Понеділок, 25 березня 2019 11:45

Підсумки обласного конкурсу учнівських робіт "Примусове переселення у спогадах моїх предків"

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації№490-од від 21 червня 2018 року «Про підготовку та проведення в області XIX Всеукраїнського фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини"», листа Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» № 6277/12-01-37 від 01.06.2018р., наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 24.07.2018р. №192 «Про проведення в області обласного конкурсу учнівських робіт “Примусове переселення у спогадах моїх предків”», з метою відновлення національної пам’яті про події тотального виселення українців з їхніх етнічних земель (Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини); привернення уваги до лемківського фольклору й етнографії; зацікавлення учнів історією та краєзнавством, стимулювання їхньої участі в дослідницькій роботі; виховання національної свідомості й патріотизму:

  • 26 жовтня 2018 року відбувся І(міський) етап обласного конкурсу учнівських робіт “Примусове переселення у спогадах моїх предків”, у якому взяли участь 73 учасники.
  • 15-16 листопада 2018 року відбувся ІІ (обласний) етап обласного конкурсу учнівських робіт “Примусове переселення у спогадах моїхпредків”.

Згідно з наказом від 20.03.2019 №66-од «Про підсумки обласного конкурсу учнівських робіт “Примусове переселення у спогадах моїх предків”, переможцями стали:

У номінації «Есе, нарис, вірш “Лемківська сторінка в історії Тернопілля”»

ІІ місце:

  • Рудик Зоряна Богданівна, учениця ТЗОШ№26 (учитель – Кобилянська Галина Іванівна)

ІІІ місце:

  • Малішевський Іліан Ярославович, учень ТЗОШ№16 ім. В.Левицького (учитель – КуликНадія іванівна)

У номінації «Твори декоративно-ужиткового мистецтва “Лемківська скриня”»

гран-прі:

  • Мостова Соломія Андріївна, учениця гуртка «Гердан» ЦТДЮ (керівник – Урезченко Ірина Володимирівна)
  • Бругер Соломія Андріївна, учениця гуртка «Виготовлення сувенірів» СЮТ(керівник – Семенець Тетяна Степанівна)

ІІ місце:

  • Бермиш Олеся Олексіївна, учениця ТЗОШ№22 (керівник – Плюсквік Оксана Євгенівна)
  • Малищик Юлія , учениця гуртка «Фітодизайн» ЦТДЮ (керівник – Гайда Марія Іванівна)

 

Прочитано 160 разів