Субота, 17 листопада 2018 10:30

Результати міського етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українського народу:

  • 9 листопада 2018 в закладах загальної середньої освіти відбувся І (шкільний) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,
  • 17 листопада 2018 року в ТСШ№7 проведено ІІ (міський) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика».

У шкільному етапі взяли участь 2995 учнів 3-11 класів освітніх закладів міста Тернополя, у міському етапі – 291 учень.

ПРОТОКОЛИ - У ВКЛАДЕННЯХ.

Список переможців ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Прізвище, ім’я учня (учениці) ЗЗСО

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя,який підготував учня (ученицю)

Місце  
 
3 класи  
1 Кусяк Христина ТСШ№29 Брудко Наталія Петрівна 1  
2 Скоробагата Вероніка ТКГ Швидка Оксана Петрівна 2  
3 Полмовор Богдана ТНКВ ШЕЛ№9 Владимир Ольга Юліанівна 3  
4 класи  
4 Богач Антоніна ТЗОШ№16 Вальчишин Леся Василівна 1  
5 Джердж Інеса ТСШ№7 Волинець Богдана Михайлівна 2  
6 Буняк Вікторія ТЗОШ№23 Болєщук Марія Михайлівна 3  
7 Присяжнюк Арсен ТЗОШ№22 Чорна Ірина Богданівна 3  
5 класи  
8 Жаровська Юлія ТУГ Колодій Алла Романівна 1  
9 Стасишин Уляна ТЗОШ№13 Фурман Ганна Ярославівна 2  
10 Лучка Лілія ТЗОШ№11 Демида Катерина Орестівна 3  
6 класи  
11 Глуха Вікторія ТСШ№7 Козак Ольга   Богданівна 1  
12 Савка Юлія ТСШ№3 Мужилівська Ольга Іванівна 2  
13 Бартіш Олена ШКПЙС Даценко Олександра Іванівна 3  
7 класи  
14 Морська Соломія ТЗОШ№16 Балящук Марія Михайлівна 1  
15 Нікуліна Надія ТСШ№17 Ониськів Леся Василівна 2  
16 Мерецька Анна ТУГ Зуляк Галина Ярославівна 3  
8 класи
17 Суконнік Микола ТСШ№5 Гуцул Зоряна Богданівна 1
18 Зубар Ірина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2
19 Салюк Анастасія ТЗОШ№14 Давида Ольга Богданівна 3
9 класи
20 Лепявко Катерина ТУГ Гарматюк Любов Іванівна 1
21 Сліпченко Дарина ТСШ№3 Філь Катерина Дмитрівна 2
22 Малюта Олена ТСШ№29 Кропельницька Тетяна Іванівна 3  
10 класи  
23 Лукащук Василь ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 1  
24 Комар Марта ТЗОШ№8 Бараннікова Галина Ориславівна 2  
25 Бас Тетяна ТЗОШ№19 Федорович Галина Орестівна 3  
11 класи  
26 Масик Олександра ТУГ Слюзар Галина Рудольфівна 1  
27 Оплета Ольга ТСШ№3 Канак Валентина Миколаївна 2  
28 Костишин Катерина ТСШ№7 Михайлів Петро Ярославович 3  
Прочитано 1241 разів