Електронні ресурси НАПН України, де зосереджено усі види методичної і навчальної літератури, Ви можете використати у дистанційному навчанні здобувачів усіх рівнів освіти.

Електронна бібліотека НАПН України https://lib.iitta.gov.ua/

Електронні бібліотеки окремих наукових установ академії:

Інституту педагогіки http://undip.org.ua/news/library/index.php,

Інституту професійно-технічної освіти https://ivet.edu.ua/repozytarii/produktsiia-ndr,

Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна  http://ipood.com.ua/e-library/,

Інституту обдарованої дитини http://biblos.iod.gov.ua/catalog.php

Інституту вищої освіти https://ihed.org.ua/publications/,

Інституту соціальної та політичної психології http://ispp.org.ua/elektronna-biblioteka/

Університету менеджменту освіти http://umo.edu.ua/scientific-library/depozitary

До Вашої уваги також підготовлений ученими Інституту педагогіки НАПН України збірник «УРОКИ PISA-2018», який містить аналіз одержаних українськими учнями результатів міжнародного дослідження PISA-2018 та шляхи поліпшення якості української освіти, зокрема методичні рекомендації щодо формування читацької, математичної, природничо-наукової компетентностей здобувачів загальної середньої освіти з урахуванням аналізу виявлених недоліків. Режим доступу: http://undip.org.ua/news/library/metod_rekom_detail.php?ID=9825

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Розумники» (Smart Kids) для всіх шкіл України відкрито безкоштовний доступ до 50 електронних освітніх ресурсів для 1–4 класів з української мови та математики (http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/).

Це можливість забезпечення неперервної освіти та формування навичок самостійного та дистанційного навчання для учнів.

Можливість підвищити професійний рівень та рівень ІК-компетентності з використання електронних освітніх ресурсів для вчителів. А також – підвищити кваліфікацію з питань організації групової роботи з учнями та рівень ІК-компетентності з використання хмарних сервісів (Office 365) «Хмаро орієнтовані технології в сучасній освіті» (http://virt-ikt.blogspot.com/2015/).

Для вчителів природничо-математичних предметів пропонуємо навчальні матеріали з використання систем комп’ютерного моделювання (http://virt-ikt.blogspot.com/2020/01/2020.html)

Prometheus https://prometheus.org.ua/
EdEra https://www.ed-era.com/
edX https://www.edx.org/
Coursera https://www.coursera.org/
Matific https://www.matific.com/ua/uk/home/
Khan Academy https://www.khanacademy.org/
Доступна освіта https://dostupnaosvita.com.ua/
iLearn https://ilearn.org.ua/
Be Smart https://besmart.study/
ЗНО-ОНЛАЙН https://zno.osvita.ua/
Відкритий Університет Майдану https://vum.org.ua/
Codecademy https://www.codecademy.com/
Duolingo https://uk.duolingo.com/
Lingva.Skills https://lingva.ua/
Hogwarts is here http://www.hogwartsishere.com/

3 18:30 до 21:00 год,
на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН України (https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA)
стартує трансляція курсів з підготовки до ЗНО з навчальних предметів під час карантину


Графік трансляцій:

    Середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00
    Четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00
    П’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00
    Субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами)

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на онлайн-платформах:

 EdEra: ed-era.com
    ILearn (Освіторія): ilearn.org.ua
    Prometheus: prometheus.org.ua
    BeSmart: besmart.study

Список переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»    

Номінація «Вокал»

Прізвище, ім'я, по батькові переможця Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант Назва навчального закладу Місце

Гребеняк Василина

       Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школи імені Ігоря Герети 1місце

Славінська Валентина

     Тернопільський НВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" 3 місце

Берегуляк Софія Олександрівна

10-11 класи "Стояла я і слухала весну" Боднарчук Галина Вікторівна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов подяка

Ящишин Вікторія

       Тернопільська ЗОШ №16 подяка

Список переможцівVI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсуучнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

Номінація «Декламація» 

Прізвище, ім'я, по батькові переможця Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант Назва навчального закладу Місце

Гірська Соломія Віталіївна

5-7 класи «Забуті слова» Сольник Наталія Іванівна Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 14 імені Богдана Лепкого 1 місце

Закордонець Соломія Миколаївна

8-9 класи «Перемога» Качанова Ірина Володимирівна Тернопільська Загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів 16 імені Володимира Левицького 1 місце

Буняк Яна Ярославівна

5-7 класт "До мого фортепіано"' Сагайдак Вероніка Зіновіївна Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце

Федчишин Єва та Лебідь Марія

    Козак Ольга Богданівна Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце

Цьох Софія 

5 клас   Злепко Галина Миколаївна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленним вивченням іноземних мов 1 місце

Островська Ангеліна Романівна

1-4 класи «Конвалія» Куц Ольга Василівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ім.Дмитра Заплітного 1 місце

Лонк Софія Ігорівна

1-4 класи "Уста говорять..." Куц Ольга Василівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ім.Дмитра Заплітного 1 місце

Луканюк Соломія Тарасівна

1-4 класи "Забуті слова" Боднарчук Галина Вікторівна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 1 місце

Вітик Арсеній Андрійович

5-7 класи "Сльози-перли" Луканюк Марія Степанівна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 місце

Шеліга Наталія

10 клас   Писуляк Наталія Павлівна Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школи імені Ігоря Герети 2 місце

Крушельницька Анастасія Іванівна

8-9 класи "Так прожила я цілу довгу зиму" Похила Лілія Володимирівна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 3 місце

Дзвінник Ірина Володимирівна

8-9 класи "Біль єдиної зброї" Зарихта Ольга Володимирівна, Гімназія "Гармонія" Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола 3 місце

Закордонець Соломія Миколаївна

8-9 класи "Перемога" Качанова Ірина Володимирівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького подяка

Лайбіда Тетяна Петрівна

1-4 класи "Мїй шлях" Осадчук Т.І. Тернопільська класична гімназія подяка

Список переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

Номінація «Інсценування»

Прізвище, ім'я, по батькові переможця

Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант Назва навчального закладу Місце

Козак Софія Віталіївна(9 клас), Литвин Ольвія-Соломія(10 клас), Атаманчук Елеонора Богдана(2 курс)

10-11 класи "Із співом на устах"'  Атаманчук Лілія Богданівна  Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 та Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка 1 місце

Синіцький Юрій Володимирович, Данилець Анастасія Анатоліївна

10-11 класи  "Лісова пісня"' Боднарчук Галина Вікторівна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 місце

Порадюк Влад

      ТНВК ШПЛ №2 подяка

Список переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсуучнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»   

 Номінація «Малюнок» 

Прізвище, ім'я, по батькові переможця

Вікова категорія Назва твору Учитель, викладач, консультант Назва навчального закладу Місце

Галушка Руслан

5-7 класи 'Лісова пісня' Журавель Наталя Павлівна Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа  1 місце

Поляцко Вероніка

Студенти «Без надії сподіваюсь...» Зозуля Світлана Михайлівна Галицький коледж ім. В. Чорновола 1 місце

Дерев'яник Поліна

11 клас "Леся" Рибчак Наталія Анатоліївна ТЗОШ № 18 1 місце

Пастушин Мар'яна

1-4 класи 'Як дитиною бувало' Дуда Марія Володимирівна Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа 2 місце

Ліщук Юлія Віталіївна

Студенти 'Лісова пісня' Бернацька Ірина Олегівна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов 2 місце

Стадник Єва Юріївна

Студенти «Стояла я і слухала весну» Липка Ростислав Богданович Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола 2 місце

Білоус Діана Володимирівна

Діана Володимирівна

8-9 класи «Там мої сестриці...» Фугель Світлана Богданівна Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9» ім. Іванни Блажкевич 2 місце

Заляско Евеліна

4 клас «Вишеньки-черешеньки» Швидка Оксана Петрівна Тернопільська класична гімназія 2 місце

Микула Надія Михайлівна

1-4 класи 'Лісова пісня' Батьківська Наталія Іванівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 3 місце

Кузіцка Софія

6 клас "Стояла я і слухала весну" Журавель М.П. Тернопільський ліцей №21 - спеціалізована мистецька школа 3 місце

Красношапка Роман Олександрович

1-4 класи "Вишеньки" Нечай Галина Володимирівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Подяка

Дуда Ірина

5-7 класи 'І заквітне наше поле, і зазеленіє' Журавель Наталя Павлівна Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа Подяка

Міль Яна

7 клас "Спів пташині потіха одна" Підручняк Ольга Павлівна Тернопільська класична гімназія Подяка
Середа, 11 березня 2020 11:41

Шевченко в серцях ліцеїстів

Традиційно у ці березневі дні учні Тернопільського ліцею №21- спеціалізованої мистецької школи ім. І.Герети  вшановують Кобзаря.  У закладі проведено: літературно-музичні композиції, вікторини, конкурси, усні журнали, віртуальні подорожі, літературні читання.

Середа, 11 березня 2020 10:08

Шевченківські дні у ТСШ№7

Лінійка 10.03.2020. Кожен клас презентував пісню на слова Шевченка. 

Середа, 11 березня 2020 08:50

Щевченківські дні у Техліцеї

10 березня у Тернопільському технічному ліцеї відбулася літературно- мистецька композиція " Відкриваю " Кобзар..."І пісня,і натхненне слово великого генія запалили у серцях усіх присутніх вогник любові до України,віру у її щасливу долю.
Вівторок, 10 березня 2020 21:54

Біля пам'ятника Шевченку

10 березня 2020 року, з нагоди 159-х роковин після смерті Великого Кобзаря, біля памятника Кобзареві виступили:

  • Савка Юлія, 7-А клас, ТСШ№3, «До Основ’яненка» (учитель Мужилівська Ольга Іванівна)
  • Марта Міняйло, 2 клас, ТСШ№3, «Осія» (учитель Стасишен Людмила Степанівна)
  • Шпак Максим Володимирович, 12 років, 6-Е клас, ТЗОШ №24, "Розрита могила"

Літературно-музично композицію «Шевченко і сучасність» виконали учні гімназії «Гармонія»і студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола (художні керівники :Наталія Зварич,  Ольга Зарихта, Мирослава Божаківська)

Вівторок, 10 березня 2020 21:33

Шевченківські дні в школі №13

Сьогодні в школі ми розпочали тиждень рідної мови. Традиційно в Шевченківські дні учні та вчителі вшановують Кобзаря. Шестикласники та другокласники з цікавістю малювали «Плакат співпраці» - портрет Тараса Шевченка. А учні 9-А класу провели QR - квест «Чи знаємо ми Тараса?»
Сторінка 1 із 67