Неділя, 28 жовтня 2018 06:17

Про підсумки міського етапу обласного конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків»

Протокол І (міського) етапу обласного конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків»

Номінація «Лемківська сторінка в історії Тернопілля» 

Прізвище, ім’я, по батькові учня – автора роботи Заклад У якому класі   навчається Назва роботи Жанр

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Підномінація  Місце
1 Луцишин Назар Богданович ШКПЙС ІІ курс «В чужі краї насильно зняли крила» Спогад Заверуха Тетяна Михайлівна Спогад 3
2 Познанська Тетяна ТЗОШ№4 11-Б «З історії сім’ї Гарасим» Стаття

РиловаГалина Володимирівна

Стаття 3
3 Ткачик Марія ТЗОШ№4 10-А «Людські долі. Хто ми: гвинтики чи творці?» Есе Климко Оксана Орестівна    
4 Мартинович Божена Андріївна ТСШ№7 9-Б «Гірка доля переселенки» Історичний нарис Бомок Анатолій Ярославович Історичний нарис 1
5 Волошин Мар’яна Андріївна ТЗОШ№16 9-Б «Ніч перед розлукою» Оповідання Кулик Надія Іванівна Оповідання 2
6 Лилик Марія Андріївна ТЗОШ№16 6-В «Лемки нашого села» Есе Кулик Надія Іванівна    
7 Сеньовська Радислава Олександрівна ТЗОШ№16 6-В «Гірка молитва» Вірш Кулик Надія Іванівна Поезія 2
8 Гузар Вікторія Олегівна ТЗОШ№16 5-В «Орли з бескидів» Есе Кулик Надія Іванівна    
9 Павлюс Аліна Василівна ТЗОШ№16 5-В «Пам'ять роду» Вірш Кулик Надія Іванівна    
10 Малішевський Іліан Ярославович ТЗОШ№16 5-В «Вирвані з коренем» Вірш Кулик Надія Іванівна Поезія 1
11 Книш Влада Володимирівна ТЗОШ№16 5-В «Вирвані з корінням» Вірш Кулик Надія Іванівна    
12 Гаврилюк Марія Степанівна ТЗОШ№16 5-В «Вирвані з рідної землі» Вірш Кулик Надія Іванівна    
13 Добровольська Катерина Володимирівна ТЗОШ№19 11 «Той хто пам'ятає своє минуле, вартий кращого майбутнього» Спогад Цибульська Марія Володимирівна Спогад 3
14 Цибульська Юлія Віталіївна ТЗОШ№19 11 «Спогади через сльози…» Есе Цибульська Марія Володимирівна    
15 Колісник Марія Богданівна ТЗОШ№19 6 «Міцна родина – міцна країна!» Есе Коваль Валентина Борисівна    
16 Новосад Єлизавета Ігорівна ТЗОШ№20 11-А «З історії родини Возняк» Спогад Оршак Ольга Юріївна    
17 Хмельницька Анна Валеріївна ТЗОШ№22 10-А «Спогади депортованих мешканців села Іскань Перемишльського повіту» Краєзнавчо-дослідницька робота Гринюк Богдан Михайлович Дослідження 1
18 Марціяш Христина Орестівна ТЗОШ№22 11-А «Відлуння доріг Павлокоми» Історичний нарис Гумення Ірина Володимирівна Історичний нарис 3
19

Сивак Марія Олегівна

ТЗОШ№24 10-Б «Юж мі так не буде, як било перше…» Історичний нарис
  • Телев’як Марія Василівна,
  • Грицьків Ірина Миронівна
Історичний нарис 2
20 Рудик Зоряна Богданівна ТЗОШ№26 11 «Серце моє там, де рідна земля» Інтерв’ю Кобилянська Галина Іванівна Інтерв’ю 1
21 Брудко Юлія Віталіївна ТСШ№29 9-В «І болить її та Лемківщина» Історичний нарис Гуменна Ірина Любомирівна    
22 Марціяш Христина Орестівна ТСШ№29  11-А «Відлуння доріг Павлокоми…» Історичний нарис Гуменна Ірина Любомирівна Історичний нарис 3
23 Вербова Єлизавета Сергіївна ТСШ№29 9-В «По моєму селі Верхрата залишився тільки спомин» Спомин Гуменна Ірина Любомирівна    
24

Гарко Віктор Романович

ТТЛ 9 «В історію відходила війна» Вірш Бойко Таїса Василівна    
25

Полякова Марія Олексіївна

ТТЛ 8 «По війні вожді ділили населення» Вірш Бойко Таїса Василівна Поезія 3
26 Мостова Соломія Андріївна ЦТДЮ

12 р.

вихованка гуртка «Гердан»

"Примусове переселення у спогадах Міщук Ніни Пилипівни" Спогад Урезченко Ірина Володимирівана Спогад 1

Голова оргкомітету              І.М.Сум

Голова журі                           О.П. Підручняк

Члени журі                            Г.Я. Зуляк

                                               Н.Н. Мельничук

                                               Г.М.Мричко

 

Протокол І(міського) етапу обласного конкурсу учнівських робіт «Примусове переселення у спогадах моїх предків»

Номінація «Лемківська скриня»

Повна назва закладу

Прізвище, ім’я,

по батькові учня – автора роботи 

У якому класі навчається Назва роботи Жанр, техніка виконання Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня Бали Місце
1  ТНВК ШМЛ №15  Лиса Анастасія Андріївна  7-Б кл. лялька – мотанка «Олеся»  народна іграшка, лялька - мотанка  Ларва Надія Богданівна 6 3
2 ТНВК ШМЛ №15 Зелінський Олександр Юрійович 7-Б кл. «Лемківська хата» вироби з природного матеріалу, різьблення по деревині Лебедик Володимир Євгенович 10 1
3 ТНВК ШМЛ №15 Гнатів Діана Андріївна 5-Б кл. «Калина»

Вишивка

Вишивка стрічкою

Репіленко Людмила Львівна 7 3
4 ТНВК ШМЛ №15 Жук Софія Володимирівна 6-А кл.   бісероплетіння Репіленко Людмила Львівна    
5 ТНВК ШМЛ №15 Кушнерчук Андріана Віталіївна 6-А кл. «Пасхальний рушник»

Вишивка

Хрестик, стрічка, мережка

Репіленко Людмила Львівна 9 2
6 ТНВК ШМЛ №15 Гаджук Ангеліна Володимирівна 6-А кл   вишивка хрестиком, стрічкою Репіленко Людмила Львівна    
7 ТЗОШ№19 Софія Шишковська,

15 років

11-А клас

«Дерево життя»

Витинанка

Папір, витинання

Галина Михайлівна Дудар    
8 ТЗОШ № 22 Ховалко Олена Ігорівна 11кл.

Гердан

«Рози»

Бісероплетіння Плюсквік Оксана Євгенівна

8

3

9 ТЗОШ № 22 Ховалко Олена Ігорівна 11кл. Гердан Бісероплетіння Плюсквік Оксана Євгенівна    
10 ТЗОШ № 22 Ховалко Олена Ігорівна 11кл. Коралі Бісероплетіння Плюсквік Оксана Євгенівна    
11 ТЗОШ № 22 Шимків Аліна Михайлівна 11кл. Вишитий рушник

Вишивка

Хрестик, мережка

Плюсквік Оксана Євгенівна

10

1

12 ТЗОШ № 22 Шимків Аліна Михайлівна 11кл. Лялька- мотанка Лялька- мотанка Плюсквік Оксана Євгенівна

9

2

13 ТЗОШ № 22 Бермиш Олеся Олексіївна 6кл. «Лемкиня» Лялька- мотанка Плюсквік Оксана Євгенівна

10

1

14 ШНР Матвіїв Анастасія Олегівна 2-й Серія витинанок «Лемківський рік»,формат А3 Витинанка. Аплікація, «друкування» гуашевими фарбами Урбанська Наталія Богданівна    
15 ШНР Березовська Тетяна Олександрівна 1-й Кошик із писанками Лемківщини Писанкарство крапанки Урбанська Наталія Богданівна    
16 ШНР Бабій Роман Андрійович 2-й клас Капелюх чоловічий Плетіння з рогози Гуска Надія Миронівна    
17 ШНР Вальчук Яна Володимирівна 3-А Лялька-мотанка Іграшка Джус Галина Михайлівна    
18 ТТЛ Шляхтун Ірина Василівна 8   Колаж з природнього матеріалу

Бойко Таїса Василівна

   
19 ТТЛ

Кіндзерська Катерина

Русланівна

8 «Прощавай, рідне село» Колаж з природнього матеріалу

Бойко Таїса Василівна

8

2

20 ТТЛ

Суль Квітослава

Володимирівна

8 Прощавай, рідне село» Колаж з природнього матеріалу

Бойко Таїса Василівна

8

2

21 ТТЛ Днись Софія Миколаївна 9 Народна лялька Народна лялька

Бойко Тїса Василівна

8

1

22 ТУГ Артем Костюк,

12 років

«Сонце-символ життя» Витинанка. Папір, витинання Галина Романівна Михалевич

 

10

1

23 ЦТДЮ

Смолярський Сергій,

12 р.

Гурток «Фітодизайн» «Бузьок» Флористика(аплікація соломкою) Гайда Марія Іванівна    
24 ЦТДЮ Малищик Юля, 13 р. Гурток «Фітодизайн» «Повернення додому» Флористика(аплікація соломкою) Гайда Марія Іванівна

10

1

25 ЦТДЮ Кметик Марта, 10 р. Гурток «Дивосвіт» «Квіти із батьківсього саду» Витинанка Пархомчук Наталія Павлівна

7

3

26 ЦТДЮ Щолохова Вікторія, 11 р. Гурток «Чарівна голка» «Дерево життя» Витинанка Пархомчук Анастасія Василівна    
27 ЦТДЮ Мостова Соломія Андріївна, 12 р. Гурток «Гердан» «Обійняти б рідну домівку...» Живопис вовною Урезченко Ірина Володимирівна

10

1

28 ЦТДЮ Мостова Соломія Андріївна, 12 р. Гурток «Гердан» «Обійняти б рідну домівку...» Набивка вовни (сухе валяння) Урезченко Ірина Володимирівна    
 29 СЮТ Липка Софія Володимирівна

«Прикладна графіка»

«Рідний мотив» Витинанка Олеськів Мирослав Миколайович    
 30 СЮТ Лайпа Олеся Ігорівна

«Прикладна графіка»

«Лемковина -рідний край» Витинанка Олеськів Мирослав Миколайович    
 31 СЮТ Липка Софія Володимирівна

«Прикладна графіка»

«Зірка лемковини» Витинанка Олеськів Мирослав Миколайович    
 32 СЮТ Маліброда Руслан Ігорович

«Прикладна графіка»

«Чарівний цвіт» Витинанка Олеськів Мирослав Миколайович    
 33 СЮТ Грицик Володимир Васильович

«Прикладна графіка»

«Плине кача»

Витинанка Олеськів Мирослав Миколайович    
 34 СЮТ Сідлович Діана Андріївна

«Виготовлення сувенірів»

«Ангели - охоронці» Плетіння з кукурудзяного листя Кобіль Галина Михайлівна

10

1

 35 СЮТ Гордій Юрій Ігорович

«Технічний дизайн»

«Святий Миколай» Розпис на склі Гордій Наталія Ростиславівна    
 36 СЮТ Гордій Дмитро Ігорович

«Технічний дизайн»

Образочок «Марія з дитятком» Писанка Гордій Наталія Ростиславівна    
 37 СЮТ Гордій Дмитро Ігорович

«Технічний дизайн»

«Писаночки» Писанка традиційна, писана воском Гордій Наталія Ростиславівна

8

3

 38 СЮТ Пришляк Діана Арсенівна

«Технічний дизайн»

«Ангелик» Розпис на склі Гордій Наталія Ростиславівна    
 39 СЮТ Бакула Зоряна Володимирівна

«Виготовлення сувенірів»

Силянка «Веселка» Бісероплетіння Семенець Тетяна Степанівна    
 40 СЮТ Бругер Соломія Андріївна

«Виготовлення сувенірів»

«Ткана стрічка на голову» Ткацтво Семенець Тетяна Степанівна    
 41 СЮТ Заплітна Христина Володимирівна

«Виготовлення сувенірів»

Силянка «Доріжка» Бісероплетіння Семенець Тетяна Степанівна

10

1

 42 СЮТ Кривокульська Діана Михайлівна

«Виготовлення сувенірів»

Силянка «Ніжність» Бісероплетіння Семенець Тетяна Степанівна

9

2

 43 СЮТ Прокопів Олена Василівна

«Виготовлення сувенірів»

Котильйон «Лемковина» Ткацтво Семенець Тетяна Степанівна

10

1

 44 СЮТ Бакула Зоряна Володимирівна

«Виготовлення сувенірів»

Писанки Писанкарство Семенець Тетяна Степанівна

9

2

 45 СЮТ Бругер Соломія Андріївна

«Виготовлення сувенірів»

Писанки Писанкарство Семенець Тетяна Степанівна

10

1

 46 СЮТ Стадник Емілія Віталіївна

«Декоративно – ужиткове та образотворче мистецтво»

«Рідна серцю сторона» Витинанка

Качанова Ірина

Семенівна

8

2

 47 СЮТ Стадник Емілія Віталіївна

"Декоративно – ужиткове та образотворче мистецтво"

«Україночки» Витинанка

Качанова Ірина

Семенівна

   

 

Голова оргкомітету              І.М. Сум

Голова журі                           Л. Л. Репіленко

Члени журі                            І. В. Урезченко

                                               Т. В. Жмурко

                                             

Прочитано 169 разів