Фільтрувати матеріали за датою: березня 2018

Протягом березня 2018 року у ТЗОШ №14 ім. Б.Лепкого пройшов шкільний фестиваль «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття…»

 • У вестибюлі школи   було оформлено тематичну виставку із творами Кобзаря.
 • Учні 2 – А класу   провели цікаво час у шкільній   бібліотеці . Під час спілкування   діти вшанували пам'ять видатного поета і художника Тараса Григоровича Шевченка. Спілкуючись з шкільним бібліотекарем , Лідією Романівною , діти декламували вірші, співали пісні на слова Шевченка, ділилися знаннями про дитинство та творчий шлях видатного Кобзаря. Працюючи в групах, склали свого «Кобзарика » для юних поетів. Під кінець творчої зустрічі « Чужому научайтесь, й свого не цурайтесь… » на Шевченковому деревці зазеленіли листочки дитячих вражень.
 • Учні 9-Б класу провели заочний квест «Шевченкове слово – під сонцем України». Метою заходу є виховання поваги до постаті Шевченка за його внесок у скарбницю української поезії; у розвиток літературної мови, у світовий мистецький поступ.
 • Учні школи долучилися до участі у роботі артмайданчика «Мій Шевченко» .
 • Учні 9-х класів були учасниками інтелектуальної гри «Шевченко MindGame».

Контактна особа: Юрин Світлана Михайлівна, 24-04-76

Опубліковано в Сьогодні у школі

Тема. ЛАЙФХАКИ УРОКУ УКРАЇНСЬКОЇЛІТЕРАТУРИ

 

Дата проведення: 28.04.2018.
Місце проведення: актова зала ТКМЦНОІМ.
Учасники: учителі УМЛ.

Форма проведення: модерація.

План роботи

 • Основні напрями методики навчання української літератури в контексті «нових грамотностей ХХІ століття». Гапон Л.О., методист ТКМЦНОІМ
 • Інтеракція та візуалізація на уроках словесності. Мормуль О.Є., учитель УМЛ ТЗОШ№24
 • Мистецтво створення презентацій.Нападій Т., методист ТКМЦНОІМ
 • Проектна діяльність на уроках української словесності.Підручняк О., учитель УМЛ Класичної гімназії
 • Створення лапбуків на уроках української літератури. Мельничук Н.Н., учитель УМЛ ТЗОШ№28

Ideas for use in the 21st century classroom.

17 березня 2018 року в Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка відбувся ІV (загальнонаціональний ) етап XVІІІ  Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Згідно з наказом МОНУ від 18.04.2018 р. "Про підсумки ІV (загальнонаціонального) етапу  XVІІІ  Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика" серед переможців -  

 • І місце - учениця 3 класу ТЗОШ  № 16 Богач Антоніна 
 • ІІ місце - студентка 4 курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу й торгівлі» Марія Лебідь
 • ІІ місце -  студентка ІІ курсу Технічного коледжу Тернопільського національного університету імені Івана Полюя Анастасія Мартинюк
 • ІІІ місце - учениця 6 класу Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка Анна Марецька

Результати Всеукраїнського етапу конкурсу імені Петра Яцика 

 
Опубліковано в Петра Яцика


27 березня 27 команд шкіл міста Тернополя взяли участь у "Shevchenko Mind Game" в ТНЕУ. Перемогла команда "Народжені перемагати" ТНВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого"

Опубліковано в Інші конкурси
Четвер, 22 березня 2018 14:44

21 березня - день поезії

Щороку 21 березня у всьому світі відзначається Міжнародний день поезії. Це свято було закріплене за поезією 1999 року, задля заохочення держави до промоції читання, писання, видання та вивчення віршованих текстів по всьому світу. Звертаючи увагу на тих людей, чиїм єдиним інструментом є слово, організація визначає поезію як символ людського духу, який зміцнює силу та солідарність людства.

Опубліковано в Календар філолога
Вівторок, 20 березня 2018 20:38

УВАГА! КОНКУРС!!!

Інформуємо, що 27 березня в ТНЕУ у виставковій залі центрального корпусу ( Львівська, 11) відбудеться інтелектуальна гра «Шевченко Mind Game». Початок о 14.00.

До участі в грі запрошуємо команди у складі 5 учнів 9-10 класів.

Учасникам будуть пропонувати головоломки, творчі завдання, запитання відкритого і закритого типів тощо

Усі учасники отримають сертифікати й подарунки.

Заявку слід подати до 23 березня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У заявці вказати: ПІП керівника команди(вчителя), ПІП учнів(одного з них виберуть капітаном команди), контакти: повну назву закладу освіти, адресу й телефон керівника команди, електронну адресу.

Телефон для довідок: 0679269387 – професор Оксана Євгенівна Гомотюк

Опубліковано в Інші конкурси

З нагоди річниці від дня народження Т. Шевченка у ТЗОШ  l-lll ст. №10 учителі провели конкурс читців поезій Т. Шевченка для учнів 5-6 класів( учитель Кадило Л. Б.); конкурс малюнків за творами Т. Шевченка - 5-8 кл.( учитель Антонів Ю. І.). Кіноконкурс за фільмом " Мій Шевченко"(учитель Задворна О. С.,8-Б кл.). Учні 9-их класів брали участь в інтелектуальному турнірі " Що ми знаємо про життя і творчість Т. Шевченка?"(учитель Басіста О. В.). Дуже цікавою і творчою була зустріч учнів із письменницею Ганною Назарків, яку організувала вчитель Насипана О. Ф. 

Опубліковано в Сьогодні у школі
Сторінка 1 із 3