Понеділок, 25 березня 2019 11:34

Оголошення

27 березня в ТЗОШ№8 відбудеться модераційне заняття в інтерактивній школі українського словесника з теми «Візуалізація на уроках літератури». До участі запрошуємо вчителів УМЛ (1 представник від закладу). ПОЧАТОК об 11.00

29 березня в актовій залі управління освіти і наук Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка,1)відбудеться урочисте засідання акмеоклубу вчителів-словесників, присвячене відзначенню Дня філолога. Учасники: вчителі УМЛ, які підготували переможців міських етапів усеукраїнських і міжнародних мовно-літературних конкурсів, олімпіад.

ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНТКІВ о 10.40

СПИСОК УЧАСНИКІВ

ЗЗСО Прізвище, імя, по батькові
ТУГ Балабан Галина Михайлівна, Гарматюк Любов Іванівна,   Грабовська Олександра, Миколаївна, Зуляк Галина Ярославівна, Колодій Алла Романівна, Нова Марія Антонівна, Слюзар Галина Рудольфівна
ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна
ТКГ Підручняк Ольга Павлівна,Швидка Оксана Петрівна, Форманюк Зоряна Ярославівна
ТТЛ Колісник Ірина Володимирівна
«Гармонія» Зарихта Ольга Володимирівна
ТНВК№2 Муляр Тамара Василівна, Марусин Галина Іванівна
ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна,Мужилівська Ольга Іванівна, Філь Катерина, Дмитрівна, Сагайдак Вероніка Зіновіївна
ТЗОШ№4 Климко Оксана Орестівна, Гриців Надія Михайлівна
ТСШ№5 Жук Тетяна Георгіївна, Киянчук Ольга Іванівна,   Костинська Стефанія Йосипівна, Гуцул Зоряна Богданівна
ТНВК№6 Кольба Валентина Олексіївна, Михайлишин Ніна Володимирівна
ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович, Козак Ольга Богданівна, Луканюк Марія Степанівна, Волинець Богдана Михайлівна
ТЗОШ№8 Бараннікова Галина Ориславівна
ТНВКШЕЛ№9 Владимир Ольга Юліанівна, Кобернюк Ганна Іллівна
ТЗОШ№10 Басіста Ольга Володимирівна, Волинець Галина Георгіївна
ТЗОШ№11 Дика Надія Мирославівна, Ситар Володимир   Григорович, Кавецька Світлана Петрівна, Перейма Людмила Ярославівна, Демида Катерина Орестівна
ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна
ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна
ТНВК№15 Шмігель Олена Євгенівна
Цідило Ольга Григорівна
ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна, Тендицька Олена Євгенівна, Очеретнюк Ірина Мирославівна, Вальчишин Леся Василівна, Савінцева Людмила Василівна, Петрокушин Руслана Володимирівна
ТЗОШ№17 Ониськів Леся Василівна
ТЗОШ№18 Чикенда Надія Федорівна, Жизномірська Ірина Іванівна, Мудеревич Лілія Михайлівна
ТЗОШ№19 Ковальчук Леся Василівна, Федорович Галина Орестівна
ТЗОШ№20 Назарко Надія Зіновіївна
ТЗОШ№22 Чорна Ірина Богданівна, Стасіна Надія Миколаївна
ТЗОШ№23 Заяць Ірина Володимирівна, Кліщ Марія Миронівна, Болєщук Марія Михайлівна, Лисевич Любов Петрівна, Тарасюк Лариса Анастасіївна
ТЗОШ№24 Шуст Галина Іванівна
ТЗОШ№26 Бей Галина Григорівна, Кобилянська Галина Іванівна
ТЗОШ№27 Вальчак Ганна Євстафіївна , Когут Валентина Євгенівна, Намака Наталія Ярославівна, Бойко Галина Іллівна
ТЗОШ№28 Корнят Оксана Мирославівна, Пюрко Ольга Миколаївна
ТСШ№29

Кропельницька Тетяна Іванівна, Вороняк Тетяна Богданівна, Брудко Наталія Петрівна,

Злепко Галина Миколаївна, Ситар Леся Дмитрівна, Ходякова Тетяна Іванівна

Прочитано 155 разів