Понеділок, 19 березня 2018 15:07

ПЕРЕМОЖЦІ ЗАКЛЮЧНОГО ЕТАПУ ІII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО (ХIV ВСЕКРИМСЬКОГО) КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ЗАКЛЮЧНОГО ЕТАПУ ІII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО (ХIV ВСЕКРИМСЬКОГО) КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

НОМІНАЦІЯ «НАУКОВО-ПОШУКОВА РОБОТА»

3 місце

  • Хім'як Антон Русланович (Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка)

НОМІНАЦІЯ «ТВІР»

2 місце

  • Сивак Марія Олегівна(Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 )
  • Трут Ольга Андріївна (Тернопільська класична гімназія )

НОМІНАЦІЯ «МАЛЮНОК»

1 місце

  • Білорус Христина Ігорівна (Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола )
  • Климович Софія Ігорівна (Тернопільська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20)
  • Шеліхевич Вікторія Іванівна (Тернопільська класична гімназія )
  • Тугарова Єлизавета Юріївна (Тернопільська класична гімназія )

2 місце

  • Климишин Христина Андріївна(Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького).

Подяка

  • Машталер Діана Ігорівна (Тернопільська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20)

НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

1 місце:

  • Дзюбинська Валерія Андріївна (Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки)
  • Крамар Олександра Михайлівна (Українська гімназія ім. І.Я. Франка)

2 місце:

  • Каспрук Богдана Володимирівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11)

НОМІНАЦІЯ «ІНСЦЕНУВАННЯ» 

Подяка

  • Майструк Олександр Сергійович(Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького)

НОМІНАЦІЯ «ВОКАЛ»

1 місце

  • Атаманчук Елеонора (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №25)

2 місце

  • Попович Олеся Степанівна (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №21)

3 місце

  • Гаврилюк Діана Віталіївна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького).
  • Струк Марта Антонівна (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького).
Прочитано 191 разів