Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 08 листопада 2019
П'ятниця, 08 листопада 2019 15:49

Свято мови в Техліцеї

У Тернопільському технічному ліцеї проведено ряд цікавих креативних заходів пізнавально-навчального спрямування на відзначення Дня української писемності та мови, який сьогодні святкує Україна.
Традиційно цього дня в ліцеї для всіх учнів, вчителів та персоналу дрес-код – вишиванка .   Свято розпочалося з мовних баталій « Пан Суржик наступає»   іхвилинкою грамотності для вчителів.Цікавий перформанс — відкритий майстер-клас з рукописних кириличних шрифтів під гаслом « Від Нестора Літописця до сьогодення» провели вчитель української мови та літератури Кунцьо Н.С. і вчитель інформатики Мороз Т.І. Учні прослухали інформацію про виникнення першої абетки кирилиці, про її засновників Кирила та Мефодія, про Нестора Літописця, на честь якого і було засноване це свято.Діти з великим задоволенням виводили літери каліграфічними варіантами кирилиці .   Особлива атмосфера панувала сьогодні на креативних локаціях « Філологічна еврика», які проводила вчитель української мови та літератури Колісник І .В. зі своїми помічниками - учнями ІV курсу (11 класу). Учасники конкурсів із задоволенням шукали правильні відповіді на запитання ,демонстрували свої знання та отримували солодкі подарунки.  Ліцеїсти взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», продемонструвавши солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.  

Опубліковано в Сьогодні у школі
П'ятниця, 08 листопада 2019 15:45

День української писемності в Педліцеї

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури учні Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю долучилися до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 30.10.2019 року №255-од «Про проведення в області у 2019 – 2020 н.р. ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу управління освіти і науки від 04.11.2019 р.№387 «Про проведення в м.Тернополі у 2019-2020 н.р. ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 08 листопада 2019 року у Тернопільському педагогічному ліцеї спортивного профілю відбувся ліцейний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

До Дня української писемності та мови між ліцеїстами 10 класів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю відбувся лінгвістичний турнір «Слово відмикає серце»

Опубліковано в Сьогодні у школі

Знову усіх нас об’єднало свято – День української писемності і мови. Цікаво пройшли заходи, приурочені цьому дню, у Тернопільській загальноосвітній школі № 18. У холі усі могли ознайомитися зі змінами в українському правописі 2019 року, а також переглянути виставку літератури «Квітни, мово наша рідна!» та відеоматеріали про історію української мови.   Учні 7 класів позмагалися у квесті до Дня української писемності і мови, під час якого ознайомилися з історією мови, української абетки, дізналися, чому це свято відзначають саме 9 листопада. Також виконали багато цікавих мовних завдань.  Родзинкою дня стала участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. Із хвилюванням і щемом, відчуттям причетності до свята разом з усіма українцями-патріотами виконували завдання.   Завершилося святкування участю школярів у І етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. Учні та вчителі ТЗОШ #18 долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Опубліковано в Сьогодні у школі
  • 04.11.2019 року «А на тім рушничкові оживе все знайоме до болю…» (рушнички зі змінами до українського правопису)
  • 05.11.2019 року «Жартуйте на здоров’я» (конкурс гуморесок)
  • 06.11.2019 року фестиваль української пісні
  • 07.11.2019 року шкільний конкурс знавців української мови (імені Петра Яцика)
  • 08.11.2019 року нагородження переможців шкільного етапу конкурсу грамотами, подяками
Опубліковано в Сьогодні у школі
П'ятниця, 08 листопада 2019 11:09

Мовний квест у ТЗОШ№13

Опубліковано в Сьогодні у школі
П'ятниця, 08 листопада 2019 10:58

День рідної мови у ТЗОШ№27

Без мови нам не створити держави.Мова об'єднала учнів різного віку, якінапередодні Дня української писемності написали радіодиктант національної єдності, взяли участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика.

Опубліковано в Сьогодні у школі
П'ятниця, 08 листопада 2019 08:43

Увага! Конкурс!

Команда EdCamp Ukraine і видавництва «Шкільний світ» із фанфарами та оваціями запрошує до участі в першому конкурсі для БІЛИХ ВОРОН, ЯКІ ЗМОГЛИ.
 
Уже 5 років EdCamp надихає та мотивує до змін. За понад 2000 днів сотні освітян переймали досвід, ділилися ним та впроваджували інновації чи цікаві експерименти. Ми щиро радіємо, коли бачимо ваші успіхи! І настав час їх презентувати. Напишіть про успіхи, на які Вас надихнув EdCamp, як Вам це вдалося та що було для цього потрібно. Ми чекаємо практичні матеріали, яким можна слідувати та надихатися. Етапи конкурсу прикріплені у цьому повідомленні.
Але будьте уважні – лише зареєстровані учасниці й учасники можуть брати участь у конкурсі, тому не відкладайте та реєструйтеся вже зараз! Реєстрація триває до 15 листопада.
 
Ми впевнені, що вашого креативного післяEdCamp’івського досвіду чимало, тому просто не могли обмежити конкурс однією можливою перемогою.
Аж СІМ номінацій уже чекають своїх тріумфаторок/-ів.
 
РЕЄСТРАЦІЯ до 15 ЛИСТОПАДА 2019 року 23:59 за посиланням:
Важливо! Друзі, для участі в конкурсі надсилайте заяву на матеріал — це обов’язкова умова. Ми розуміємо, що це забере час, але, будь ласка, не нехтуйте цим. Лише завдяки заяві команда Шкільного світу та EdCamp Ukraine зможе переконатися, що ваші матеріали унікальні, та опублікувати їх.
Заява прикріплена в цьому листі.
 
Дізнатися більше про конкурс можна за посиланням: http://www.osvitaua.com/white_crow/
 
Щоб не пропустити новин конкурсу радимо долучитися до групи: https://www.facebook.com/groups/419236155459696/
 
Ділимося рамкою аватару Facebook для СПРАВЖНІХ БІЛИХ ВОРОН:
 
Дякуємо, що ви з нами!  
 
Опубліковано в Інші випробування