K2 Content

Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2018

2 грудня в ТЗОШ№16 відбудеться міський етап олімпіади з української мови й літератури.

Просимо прибути о 8.00:

  • працівників ТЗОШ№16, задіяних у проведенні олімпіади.

Просимо прибути о 8.30:

  • учнів - учасників олімпіади;
  • членів оргкомітету:
  1. Колодій А.Р. – ТУГ
  2. Мацієвська О.В. - ТНВК № 2
  3. Южин Н.І. – ТНВК № 9
  4. Антонюк Н. А. – ТЗОШ № 13
  5. Савінцеву Л.В. – ТЗОШ № 16
  6. Баліцьку Л.В. – ТЗОШ № 20
  7. Бабій А.В. – ТНВК № 21
  8. Петрокушин Р.В. – ТЗОШ № 16
  9. Николишин Н.П. – ТЗОШ № 24
  10. Рудяк О. М. – ТЗОШ № 24
  11. Ващак Л.А. – ТСШ № 29

Просимо прибути о 13.00:

  • членів журі:
  1. Слюзар Г.Р. – ТУГ
  2. Підручняк О.П. – ТКГ
  3. Парацій Л.М. – ШКПЙС
  4. Марусин Г.І. – ТНВК № 2
  5. Сагайдак В.З. – ТСШ № 3
  6. Семенець Г.В. – ТЗОШ № 4
  7. Костинську С.Й. – ТСШ № 5
  8. Флешар О.Б. – ТНВК № 6
  9. Думанська О.І. – ТЗОШ № 16
  10. Козак О.Б. – ТСШ № 7
  11. Бараннікова Г.О. – ТЗОШ № 8
  12. Волинець Г.Г. – ТЗОШ № 10
  13. Григор’єву Л.З. – ТЗОШ № 11
  14. Зарихту О.В. –  «Гармонія»
  15. Яськів Г.Д. – ТЗОШ № 14
  16. Бусько О.П. – ТНВК № 15
  17. Комащук М. З. – ТСШ № 17
  18. Жизномірську І.І. – ТЗОШ № 18
  19. Федорович Г.О. – ТЗОШ № 19
  20. Стасіна Н.М. – ТЗОШ № 22
  21. Ножак Л.В. – ТЗОШ № 26
Опубліковано в Оголошення

Диплом І ступеня

Лепявко Катерина Василівна, учениця 9 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка

Малинич Анастасія Олегівна, учениця  7 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Сивак Валерія Олегівна, учениця 8 класу Тернопільської Української гімназії імені  Івана Франка

Диплом ІІ ступеня

Фірман Дмитро Богданович, учень 10 класу Тернопільського НВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

Опубліковано в Тараса Шевченка

 

  • 22 листопада 2018 року відбулося креативне заняття для вчителів УМЛ у  бюро інновацій «Інсайт». Українських словесників радо вітали у ТЗОШ№18. Учні школи під керівництвом ЗД з ВР Лідії Бачинської підготували сценічне дійство про події Революції Гідності.  Гапон Л.О., PhD, методист ТКМЦНОІМ, висвітлила тему: "Педагогічна креативність як показник професійної компетентності вчителя".  Креативними  методичними практиками  поділилися : Слюзар Г.Р., координатор інноваційної діяльності учителів-словесників Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка, Григор’єва Л.З., координатор інноваційної діяльності учителів-словесників Тернопільської ЗОШ№11.

21 листопада в акмеоклубі вчителів УМЛ відбулася творча зустріч із видатним мовознавцем, шевченкознавцем Миколою Зубковим, який презентував унікальний виданок «Кобзаря» без цензури, укладений харківським правописом.До збірки увійшло кілька сотень творів Шевченка, 20% з яких раніше не були опубліковані. 

 

 

 

 

Вівторок, 20 листопада 2018 16:07

Увага! Зміни!

ОГОЛОШЕННЯ

21 листопада відбудеться засідання акмеоклубу для вчителів УМЛ – творча зустріч із видатним мовознавцем, шевченкознавцем Миколою Зубковим.

Місце проведення: бібліотека «Літературне Тернопілля» (вул. І. Франка, 21).

Початок о 13.30.

Учасники: 1 український словесник від закладу.

22 листопада відбудетьсязаняття в бюро інновацій «Інсайт» «Креативні техніки самореалізації українського словесника»

Місце проведення: ТЗОШ№18.

Початок о 14.00.

Учасники: 1 український словесник від закладу.

25 листопада вТЗОШ№13 відбудеться ІІІ (обласний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Просимо забезпечити:

  • участь учнів-переможців у ІІІ етапіІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу 25 листопада 2018 року в ТЗОШ№13 (реєстрація о 08.30);
  • участь учителів у роботі оргкомітету (початок роботи о 08.30) та журі (початок роботи о 12.00) ІІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу.

Список учителів, які беруть участь у проведенні ІІІ (обласного) етапу

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Члени оргкомітету
Вавричук Руслан Васильович директор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 13 ім. А.  Юркевича
Береза Людмила Михайлівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Шмігель Олена Євгенівна учитель Тернопільського НВК «Школа – медичний ліцей № 15»
Дулиш Людмила Василівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23
Зуляк Галина Ярославівна учитель Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка
Кулик Надія Іванівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького
Лобас Надія Петрівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Лотоцька Наталія Богданівна учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6» імені Н.Яремчука
Шимків Дмитро Богданович заступник директора з виховної роботи Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 імені А. Юркевича
Пилипчук Світлана Ярославівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18
Потокій Олександра Василівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Семенець Галина Василівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
Яськів Галина Дмитрівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 ім.  Б.Лепкого
Юрин Світлана Михайлівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 ім. Б.Лепкого
Члени журі
Балабан Галина Михайлівна учитель Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
Колісник Ірина Володимирівна учитель Тернопільського Технічного ліцею
Гандзій Наталія Богданівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
Смертіна Олена Стахівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 ім. В.Гурняка
Гринчук Ольга Болеславівна учитель Тернопільської класичної гімназії

Список учасників

ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО

Прізвище, ім’я, ім’я по батькові учителя,

який підготував учня (ученицю)

Місце

на ІІ етапі конкурсу

 
 
5 клас  
1 Кедик Анастасія ТЗОШ№28 Корнят Оксана Мирославівна 1  
6 клас  
1 Пришляківська Віталіна ТСШ№3 Сагайдак Вероніка Зіновіївна 1  
7 класи  
1 Малинич Анастасія ТСШ№5 Жук Тетяна Георгіївна, Киянчук Ольга Іванівна 1  
8 клас  
1 Сивак Валерія ТУГ Балабан Галина Михайлівна, Нова Марія Антонівна 1  
9 клас  
1 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1  
10 клас  
1 Фірман Дмитро ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 1  
11 клас  
1 Слота Андрій ТЗОШ№23 Заяць Ірина Володимирівна 1  
Опубліковано в Оголошення
Вівторок, 20 листопада 2018 10:57

Мовознавчий бал у ТУГ ім. Івана Франка

Урочисті акорди мовознавчого балу завершили Тиждень мови і писемності у ТУГ ім.Івана Франка. Приємно, коли разом і діти, і вчителі- споріднені душі, знавці мови, філологині-богині.
Бал скликала неймовірна розпорядниця - учитель української мови й літератури Галина Балабан. Усе неймовірно вишукано: і слово, і мовні принцеси, принци, і гості зі столиці в особі "Авраменка" , і Жорж Санд, a головне - прекрасний настрій, вальсовий такт, ейфорія щастя .

Опубліковано в Сьогодні у школі

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українського народу:

  • 9 листопада 2018 в закладах загальної середньої освіти відбувся І (шкільний) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,
  • 17 листопада 2018 року в ТСШ№7 проведено ІІ (міський) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика».

У шкільному етапі взяли участь 2995 учнів 3-11 класів освітніх закладів міста Тернополя, у міському етапі – 291 учень.

ПРОТОКОЛИ - У ВКЛАДЕННЯХ.

Список переможців ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя,який підготував учня (ученицю)

Місце  
 
3 класи  
1 Кусяк Христина ТСШ№29 Брудко Наталія Петрівна 1  
2 Скоробагата Вероніка ТКГ Швидка Оксана Петрівна 2  
3 Полмовор Богдана ТНКВ ШЕЛ№9 Владимир Ольга Юліанівна 3  
4 класи  
4 Богач Антоніна ТЗОШ№16 Вальчишин Леся Василівна 1  
5 Джердж Інеса ТСШ№7 Волинець Богдана Михайлівна 2  
6 Буняк Вікторія ТЗОШ№23 Болєщук Марія Михайлівна 3  
7 Присяжнюк Арсен ТЗОШ№22 Чорна Ірина Богданівна 3  
5 класи  
8 Жаровська Юлія ТУГ Колодій Алла Романівна 1  
9 Стасишин Уляна ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна 2  
10 Лучка Лілія ТЗОШ№11 Демида Катерина Орестівна 3  
6 класи  
11 Глуха Вікторія ТСШ№7 Козак Ольга   Богданівна 1  
12 Савка Юлія ТСШ№3 Мужилівська Ольга Іванівна 2  
13 Бартіш Олена ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 3  
7 класи  
14 Морська Соломія ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна 1  
15 Нікуліна Надія ТСШ№17 Ониськів Леся Василівна 2  
16 Мерецька Анна ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 3  
8 класи
17 Суконнік Микола ТСШ№5 Гуцул Зоряна Богданівна 1
18 Зубар Ірина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2
19 Салюк Анастасія ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна 3
9 класи
20 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1
21 Сліпченко Дарина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2
22 Малюта Олена ТСШ№29 Кропельницька Тетяна Іванівна 3  
10 класи  
23 Лукащук Василь ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 1  
24 Комар Марта ТЗОШ№8 Бараннікова Галина Ориславівна 2  
25 Бас Тетяна ТЗОШ№19 Федорович Галина Орестівна 3  
11 класи  
26 Масик Олександра ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна 1  
27 Оплета Ольга ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 2  
28 Костишин Катерина ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович 3  
Опубліковано в Петра Яцика

15 листопада  в освітньому трансфер-містечку інноваційних  можливостей  #T'mistechko (автор ідеї і розробник  #T'mistechkа - директор ТКМЦНОІ Литвинюк Г.І. ) працювала локація "Наскрізна." У рамках локацї відбувся воркшоп для вчителів української мови, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва з теми "Mindmapping - ефективна візуалізація процесу реалізації наскрізних ліній на уроках." Провели воркшоп Галина Федун,Леся Гапон.

       Міністерство освіти і науки України підтримує ініціативу БО "Міжнародний фонд Івана Франка", ГО "Львівське товариство у м. Києві" та Львівського національного університету імені Івана Франка - проведення ІІ Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

      Конкурс стартує з 15 листопада 2018 року та проводиться в чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». 

       Інформація про автора та конкурсні роботи (крім ілюстрацій) подаються у вигляді заповненої електронної форми за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/18Tx9wo_a0K_2zl3asdQexKqC3kau15gKtZw8cGWR_oM/edit»

       Із Положенням про Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» можна ознайомитися тут:

https://docs.google.com/document/d/1WM78SsMOiGTFgHuL-pDfk8IbVrOYczpWIQUtGEcJ7Gc/edit

       Конкурсні роботи приймаються до 15 грудня 2018 року. 

Опубліковано в Інші конкурси
Сторінка 1 із 4