 14
  1. Мричко
Галина ЗЗСО 14
  1. Ващак
Лілія ТСШ 29
  1. Вороняк
Тетяна ТСШ 29
  1. Злепко
Галина ТСШ 29
  1. Миколів
Лариса ТСШ 29
  1. Кропельницька
Тетяна ТСШ 29
  1. Похила
Лілія ТСШ 29
  1. Ситар
Леся ТСШ 29
  1. Чіпак
Олександра ТСШ 29
  1. Гусак
Лілія ТНВК СШЛ 21
  1. Кучерук
Світлана ТНВК СШЛ 21
  1. Шпільман
Лариса ТНВК СШЛ 21
  1. Загребельна
Оксана ТНВК ШЛ 15
  1. Івашків
Наталя ЗДО 14
  1. Мельничук
Оксана ЗЗСО 20
  1. Назарко
Надія ЗЗСО 20
17.

Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики

Гапон Леся Олексіївна

Балящук Марія Михайлівна

32
ФФМ-17_1  07-08.09, 05-06.10, 02-03.11, 07-08.12
  1. Ковальчук
Леся ЗЗСО 19
  1. Дулиш
Людмила ЗЗСО 23
  1. Пасічник
Світлана ЗЗСО 28
  1. Ланг
Людмила ЗЗСО 28
  1. Пальчик
Ольга ЗЗСО 28
  1. Мельничук
Надія ЗЗСО 28
  1. Пюрко
Ольга ЗЗСО 28
  1. Корнят
Оксана ЗЗСО 28
  1. Сольник
Наталія ЗЗСО 14
  1. Волинець
Галина ЗЗСО 10
  1. Гусак
Лілія ТНВК СШЛ 21
  1. Дулиш
Людмила ЗЗСО 23
  1. Заяць
Ірина ЗЗСО 23
  1. Коцяба
Віра ЗЗСО 23
  1. Крайчак
Наталія ЗЗСО 23
  1. Олійник
Марія ЗЗСО 23
  1. Антонів
Юлія ЗЗСО 10
  1. Шеремет
Наталія ЗЗСО 14
  1. Пенкальська
Руслана ЗЗСО 14
  1. Снітовська
Галина ЗЗСО 14
  1. Кадило
Людмила ЗЗСО 10
  1. Пархін
Оксана ЗЗСО 14
  1. Білоус
Галина ТШЛ 15
  1. Вовк
Ірина ТШЛ 15
  1. Цідило
Ольга ТШЛ 15
  1. Шмігель
Олена ТШЛ 15
  1. Басіста
Ольга ЗЗСО 10
  1. Загазей
Оксана ТКГ
  1. Підручняк
Ольга ТКГ
ФФМ-17_2  14-15.09, 07-08.10, 09-10.11, 14-15.12
 
  1. Зарихта
Ольга Гармонія
  1. Мельник
Марія Гармонія
  1. Чуба
Марія ТСШ 3
  1. Коцюруба
Ірина ТСШ 3
  1. Петрокушин
Руслана ТСШ 3
  1. Сватенко
Вікторія ЗЗСО 4
  1. Бабіна
Марія ЗЗСО 4
  1. Костинська
Стефанія ТСШ 5
  1. Зазябла
Надія ЗЗСО 8
  1. Гурська
Наталія ЗЗСО 18
  1. Жизномірська
Ірина ЗЗСО 18
  1. Лабінська
Марія ЗЗСО 18
  1. Мудеревич
Лілія ЗЗСО 18
  1. Пилипчук
Світлана ЗЗСО 18
  1. Когут
Світлана ЗЗСО 18
  1. Чикенда
Надія ЗЗСО 18
  1. Замойська
Ірина ТУГ
  1. Лобас
Надія ТНВК ШЛ 2
  1. Чіпак
Юлія ТНВК ШЛ 2
  1. Васютинська
Ольга ЗЗСО 24
  1. Сосінська
Тетяна ЗЗСО 24
  1. Телев’як
Марія ЗЗСО 24
  1. Осадчук
Наталія ЗЗСО 24
  1. Грицьків
Ірина ЗЗСО 24
  1. Поврозник
Наталя ЗЗСО 24
ФФМ-17_3  21-22.09, 12-13.10, 16-17.11, 21-22.12
 
  1. Ваврик
Ольга ЗЗСО 30
  1. Простакова
Наталія ТПЛСП
  1. Очеретнюк
Ірина ЗЗСО 16
  1. Козак
Ольга ТСШ 7
  1. Пошпур
Марія ТСШ 7
  1. Луканюк
Марія ТСШ 7
  1. Кучерява
Ольга Галколедж
  1. Божаківська
Мирослава Галколедж
  1. Безкоровайна
Марія Галколедж
  1. Щерба
Зоряна Галколедж
  1. Ваврик
Ольга ЗЗСО 30
  1. Михайлюк
Оксана ЗДО 21
  1. Фляк
Наталія ЗЗСО 24
  1. Сеньків
Тарас ЗЗСО 24
  1. Рудяк
Ольга ЗЗСО 24
  1. Крушельницька
Світлана ЗЗСО 24
  1. Клос
Ірина ЗЗСО 24
  1. Кубішин
Лариса ЗЗСО 24
  1. Карпа
Мар'яна ЗЗСО 24
  1. Загребельна
Наталія ЗЗСО 24
  1. Желізко
Юлія ЗЗСО 24
  1. Гамрецька
Тетяна ЗЗСО 24
  1. Співак
Галина ЗЗСО 24
  1. Шуст
Галина ЗЗСО 24
         

 

Прочитано 186 разів