Вівторок, 09 квітня 2019 00:03

Модераційне заняття в інтерактивній школі українського словесника з теми «Підготовка до ЗНО, ДПА: науково-практичний ракурс»

9 квітня в Українській гімназії імені Франка відбулося заняття в інтерактивній школі українського словесника з теми «Підготовка до ЗНО: науково-практичний ракурс». Учасники: координатори інноваційної діяльності з учителями УМЛ, охочі вчителі-словесники. Мета: збагатити методичний інструментарій учителів-словесників,популяризувати науково-методичний доробок науковців і педагогів,підвищити рівень навченості учнів, їхню результативність на ЗНО, ДПА. Презентацію посібника «Українська мова. Тестові завдання для підготовки до ДПА. ЗНО 2019» провела Тетяна Пилипівна Вільчинська, доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка. У методичну порадню «Технологія створення тестів: типи завдань, валідність» запросила Галина Василівна Бачинська, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов ТНПУ ім. В.Гнатюка. Лайфхаками «ЗНО на 200 балів» поділилася Олена Петрівна Штонь, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка. Орієнтовні вимоги щодо проведення державної підсумкової атестації і змісту атестаційних завдань з навчальних предметів «Українська мова» і «Українська література» у 9 класі виклала Леся Олексіївна Гапон, кандидат філологічних наук, методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій. 

Орієнтовні вимоги щодо проведення державної підсумкової атестації та змісту атестаційних завдань з навчальних предметів «Українська мова» і «Українська література»  у 9 класі  - у презентації.

Прочитано 664 разів