Наказ управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 09.10.2019 р. № 361
Про проведення в місті Тернополі у 2019/2020 навчальному році Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
На виконання Указу Президента від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571 (далі – Положення), листа Міністерства освіти і науки України від 30.09.2019 року № 1/9-615 «Про проведення Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 04.10.2019р. № 239-од «Про проведення в області у 2019/2020 навчальному році Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні
Н А К А З У Ю:
1. Провести у 2019/2020 навчальному році Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс) у такі терміни:
1.1. І (шкільний) етап – 10 жовтня 2019 року в закладах загальної середньої освіти серед учнів 5–11 класів.
1.2. ІІ (міський) етап – 28 жовтня 2019 року в ТСШ№7
2. Затвердити:
2.1. Склад оргкомітету міського етапу Конкурсу (додаток 1).
2.2. Склад журі міського етапу Конкурсу (додаток 2).
2.3. Склад апеляційної комісії міського етапу Конкурсу (додаток 3).
3. Директорам закладів загальної середньої освіти:
3.1. Для організації та проведення шкільного етапу Конкурсу створити організаційні комітети; для перевірки виконання завдань, визначення переможців – журі; для консультацій і розв’язання спірних питань у роботі журі – апеляційні комісії; склад комісій затвердити наказом керівника навчального закладу.
3.2. Звіти про проведення І етапу Конкурсу (додаток 4), заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу (додаток 5) надіслати до 25 жовтня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
3.3. Забезпечити участь членів оргкомкомітетів і журі міського й обласного етапів Конкурсу (додатки 1, 2, 6).
4. Взяти до уваги:
4.1. У І етапі Конкурсу беруть участь усі охочі учні 5–11 класів загальноосвітніх закладів, у ІІ етапі – по одному представникові від паралелі класів.
4.2. Виконання завдань на міському етапі триватиме: 5–7 класи – 2 астрономічних години, 8–9 класи – 3 астрономічних години, 10–11 класи – 4 астрономічні години.
4.3. Переможців І (шкільного), ІІ (міського) етапів Конкурсу, нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 2 : 3. Кількість переможців не може перевищувати 30 відсотків від загальної кількості учасників відповідного класу. Переможцем будь-якого етапу Конкурсу не може бути учасник, який набрав менше половини максимальної кількості балів.
4.4. ІІІ (обласний) етап Конкурсу відбудеться 01 грудня 2019 року в ТЗОШ №13 імені Андрія Юркевича.
4.5. Учні 9–11 класів, переможці фінального етапу Конкурсу, які посіли І місце, отримують право брати участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (додатково до встановленої рейтингом кількості учасників команди області).
5. Директору ТСШ№7 Костюк Г.М.:
5.1. Підготувати відповідну кількість приміщень.
5.2. Забезпечити дотримання правил техніки безпеки, охорони праці, життя і здоров’я учасників під час проведення ІІ етапу Конкурсу.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
В. о. начальника управління І. М. Сум
Гапон Леся Олексіївна, 0678780646
Додаток 1 до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради т№ 361 від 16.10.2019 р.
Склад оргкомітету II етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Гапон Л.О. | методист ТКМЦНОІМ, кандидат філологічних наук, голова оргкомітету | |
Члени оргкомітету | ||
Костюк Г.М. | Директор ТСШ№7 | |
Козак О.І. | Заступник директора ТСШ№7 | |
Пошпур М.М. | Учитель ТСШ№7, "учитель-методист" | |
Фляк Н.В. | Учитель ТЗОШ№24, «спеціаліст ІІ кв. категорії» | |
Крушельницька С.В. | Учитель ТЗОШ№24, «спеціаліст ІІ кв. категорії» | |
Шуст Г.І. | Учитель ТЗОШ№24, «спеціаліст ІІ кв. категорії» | |
Чіпак Ю.В. | Учитель ТНВК№2, «спеціаліст І кв. категорії» | |
Рій В.О. | Учитель ТНВК№2, «спеціаліст І кв. категорії» | |
Жук Т.Г. | Учитель ТСШ№5, «старший учитель» | |
Рачинська Г.С. | Учитель ТНВК №6, «старший учитель» | |
Басіста О.В. | Учитель ТЗОШ№10, «сп. вищої кв. категорії» | |
Демида К.О. | Учитель ТЗОШ№11, «старший учитель» | |
Лебедєва Т.А. | Учитель ТЗОШ№14, «спеціаліст вищої кв. категорії» | |
Левицька Т.М. | Учитель ТСШ№17, «старший учитель» | |
Гусак Л.І. | Учитель ТШЛ№21 – ШМ ім. І. Ґерети, «старший учитель» | |
Заяць І.В. | Учитель ТЗОШ№23, «спеціаліст вищої кв. категорії» | |
Ваврик О.В. | Учитель ТНВК№30, «спеціаліст І кв. категорії» |
Додаток 2 до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради № 361 від 16.10.2019 р.
Склад журі II етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Панчук Г. Д. | Викладач ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат філологічних наук, доцент, голова журі (за згодою) |
Члени журі | |
1.Гарматюк Л.І. | Учитель Української гімназії ім. І. Франка, «учитель-методист» |
2.Сапужак Л.С. | Учитель ТНВК№2, «учитель-методист» |
3.Канак В.М. | Учитель ТСШ№3, «учитель-методист» |
4.Якубішина Г.Б. | Учитель ТЗОШ№4, «старший учитель» |
5.Киянчук О.І. | Учитель ТСШ№5, «старший учитель» |
6.Михайлишин Н.В. | Учитель ТНВК№6, «старший учитель» |
7.Михайлів П.Я. | Учитель ТСШ№7, «старший учитель» |
8.Бараннікова Г.О. | Учитель ТЗОШ№8, «вчитель-методист» |
9.Човніцька І. Є. | Учитель ТНВК№9, «сп. вищої кв. категорії» |
10.Антонів Ю.І. | Учитель ТЗОШ№10, «сп. вищої кв. категорії» |
11.Тимофієнко Н.І. | Учитель ТЗОШ№11, «старший учитель» |
12.Сольник Н.І. | Учитель ТЗОШ№14, «учитель-методист» |
13.Очеретнюк І.М. | Учитель ТЗОШ№16, «учитель-методист» |
14.Бутрин Л.В. | Учитель ТСШ№17, «учитель-методист» |
15.Бутрин Г.В. | Учитель ТЗОШ№19, «старший учитель» |
16.Колодійчук Є.І. | Учитель ТЗОШ№20, «старший учитель» |
17. Марункевич Н.О. | Учитель ТЗОШ№22, «старший учитель» |
18.Пилипишин Г.І. | Учитель ТЗОШ№23, «старший учитель» |
19.Грицьків І.М. | Учитель ТЗОШ№24, «старший учитель» |
20. Кобилянська Г.І. | Учитель ТЗОШ№26, «старший учитель» |
21. Намака Н.Я. | Учитель ТЗОШ№27, «старший учитель» |
22. Пасічник С.Є. | Учитель ТЗОШ№28, «старший учитель» |
23.Судома В. Б. | Учитель ТЗОШ№28, «старший учитель» |
24.Ситар Л.Д. | Учитель ТЗОШ№29, «старший учитель» |
25.Тимчук В. М. | Учитель ТКГ, «старший учитель» |
Додаток 3 до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради № 361 від 16.10.2019 р.
Склад апеляційної комісії II етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Флешар О.Б. | Учитель ТНВК «Школа-ліцей №6», «учитель-методист» |
Шпільман Л.В. | Учитель ТШЛ№21 – ШМ ім. І. Ґерети, «учитель-методист» |
Островська Н.М. | Учитель ТШЛ№21 – ШМ ім. І. Ґерети, «учитель-методист» |
Додаток 4 до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради № 361 від 16.10.2019 р.
Звіт про проведення I етапуХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
у ___________________________________________
(назва навчального закладу, район)
- Відомості про учасників Конкурсу:
Клас | Кількість учасників шкільного етапу Конкурсу | Кількість переможців шкільного етапу Конкурсу |
5 | ||
6 | ||
7 | ||
8 | ||
9 | ||
10 | ||
11 | ||
Усього |
Керівник навчального закладу
Голова оргкомітету І етапу Конкурсу
Голова журі І етапу Конкурсу
“___”_______________2019 р.
М.П.
Додаток 5 до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради № 361 від 16.10.2019 р.
Заявка на участь команди ____________________________________________
(назва навчального закладу)
у II етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
За рішенням оргкомітету та журі І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для участі у ІI етапі Конкурсу направляються такі учні – переможці І етапу:
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Число, місяць, рік народження |
Назва навчального закладу (повністю) |
Клас | Яке місце посів(ла)на І етапі конкурсу | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня |
Керівником команди призначено __________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові, посада)
Керівник навчального закладу
Голова оргкомітету І етапу Конкурсу
Голова журі І етапу Конкурсу
“___”_______________2019 р.
М.П.
Додаток 6 до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради № 361 від 16.10.2019 р.
Члени оргкомітету III (для учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти – ІІ) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | ||
Береза Людмила Михайлівна | учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | |
Зуляк Галина Ярославівна | учитель Тернопільської Української гімназії імені І.Франка | |
Вавричук Руслан Васильович | директор Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів№ 13 імені Андрія Юркевича | |
Кулик Надія Іванівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького | |
Лобас Надія Петрівна | учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2» | |
Лотоцька Наталія Богданівна | учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука» | |
ПилипчукСвітлана Ярославівна | учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 | |
ПотокійОлександра Василівна |
учитель Тернопільської спеціалізованої школиІ–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченняміноземних мов |
|
Семенець Галина Василівна | учитель Тернопільської загальноосвітньої школиІ–ІІІ ступенів № 4 | |
Шимків Дмитро Богданович | заступник директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 імені Андрія Юркевича | |
Шмігель Олена Євгенівна | учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів-медичний ліцей» № 15 | |
Юрин Світлана Михайлівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 11 | |
Яськів Галина Дмитрівна |
учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 14ім. Б.Лепкого |
|
Члени журі III (для учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти – ІІ) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | ||
Балабан Галина Михайлівна | учитель Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка | |
Гандзій Наталія Богданівна | учитель Тернопільської спеціалізованої школи І– ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | |
Гринчук Ольга Болеславівна | учитель Тернопільської класичної гімназії | |
Колісник Ірина Володимирівна | учитель Тернопільського технічного ліцею | |
Смертіна Олена Стахівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка |