Четвер, 06 грудня 2018 16:42

Про проведення ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Згідно з наказом управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 26. 10. 2018 p. № 273 «Про проведення в області у 2018/2019 навчальному році XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» 8 грудня 2018 року в ТЗОШ№16 відбудеться ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Просимо забезпечити :

  • участь учнів-переможців (реєстрація о 08.30)
  • участь учителів у роботі оргкомітету (початок роботи о 8.30)
  • участь учителів у роботі журі (початок роботи о 12.00)
УЧАСНИКИ ІІІ ЕТАПУ - реєстрація о 08.30
1 Кусяк Христина Андріївна 11.02.2010 Тернопільська спеціалізована школа №29 з поглибленим вивченням іноземних мов
2

Богач Антоніна Іванівна

30.04.2009

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

3

Жаровська Юлія Андріївна

03.09.2008 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка
4 Глуха Вікторія Романівна 24.-2.2007 Тернопільська спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5 Морська Соломія Вікторівна 23.06.2006

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

6 Суконнік Микола Миколайович 13.01.2005 Тернопільська спеціалізована школа №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7 Лепявко Катерина Андріївна 22.05.2004 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка
8 Лукащук Василь Васильович 18.10. 2002 Тернопільська спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9 Масик Олександра Сергіївна 20.08.2002 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка
ЧЛЕНИ ОРГКОМІТЕТУ(початок роботи о 08.30)
Базунова Руслана Романівна директор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ   ступенів №16 імені В.Левицького
Балящук Марія Михайлівна заступник директора Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького
Бубняк Галина Василівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Кулик Надія Іванівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Кордуба Наталія Ярославівна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням економіки
Левицька Тетяна Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов
Луканюк Марія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11
Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26
Олійник Марія Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23
Очеретнюк Ірина Миронівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 16 імені В. Левицького

Петрокушин Руслана Володимирівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Форманюк Зоряна Ярославівна

учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії
Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»
Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
Стецик Наталя Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Тендицька Олена Євгенівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею
Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка
ЧЛЕНИ ЖУРІ(початок роботи о 12.00)
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії           імені Івана Франка
Заброцька Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи             І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільської технічного ліцею
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22
Прочитано 102 разів