Вівторок, 19 лютого 2019 15:32

Про церемонію нагородження переможців міських мовно-літературних конкурсів

  • 21 лютого з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в Українській гімназії імені Івана Франка відбудеться церемонія нагородження переможців міських мовно-літературних конкурсів.
  • Початок церемонії о 14.00.
  • Дрес-код: вишивана сорочка у поєднанні із сучасним одягом.
  • Запрошуємо переможців на учрочисту церемонію!

Список переможців ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО Прізвище, ім’я, ім’я по батькові вчителя, який підготував учня (ученицю) Місце
5 класи
1 Кедик Анастасія ТЗОШ№28 Корнят Оксана Мирославівна 1
2 Кобліанідзе Уляна ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна 2
3 Ярмусь Валерія ТЗОШ№18 Чикенда Надія Федорівна 2
4 Баран Софія ТСШ№3 Мужилівська Ольга Іванівна 3
5 Мікрюкова Єва ТНВК№2 Муляр Тамара Василівна 3
6 Пащак Вікторія ТЗОШ№24 Шуст Галина Іванівна 3
6 класи
1 Пришляківська Віталіна ТСШ№3 Сагайдак Вероніка Зіновіївна 1
2 Гура Роман ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна, Колодій Алла Романівна 2
3 Бартіш Олена ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 2
4 Чайковська Оксана ТЗОШ№27 Вальчак Ганна Євстафіївна, Когут Валентина Євгенівна 3
5 Оплаканець Надія ТСШ№29 Вороняк Тетяна Богданівна 3
6 Гавришко Анна ТЗОШ№19 Ковальчук Леся Василівна 3
7 Цяпа Остап ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна 3
7 класи
1 Малинич Анастасія ТСШ№5 Жук Тетяна Георгіївна, Киянчук Ольга Іванівна 1
2 Морська Соломія ТЗОШ№16 Тендицька Олена Євгенівна 2
3 Мерецька Анна ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 2
4 Огороднік Василь ТЗОШ№11 Дика Надія Мирославівна ,Ситар Володимир Григорович 3
5 Демборинська Вікторія ТНВК№6 Михайлишин Ніна Володимирівна 3
6 Журавлюк Вікторія ТЗОШ№26 Бей Галина Григорівна 3
8 класи
1 Сивак Валерія ТУГ Балабан Галина Михайлівна, Нова Марія Антонівна 1
2 Аметова Есма ТЗОШ№10 Басіста Ольга Володимирівна 2
3 Лебідь Марія ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович, Луканюк Марія Степанівна 2
4 Салюк Анастасія ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна 3
5 Зубар Ірина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 3
6 Тронка Софія ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 3
9 класи
1 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1
2 Сліпченко Дарина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2
3 Папірянська Софія ТНВК№6 Кольба Валентина Олексіївна 2
4 Малюта Олена ТСШ№29 Кропельницька Тетяна Іванівна 3
5 Сорока Яна ТЗОШ№27 Намака Наталя Ярославівна 3
6 Філик Тетяна ТНВК№15 Шмігель Олена Євгенівна 3
7 Крайник Поліна ТЗОШ№4 Климко Оксана Орестівна  
10 класи
1 Фірман Дмитро ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 1
2 Турчин Софія ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 2
3 Демків Ксенія ТЗОШ№11 Кавецька Світлана Петрівна 2
4 Борисова Надія ТЗОШ№18 Мудеревич Лілія Михайлівна 3
5 Сава Ірина ТНВК№15 Цідило Ольга Григорівна 3
6 Кульпа Тетяна ТЗОШ№27 Намака Наталія Ярославівна 3
11 класи
1 Слота Андрій ТЗОШ№23 Заяць Ірина Володимирівна 1
2 Трут Ольга ТКГ Підручняк Ольга Павлівна 2
3 Боднарчук Христина ТТЛ Колісник Ірина Володимирівна 2
4 Масик Олександра ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна 3
5 Гопко Валерія ТЗОШ№16 Очеретнюк Ірина Мирославівна 3
6 Волошин Ірина ТСШ№5 Костинська Стефанія Йосипівна 3
Список переможців ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО Прізвище, ім’я, по батькові вчителя,який підготував учня (ученицю) Місце  
3 класи  
1 Кусяк Христина ТСШ№29 Брудко Наталія Петрівна 1  
2 Скоробагата Вероніка ТКГ Швидка Оксана Петрівна 2  
3 Полмовор Богдана ТНКВ ШЕЛ№9 Владимир Ольга Юліанівна 3  
4 класи  
4 Богач Антоніна ТЗОШ№16 Вальчишин Леся Василівна 1  
5 Джердж Інеса ТСШ№7 Волинець Богдана Михайлівна 2  
6 Буняк Вікторія ТЗОШ№23 Болєщук Марія Михайлівна 3  
7 Присяжнюк Арсен ТЗОШ№22 Чорна Ірина Богданівна 3  
5 класи  
8 Жаровська Юлія ТУГ Колодій Алла Романівна 1  
9 Стасишин Уляна ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна 2  
10 Лучка Лілія ТЗОШ№11 Демида Катерина Орестівна 3  
6 класи  
11 Глуха Вікторія ТСШ№7 Козак Ольга   Богданівна 1  
12 Савка Юлія ТСШ№3 Мужилівська Ольга Іванівна 2  
13 Бартіш Олена ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 3  
7 класи  
14 Морська Соломія ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна 1  
15 Нікуліна Надія ТСШ№17 Ониськів Леся Василівна 2  
16 Мерецька Анна ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 3  
8 класи  
17 Суконнік Микола ТСШ№5 Гуцул Зоряна Богданівна 1  
18 Зубар Ірина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2  
19 Салюк Анастасія ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна 3  
9 класи  
20 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1  
21 Сліпченко Дарина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2  
22 Малюта Олена ТСШ№29 Кропельницька Тетяна Іванівна 3  
10 класи  
23 Лукащук Василь ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 1  
24 Комар Марта ТЗОШ№8 Бараннікова Галина Ориславівна 2  
25 Бас Тетяна ТЗОШ№19 Федорович Галина Орестівна 3  
11 класи  
26 Масик Олександра ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна 1  
27 Оплета Ольга ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 2  
28 Костишин Катерина ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович 3  
Список переможців ІІ етапуXVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література»
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас навчання

Назва закладу освіти

Прізвище, ім’я, по батькові

вчителя

Місце

1 Костишин Катерина Андріївна 11 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Михайлів Петро

Ярославович

1
2 Кость Каріна 4-Г

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ

ступенів №4 Тернопільської міської ради

Гриців

Надія Михайлівна

2
3 Олексюк Людмила 10 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького Савінцева Людмила Василівна 3
4 Василевич Софія Юріївна 6-В Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 імені Володимира Левицького Бойко Галина Іллівна 3
5 Радіо Ольга Олегівна 11-А Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Злепко Галина Миколаївна 3
6 Трут Ольга Андріївна 11 Тернопільська класична гімназія

Підручняк Ольга

Павлівна

3

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з   української мови й літератури

1 місце
№ з/п Учень Заклад Клас Учитель
1 Шмагло Віталія Дмитрівна ТЗОШ № 10 7 Волинець Галина Георгіївна
2 Сивак Валерія Олегівна ТУГ 8

Балабан Галина Михайлівна,

Нова Марія Антонівна

3 Лепявко Катерина Андріївна ТУГ 9 Гарматюк Любов Іванівна
4 Лукащук Василь Васильович ТСШ № 3 10 Канак Валентина Миколаївна
5 Максимович Катерина Андріївна ТЗОШ № 22 11 Стасіна Надія Миколаївна
2 місце
1 Влох Лілія Сергіївна ТЗОШ № 18 7

Жизномірська Ірина Іванівна,

Мудеревич Ліля Михайлівна

2 Ляска Анастасія Вадимівна Гімназія «Гармонія" 7 Зарихта Ольга Володимирівна
3 Андрухів Софія Михайлівна ТЗОШ № 19 7 Ходякова Тетяна Іванівна
4 Голда Дана Андріївна ТУГ 8 Нова Марія Антонівна
5 Кобель Христина Богданівна ТЗОШ № 11 8 Перейма Людмила Ярославівна
6 Романюк Христина Тарасівна ТНВК № 9 9 Кобернюк Ганна Іллівна
7 Малюта Олена Іванівна ТСШ № 29 9 Кропельницька Тетяна Іванівна
8 Пановик Петро Романович ТСШ № 17 9 Ониськів Леся Василівна
9 Волошин Сергій Віталійович Школа-колегіум 10 Даценко Олександра Іванівна
10 Петрова Яна Сергіївна ТЗОШ № 16 10 Петрокушин Руслана Володимирівна
11 Шкурак Людмила Ігорівна ТУГ 10 Нова Марія Антонівна
12 Бас Тетяна Ігорівна ТЗОШ № 19 10 Фудорович Галина Орестівна
13 Масик Олександра Сергіївна ТУГ 11 Слюзар Галина Рудольфівна
14 Оплета Ольга Іванівна ТСШ № 3 11 Канак Валентина Миколаївна
15 Радіо Ольга Олегівна ТСШ № 29 11 Ситар Леся Дмитрівна
3 місце
1 Бортник Вікторія Любомирівна ТЗОШ № 13 7  
2 Ніконенко Ольга Вікторівна ТСШ № 17 7 Ониськів Леся Василівна
3 Вівчар Марія Михайлівна ТЗОШ № 23 7 Кліщ Марія Миронівна
4 Журавлюк Вікторія Володимирівна ТЗОШ № 26 7 Кобилянська Галина Іванівна
5 Огороднік Василь Романович ТЗОШ № 11 7

Дика Надія Мирославівна,

Ситар Володимир Григорович

6 Гаврилюк Уляна Юріївна ТНВК № 2 8 Марусин Галина Іванівна
7 Аметова Есма Діляверівна ТЗОШ № 10 8 Басіста Ольга Володимирівна
8 Гасій Вікторія Володимирівна ТЗОШ № 20 8 Назарко Надія Зіновіївна
9 Нікітенко Тетяна Юріївна ТСШ № 3 8

Канак Валентина Миколаївна,

Мужилівська Ольга Іванівна

10 Бугера Юлія Олександрівна ТЗОШ № 16 8 Очеретнюк Ірина Мирославівна
11 Папірянська Софія Іванівна ТНВК № 6 9 Кольба Валентина Олексіївна
12 Олійник Денис Сергійович ТЗОШ № 23 9 Лисевич Любов Петрівна
13 Курилюк Вероніка Ігорівна ТУГ 9 Грабовська Олександра Миколаївна, Гарматюк Любов Іванівна
14 Сліпченко Дарина Миколаївна ТСШ № 3 9 Філь Катерина Дмитрівна
15 Гордійчук Юлія Андріївна ТКГ 9 Форманюк Зоряна Ярославівна
16 Турчин Софія Андріївна ТУГ 10 Зуляк Галина Ярославівна
17 Вітвіцька Анастасія Мирославівна ТЗОШ № 23 10 Тарасюк Лариса Анастасіївна
18 Ониськів Андрій Богданович ТУГ 10 Нова Марія Антонівна
19 Антощишин Роман Андрійович ТСШ № 29 10 Кропельницька Тетяна Іванівна
20 Бойко Софія Ігорівна ТКГ 10 Підручняк Ольга Павлівна
21 Гопко Валерія Віталіївна ТЗОШ № 16 11 Очеретнюк Ірина Мирославівна
22 Круп҆ яник Аліна Іванівна ТЗОШ № 28 11 Пюрко Ольга Миколаївна
Прочитано 297 разів
Детальніше в цій категорії: « ОГОЛОШЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ »