Четвер, 26 квітня 2018 17:21

Сучасна мовна комунікація: функціональний аспект

Створення системи професійного та особистісного розвитку вчителя неможливе без тісної співпраці закладів загальної середньої освіти із науково-педагогічними установами та університетами.

Традиційно плідною є творча співпраця кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету із професійною спільнотою вчителів української мови і літератури.

26 квітня 2018 року професор кафедри, доктор філологічних наук Ірина Юріївна Шкіцька виступила з доповіддю в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради на засіданні акмеоклубу вчителів-словесників міста. Ірина Юріївна висвітлила низку актуальних для сучасного вчителя-словесника проблем, а саме: тенденції розвитку сучасної комунікації, шляхи підвищення грамотності учнів, розвиток культури мовлення школярів, залучення учнів до творчої, проектної та науково-пошукової діяльності. Учителі словесності виявили щире зацікавлення і взяли активну участь в обговоренні доповіді.

Управління освіти і науки Тернопільської міської ради висловлює вдячність Ірині Юріївні Шкіцькій і сподівається на подальшу співпрацю.

Прочитано 330 разів