Вівторок, 03 грудня 2019 12:58

Про проведення ІІІ (обласного) етапу ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Згідно з листом управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 04-25/3481-99 від 28.11.2019 «Про проведення ІІІ етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», повідомляємо, що 15 грудня 2019 року в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 (вул. Чубинського, 3) проводитиметься ІІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Реєстрація (у фойє), урочисте відкриття – о 9.00 (в актовому залі); початок виконання конкурсних робіт – о 10.00; організаційне засідання членів оргкомітету – о 8.30; членів журі – о 12.00.

Учні - часники ІІІ (обласного) етапу ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1 Дзюбан Анастасія Андріївна Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов 3клас
2 Матвіїв Софія Олегівна

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки

4клас

3 Ковальчук Богдан Олександрович Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 5клас
4 Гач Катерина Володимирівна Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка 6клас
5 Василишин Богдана Василівна Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка 7клас
6 Ляска Анастасія Вадимівна

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

8клас
7 Бугера Ірина Олександрівна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

9клас
9 Лукащук Василь Васильович Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов 11клас
ЧЛЕНИ ОРГКОМІТЕТУ
Дмитрусь Олена Генріхівна заступник директора Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23
Дулиш Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 23
Коцяба Віра Юріївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів   № 23
Кордуба Наталія Ярославівна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням економіки
Левицька Тетяна Миколаївна

учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща

з поглибленим вивченням іноземних мов

Луканюк Марія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11
Мохорук Степан Михайлович директор Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №23
Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного
Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею
Пилипишин Ганна Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів   № 23
Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»
Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 8
Стецик Наталя Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Форманюк Зоряна Ярославівна учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії
Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії             ім. І.Франка
ЧЛЕНИ ЖУРІ
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії   імені Івана Франка
Заброцька   Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 22

 

Прочитано 271 разів