Середа, 07 листопада 2018 13:01

Про проведення ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України   від 01.11.2018  № 1/9-667, листа ТОКІППО ВІД 05листопада  2018 р. № 01-02/1104 «Про проведення ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту  національної  єдності», листа ТОКІППО від 05листопада  2018 р.№ 01-02/1104 з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури  інформуємо, що  09 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, в ефірі Українського радіо об 11.00 проводитиметься ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Інформація зі сторінки у «Фейсбук» О.Авраменка: 18-й радіодиктант національної єдності звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада 2018 року – у День української писемності й мови. Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом.  Початок заходу – об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Про налаштування трансляції йдеться за покликанням:  https://bit.ly/2F1DS66

Інформація зі сторінкиUA: Радіо Культура Як писати #радіодиктант?

Радіодиктант пишемо від руки. Покладаємося на свої знання мови, а не на могутність Т9 чи будь-які інші програми з перевірки орфографії. Радіодиктанти, набрані у будь-якому текстовому редакторі, зараховуються як учасники, але не перевіряються.

? Писати можна на аркуші будь-якого формату і будь-якого кольору. Колір чорнил також обирайте до душі. Можете писати олівцями чи фломастерами. Головне, щоб усе це не ускладнювало прочитання тексту.

? Надсилати раідодиктанти потрібно або поштою звичайною, або електронною. Листи звичайні надсилаємо на адресу: Хрещатик, 26, Київ-1, 01001. Ставимо на конверті позначку "Радіодиктант". Адреса для електронних листів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Важливо: листи звичайні надсилати можна 09 та 10 листопада (за поштовим штемпелем), тоді як листи електронні – упродовж 24 годин із часу завершення акції, тобто до 12.00 10 листопада. Надсилати треба сфотографовані або відскановані роботи (див. пункт 1).

? Радіодиктанти не рецензуються і не повертаються. Навіть, якщо ви вклали конверт із підписаною адресою. Це - флешмоб, а не перевірка грамотності.

? Серед усіх робіт, що надійдуть на адресу Українського радіо, спеціальна комісія шукатиме роботи, написані без жодної помилки. Такі учасники стануть переможцями акції і отримають символічні призи для спонсорів. Після перегляду усіх робіт в ефірі Українського радіо звучатиме підбиття підсумків і робота над помилками. Автор тексту Олександр Авраменко прокоментує усі непрості моменти.

? Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови, тобто 9 листопада. Цьогорічний спецпроект стартує об 11.00, текст почне звучати об 11:30. Радіодиктант можна буде слухати на першому каналі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура, дивитися на UA: Перший або пряму трансляцію у ФБ.

Прочитано 29 разів