Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 03 грудня 2019

На виконання Указу Президента України від 22.03.2002р. №284 ,,Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості”, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 №585/529/875, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2003 р. за №779/8100 (далі – Положення), листа Міністерства освіти і науки України від 08.11.2019 р. №1/9-694, ХIX Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом ,,Об’єднаймося ж, брати мої!”, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 271-од/ від 18.11.2019 «Про проведення в області у 2019/2020 навчальному році деXIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» у 2019/2020 навчальному році  буде проведено ХIX Усеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням (далі – Конкурс) на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» у такі терміни:

  • І етап – до 20 грудня  2019 року – в закладах загальної середньої освіти, за результатами якого слід визначити по одному переможцю в кожній номінації;
  • ІІ етап – 24 грудня 2019 року – в ТКМЦНОІМ, за результатами якого визначать по три переможці в кожній номінації.

Вимоги до оформлення робіт

 1.Загальні зауваги

XІХ Усеукраїнський конкурс учнівської творчості проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» та присвячений Шевченківським дням.

До участі в конкурсі приймають роботи на тему «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

Наголошуємо, що загальну тему «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» не слід дублювати у назві конкурсної роботи.

Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі, викладачі, керівники гуртків тощо.

2. Номінація «Історія України і державотворення»

Роботи у номінації «Історія України і державотворення» повинні мати оригінальні назви, що відрізняються від загальної теми конкурсу («Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...»). У конкурсних роботах має бути висвітлено життєвий шлях відомих та маловідомих історичних постатей, політичних і громадських діячів рідного краю, які внесли значний особистий внесок у розвиток регіону, державного, духовного та культурного життя українського народу. У роботах також може бути описано діяльність місцевих організацій, пов’язану з процесами українського державотворення.

Конкурсні роботи з історії повинні мати дослідницький характер, із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури, укладеного відповідно до норм чинного Національного стандарту України.

До усіх конкурсних робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі, викладачі, керівники гуртків тощо.

Сруктура роботи:

  • вступ, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження;
  • основна частина (розділи повинні мати назву й обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини);
  • висновок;
  • список використаних джерел і використаної літератури, укладений відповідно до норм чинного Національного стандарту України.

Обсяг 15-25 сторінок.

До усіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок.

3. Номінація «Література»

Творчі роботи у номінації «Література», за вибором автора, можуть бути різноманітними за жанром (есе, твір-роздум, нарис, стаття, етюд, новела, оповідання, поезія тощо), повинні мати своєрідні назви. Загальну тему «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» не слід дублювати в назвах робіт. Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.

4. Технічні вимоги

Текст творчої роботи з історії та літератури слід роздрукувати на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм.

Згідно з листом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 04-25/3481-99 від 28.11.2019 «Про проведення ІІІ етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», повідомляємо, що 15 грудня 2019 року в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 (вул. Чубинського, 3) проводитиметься ІІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Реєстрація (у фойє), урочисте відкриття – о 9.00 (в актовому залі); початок виконання конкурсних робіт – о 10.00; організаційне засідання членів оргкомітету – о 8.30; членів журі – о 12.00.

Учні - часники ІІІ (обласного) етапу ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1 Дзюбан Анастасія Андріївна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов 3клас
2 Матвіїв Софія Олегівна

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки

4клас

3 Ковальчук Богдан Олександрович Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 5клас
4 Гач Катерина Володимирівна Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка 6клас
5 Василишин Богдана Василівна Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка 7клас
6 Ляска Анастасія Вадимівна

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

8клас
7 Бугера Ірина Олександрівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

9клас
9 Лукащук Василь Васильович Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 11клас
ЧЛЕНИ ОРГКОМІТЕТУ
Дмитрусь Олена Генріхівна заступник директора Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23
Дулиш Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23
Коцяба Віра Юріївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів   № 23
Кордуба Наталія Ярославівна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням економіки
Левицька Тетяна Миколаївна

учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща

з поглибленим вивченням іноземних мов

Луканюк Марія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11
Мохорук Степан Михайлович директор Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №23
Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного
Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею
Пилипишин Ганна Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів   № 23
Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»
Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8
Стецик Наталя Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Форманюк Зоряна Ярославівна учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії
Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії             ім. І.Франка
ЧЛЕНИ ЖУРІ
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії   імені Івана Франка
Заброцька   Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22

 

Опубліковано в Петра Яцика