Фільтрувати матеріали за датою: грудня 2018

Продовжується прийом заявок і робіт на ІІ етап XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» Заявки та конкурсні роботи у друкованому й електронному варіантах оргкомітету ІІ етапу Конкурсу (бульвар Шевченка, 1, бібліотека, каб. 41). Засідання журі конкурсу в номінації «Література» відбудеться 26 грудня 2018 року в каб. 41. Початок роботи о 10.00. Члени журі: Пошпур Марія Михайлівна(ТСШ№7) Парацій Лілія Миколаївна(ТНВК ШКПЙС) Мельничук Надія Никонівна (ТЗОШ№28)

Опубліковано в Оголошення

Список переможців обласного етапу

ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 Диплом І ступеня

Богач Антоніна Іванівна, учениця 4 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького

Кусяк Христина Андріївна, учениця 3 класу Тернопільської спеціалізованої школи №29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Лепявко Катерина Андріївна, учениця 9 класу Тернопільської Української гімназії імені  І.Франка

Морська Соломія Вікторівна, учениця 7 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького

Красічинська Оксана Степанівна, учениця Державного навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти»

Диплом ІІ ступеня

Мартинюк Анастасія Іванівна, студентка Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Юрків Христина Андріївна, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну»

Диплом ІІІ ступеня

Лукащук Василь Васильович, учень 10 класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов   

Масик Олександра Сергіївна, учениця 11 класу  Тернопільської Української гімназії імені  І.Франка

Опубліковано в Петра Яцика
П'ятниця, 07 грудня 2018 08:46

Портфоліо

Гапон Леся Олексіївна

  • Посада: методист
  • Місце роботи: Тернопільський методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу
  • Освіта: вища (Київський державний університет імені Тараса Шевченка,1991 рік, диплом УВ № 880834)
  • Спеціальність: українська мова й література
  • Кваліфікація: філолог, викладач української мови й літератури
  • Науковий ступінь: кандидат філологічних наук (доктор філософії, 10.02.01 - українська мова, диплом ДК № 045280 від 12 грудня 2017 року) 
  • Публікації: 16 наукових статей,1 монографія, 1 бібліографічний збірник; 46 методичних розробок; 9 методичних посібників (усі публікації).
  • Нагороди: лауреат обласної премії імені Володимира Гнатюка, нагородний знак міського голови, грамоти, подяки
  • Сертифікований тренер освітніх програм (Школа тренерів освітніх програм освітньої платформи "Критичне мисленння", сертифікат №VІІ-3004, 28-29 вересня  12-14 жовтня 2019 року)

Участь у наукових конференціях

  1. V Міжнародна наукова конференція «Пріоритети германського та романського мовознавства»,03–05.06.2011,Луцьк (заочна участь, публікація).
  2. Всеукраїнська наукова конференція «Українська філологія в контексті розвитку європейської наукової думки», присвячена пам’яті професора Д. Бучка,13–14.11.2014, Тернопіль (виступ із доповіддю).
  3. Міжнародна науково-практична конференція «Філологія, соціологія і культурологія : теоретичні і практичні аспекти розвитку сучасної науки», 30.09.2015–01.10.2015, Познань (заочна участь, публікація).
  4. Ономастичні читання, присвячені пам’яті Д. Бучка, 12.11.2015, Тернопіль (виступ із доповіддю).
  5. Міжнародна науково-практична конференція «Філологія, соціологія і культурологія : досягнення, напрацювання, пропозиції за 2015рік» 30.12.2015–03.01.2016, Варшава (заочна участь, публікація).
  6. Міжнародна наукова конференція «Українська наука вєвропейському контексті», 08–10.04.2016, Мюнхен (заочна участь, публікація).
  7. VII Всеукраїнська наукова конференція «Українська філологія в контексті розвитку європейської наукової думки», присвячена пам’яті професора Д. Бучка, 03.11.2016, Тернопіль (виступ із доповіддю).
  8. Міжнародна східноєвропейська конференція «Література, соціологія і культурознавство», 29–30.11.2016, Познань (заочна участь, публікація).
  9. VIII Всеукраїнська наукова конференція «Українська філологія в контексті розвитку європейської наукової думки», присвячена пам’яті професора Д. Бучка,21–11.09.2017, Тернопіль (виступ із доповіддю, сертифікат).
  10. І Міжнародний науково-практичний конгрес з канадознавства «Україна – Канада». 224 червня 2018 року, Луцьк (виступ із доповіддю, сертифікат).
  11. Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток професіоналізму сучасного педагога в постнеокласичній парадигмі» (м. Черкаси, 9-10 червня 2019 року) ( заочна участь, публікація, сертифікат).
  12.  Міжнародний форум управлінської діяльності «Парадигмальна модель керівника сфери освіти у контексті євроінтеграційних процесів». (м. Тернопіль,18-19 травня) (очна участь, публікація, сертифікат).

 

 

Опубліковано в Портфоліо

Згідно з наказом управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 26. 10. 2018 p. № 273 «Про проведення в області у 2018/2019 навчальному році XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» 8 грудня 2018 року в ТЗОШ№16 відбудеться ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Просимо забезпечити :

  • участь учнів-переможців (реєстрація о 08.30)
  • участь учителів у роботі оргкомітету (початок роботи о 8.30)
  • участь учителів у роботі журі (початок роботи о 12.00)
УЧАСНИКИ ІІІ ЕТАПУ - реєстрація о 08.30
1 Кусяк Христина Андріївна 11.02.2010 Тернопільська спеціалізована школа №29 з поглибленим вивченням іноземних мов
2

Богач Антоніна Іванівна

30.04.2009

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

3

Жаровська Юлія Андріївна

03.09.2008 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка
4 Глуха Вікторія Романівна 24.-2.2007 Тернопільська спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5 Морська Соломія Вікторівна 23.06.2006

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

6 Суконнік Микола Миколайович 13.01.2005 Тернопільська спеціалізована школа №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7 Лепявко Катерина Андріївна 22.05.2004 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка
8 Лукащук Василь Васильович 18.10. 2002 Тернопільська спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9 Масик Олександра Сергіївна 20.08.2002 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка
ЧЛЕНИ ОРГКОМІТЕТУ(початок роботи о 08.30)
Базунова Руслана Романівна директор Тернопільської ЗОШ І-ІІІ   ступенів №16 імені В.Левицького
Балящук Марія Михайлівна заступник директора Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького
Бубняк Галина Василівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Кулик Надія Іванівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Кордуба Наталія Ярославівна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням економіки
Левицька Тетяна Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов
Луканюк Марія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11
Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26
Олійник Марія Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23
Очеретнюк Ірина Миронівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 16 імені В. Левицького

Петрокушин Руслана Володимирівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Форманюк Зоряна Ярославівна

учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії
Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»
Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
Стецик Наталя Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Тендицька Олена Євгенівна

учитель української мови і літератури   Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького

Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею
Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка
ЧЛЕНИ ЖУРІ(початок роботи о 12.00)
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії           імені Івана Франка
Заброцька Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи             І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільської технічного ліцею
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22
Опубліковано в Оголошення

4 грудня 2018 року проведено тренінг для вчителів української мови - учасників проекту "Вивчай та розрізняй". Українські словесники ТЗОШ№11, 16, 26, 4,22, 23, ТУГ, ТНВК№2 працювали під керівництвом талановитої харизматичної тренерки, доктора педагогічних наук Тетяни Вікторівни Іванової.

 

Сторінка 2 із 2