Вівторок, 20 листопада 2018 16:07

Увага! Зміни!

ОГОЛОШЕННЯ

21 листопада відбудеться засідання акмеоклубу для вчителів УМЛ – творча зустріч із видатним мовознавцем, шевченкознавцем Миколою Зубковим.

Місце проведення: бібліотека «Літературне Тернопілля» (вул. І. Франка, 21).

Початок о 13.30.

Учасники: 1 український словесник від закладу.

22 листопада відбудетьсязаняття в бюро інновацій «Інсайт» «Креативні техніки самореалізації українського словесника»

Місце проведення: ТЗОШ№18.

Початок о 14.00.

Учасники: 1 український словесник від закладу.

25 листопада вТЗОШ№13 відбудеться ІІІ (обласний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Просимо забезпечити:

  • участь учнів-переможців у ІІІ етапіІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу 25 листопада 2018 року в ТЗОШ№13 (реєстрація о 08.30);
  • участь учителів у роботі оргкомітету (початок роботи о 08.30) та журі (початок роботи о 12.00) ІІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу.

Список учителів, які беруть участь у проведенні ІІІ (обласного) етапу

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Члени оргкомітету
Вавричук Руслан Васильович директор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 13 ім. А.  Юркевича
Береза Людмила Михайлівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Шмігель Олена Євгенівна учитель Тернопільського НВК «Школа – медичний ліцей № 15»
Дулиш Людмила Василівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23
Зуляк Галина Ярославівна учитель Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка
Кулик Надія Іванівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького
Лобас Надія Петрівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Лотоцька Наталія Богданівна учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6» імені Н.Яремчука
Шимків Дмитро Богданович заступник директора з виховної роботи Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 імені А. Юркевича
Пилипчук Світлана Ярославівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18
Потокій Олександра Василівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Семенець Галина Василівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
Яськів Галина Дмитрівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 ім.  Б.Лепкого
Юрин Світлана Михайлівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 ім. Б.Лепкого
Члени журі
Балабан Галина Михайлівна учитель Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
Колісник Ірина Володимирівна учитель Тернопільського Технічного ліцею
Гандзій Наталія Богданівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
Смертіна Олена Стахівна учитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 ім. В.Гурняка
Гринчук Ольга Болеславівна учитель Тернопільської класичної гімназії

Список учасників

ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО

Прізвище, ім’я, ім’я по батькові учителя,

який підготував учня (ученицю)

Місце

на ІІ етапі конкурсу

 
 
5 клас  
1 Кедик Анастасія ТЗОШ№28 Корнят Оксана Мирославівна 1  
6 клас  
1 Пришляківська Віталіна ТСШ№3 Сагайдак Вероніка Зіновіївна 1  
7 класи  
1 Малинич Анастасія ТСШ№5 Жук Тетяна Георгіївна, Киянчук Ольга Іванівна 1  
8 клас  
1 Сивак Валерія ТУГ Балабан Галина Михайлівна, Нова Марія Антонівна 1  
9 клас  
1 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1  
10 клас  
1 Фірман Дмитро ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 1  
11 клас  
1 Слота Андрій ТЗОШ№23 Заяць Ірина Володимирівна 1  
Прочитано 44 разів
Детальніше в цій категорії: Методичний анонс »