Четвер, 16 листопада 2017 11:03

Про проведення в м.Тернополі у 2017/2018 навчальному році XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

На виконання Указу Президента України від 22.03.2002 р. № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі – Положення), затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2003 р. за № 779/8100, листа  Міністерства освіти і науки України від 03.11.2017 р. №1/9-588, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 08.11.2016р. № 317, з метою державної    підтримки талановитої   молоді   та   творчої  праці  вчителів,  викладачів в м.Тернополі у 2016/2017 навчальному році буде проведено Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі - Конкурс) у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення». До розгляду у конкурсі приймаються роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський),   в такі терміни:

І етап – протягом листопада-грудня 2017 року - у загальноосвітніх навчальних закладах, за результатами якого визначити по одному переможцю в кожній номінації;

ІІ етап – протягом грудня 2017 року - за результатами якого визначити по три переможці в кожній номінації.

Для участі в конкурсі слід подати оргкомітету ІІ етапу Конкурсу до 20.12.2017 р. по одній роботі у кожній номінації (у друкованому та електронному варіантах), оформлені згідно з відповідними вимогами (додаток 3) у Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу слід надіслати до 10.01.2018 р. по три роботи переможців Конкурсу в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» оргкомітету ІІІ етапу Конкурсу.

Оргкомітет конкурсу

Сум Ірина Михайлівна заступник начальника-начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки, голова оргкомітету
Вівчар Андрій Дмитрович методист ТКМЦНОІМ
Гапон Леся Олексіївна методист ТКМЦНОІМ

Журі конкурсу

Члени журі

у номінації «Література»

Пошпур Марія Михайлівна учитель української мови й літератури  ТСШ№7, голова журі
Волинець Галина Георгіївна

учитель української мови й літератури ТЗОШ№28

Мельничук Надія Никонівна

учитель української мови й літератури ТЗОШ№28

у номінації «Історія України і державотворення»

Данилюк Ганна Дмитрівна учитель історії ТНВК «ТЗОШ І-ІІІ ст.-медичний ліцей № 15» , голова журі
Петкова Оксана Степанівна учитель історії і правознавства ТЗОШ №  4
Бачинська Ірина Казимирівна учитель історії  ТЗОШ № 8

Вимоги  до оформлення робіт

Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітними за жанром.

Конкурсні роботи з історії мають бути присвячені українським історичним, державним, політичним діячам, відомим особистостям рідного

краю,  які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української держави у різні часи її творення, а також  здійснили  вагомий внесок у розвиток державної культури, мистецтва, освіти, науки, літератури тощо. Конкурсні роботи з історії повинні носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури в алфавітному порядку.

До усіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі,  викладачі, керівники гуртків тощо.

Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал полуторний. Обсяг 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм.

Поетичні доробки учнів подаються у довільній формі.

          Наголошуємо, що разом з роботами конкурсантів необхідно надіслати супровідні документи, у яких вказати прізвище, ім'я та по батькові учасника, клас, назву навчального закладу (як вказано у Свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи), а також прізвище, ім'я, по батькові наставника, місце його роботи.

Прочитано 539 разів