Список учасників (додаток 17 до наказу управління освіти і науки ТМРвід 23.10.2020 № 305)
№ з/п | Прізвище та ім’я учасника/учасниці | Назва закладу освіти |
17/1 | Зуляк Галина | ТУГ ім.І.Франка |
17/2 | Гарматюк Любов | ТУГ ім.І.Франка |
17/3 | Балабан Галина | ТУГ ім.І.Франка |
17/4 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
17/5 | Лобас Надія | ТНВК ШПЛ № 2 |
17/6 | Коцюруба Ірина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/7 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/8 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/9 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/10 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/11 | Гандзій Наталя | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/12 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/13 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
17/14 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
17/15 | Сватенко Вікторія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
17/16 | Жук Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/17 | Киянчук Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/18 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/19 | Кольба Валентина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука |
17/20 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/21 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/22 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/23 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/24 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
17/25 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
17/26 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
17/27 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
17/28 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
17/29 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
17/30 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
17/31 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
17/32 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
17/33 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
17/34 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
17/35 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
17/36 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
17/37 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
17/38 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б.Лепкого |
17/39 | Загребельна Оксана | ТНВК ШМЛ № 15 |
17/40 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/41 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/42 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/44 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/45 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/46 | Мариновська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/47 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/48 | Думанська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького |
17/49 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
17/50 | Комащук Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
17/51 | Ониськів Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
17/52 | Патряк Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
17/53 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
17/54 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
17/55 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
17/56 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
17/57 | Федорович Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
17/58 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
17/59 | Дудяк Олександра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
17/60 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Р.Муляра |
17/61 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Р.Муляра |
17/62 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
17/63 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
17/64 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
17/65 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
17/66 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
17/67 | Сеник Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
17/68 | Пиріг Анна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
17/69 | Чернецька Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
17/70 | Лозинська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
17/71 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
17/72 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
17/73 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
17/74 | Палкова Зоряна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
17/ 75 | Кліщ Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
17/76 | Коцяба Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
17/77 | Клос Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
17/78 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
17/79 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
17/80 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
17/81 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
17/82 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного |
17/83 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного |
17/84 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного |
17/85 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного |
17/86 | Йордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д.Заплітного |
17/87 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка |
17/88 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка |
17/89 | Мойсеєва Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка |
17/90 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка |
17/91 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В.Гурняка |
17/92 | Мельничук Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
17/94 | Колісник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
17/95 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
17/96 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
17/97 | Миколів Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/98 |
Петришин Лілія |
ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/99 |
Кропельницька Тетяна |
ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
17/100 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
17/101 | Волошина Галина | ТГ № 30 |
17/102 | Кунцьо Надія | ТТЛ |
17/103 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» |
17/104 | Простакова Наталія | ТПЛ спортивного профілю |
17/105 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
17/106 | Процик Богдана | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
17/107 | Джуль Ганна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
17/108 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
17/109 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
17/110 | Бугійчик Наталія | Котівська ЗОШ І-ІІ ст. |