Понеділок, 25 листопада 2019 16:37

Про проведення обласного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання листа управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації № 04-25/3366-99 від 18.11.2019 «Про проведення ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», 01 грудня 2019 року в ТЗОШ№13 відбудеться ІІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Просимо забезпечити:

  • участь учнів-переможців у ІІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу 01 грудня 2019 року в ТЗОШ№13 (учні повинні мати з собою довідку про те, що вони дійсно навчаються у закладі загальної середньої освіти міста Тернополя, реєстрація учасників – о 08.30, урочисте відкриття – о 9.00, початок виконання робіт – о 10.00);
  • участь учителів у роботі оргкомітету (початок роботи – о 08.30) та журі (початок роботи – о 12.00) ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу.

Список учнів і учениць – учасників і учасниць III етап

у Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня (ученицю) Число, місяць, рік народження Назва навчального закладу

Клас

Місце, яке посів (ла) на ІІ етапі

Конкурсу

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня (ученицю)
1. Андрейчин Ігор Сергійович 14.05.2009 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов 5 І Гуцул Зоряна Миколаївна
2. Іванюк Ілона Русланівна 07.05.2008 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького 6 І Савінцева Людмила Миколаївна
3. Бартіш Олена Володимирівна 20.11.2007 Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» 7 І Даценко Олександра Іванівна
4. Дзюба Соломія Олегівна 24.07.2006 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов 8 І Злепко Галина Миколаївна
5. Сивак Валерія Олегівна 22.08.2005 Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка 9 І

Балабан Галина Михайлівна,

Нова Марія Антонівна

6. Сліпченко Дарина Миколаївна 19.05.2004 Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов 10 І Мужилівська Ольга Іванівна
7. Хмарук Світлана Юріївна 15.05.2003 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького 11 І Бутрин Галина Володимирівна

Керівник команди – Савінцева Людмила Миколаївна, учитель української мови й літератури

Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №16 імені В. Левицького Тернопільської області Тернопільської міської ради

 

 Члени оргкомітету та журі III(обласного)етапу

 Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу йучнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Члени оргкомітету
Береза Людмила Михайлівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Зуляк Галина Ярославівна учитель Тернопільської Української гімназії імені І. Франка
Вавричук Руслан Васильович директор Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 13 імені А. Юркевича
Кулик Надія Іванівна учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 16 імені В. Левицького
Лобас Надія Петрівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2»
Лотоцька Наталія Богданівна учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей   № 6 імені Назарія Яремчука»
Пилипчук Світлана Ярославівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18
Потокій Олександра Василівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Семенець Галина Василівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4
Шимків Дмитро Богданович заступник директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 імені А. Юркевича
Шмігель Олена Євгенівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – медичний ліцей» №15
Юрин Світлана Михайлівна учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №14
Яськів Галина Дмитрівна учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №14   імені Б.Лепкого
Члени журі
Балабан Галина Михайлівна учитель Тернопільської Української гімназії імені І.Франка
Гандзій Наталія Богданівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
Гринчук Ольга Болеславівна учитель Тернопільської класичної гімназії
Колісник Ірина Володимирівна учитель Тернопільського технічного ліцею
Смертіна Олена Стахівна учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №27 імені   В. Гурняка
Прочитано 180 разів