На виконання листа управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації № 04-25/3366-99 від 18.11.2019 «Про проведення ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», 01 грудня 2019 року в ТЗОШ№13 відбудеться ІІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Просимо забезпечити:
- участь учнів-переможців у ІІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу 01 грудня 2019 року в ТЗОШ№13 (учні повинні мати з собою довідку про те, що вони дійсно навчаються у закладі загальної середньої освіти міста Тернополя, реєстрація учасників – о 08.30, урочисте відкриття – о 9.00, початок виконання робіт – о 10.00);
- участь учителів у роботі оргкомітету (початок роботи – о 08.30) та журі (початок роботи – о 12.00) ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу.
Список учнів і учениць – учасників і учасниць III етап
у Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня (ученицю) | Число, місяць, рік народження | Назва навчального закладу |
Клас |
Місце, яке посів (ла) на ІІ етапі Конкурсу |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня (ученицю) |
1. | Андрейчин Ігор Сергійович | 14.05.2009 | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 5 | І | Гуцул Зоряна Миколаївна |
2. | Іванюк Ілона Русланівна | 07.05.2008 | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького | 6 | І | Савінцева Людмила Миколаївна |
3. | Бартіш Олена Володимирівна | 20.11.2007 | Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» | 7 | І | Даценко Олександра Іванівна |
4. | Дзюба Соломія Олегівна | 24.07.2006 | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 | І | Злепко Галина Миколаївна |
5. | Сивак Валерія Олегівна | 22.08.2005 | Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка | 9 | І |
Балабан Галина Михайлівна, Нова Марія Антонівна |
6. | Сліпченко Дарина Миколаївна | 19.05.2004 | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 | І | Мужилівська Ольга Іванівна |
7. | Хмарук Світлана Юріївна | 15.05.2003 | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького | 11 | І | Бутрин Галина Володимирівна |
Керівник команди – Савінцева Людмила Миколаївна, учитель української мови й літератури
Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №16 імені В. Левицького Тернопільської області Тернопільської міської ради
Члени оргкомітету та журі III(обласного)етапу
Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу йучнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Члени оргкомітету | |
Береза Людмила Михайлівна | учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Зуляк Галина Ярославівна | учитель Тернопільської Української гімназії імені І. Франка |
Вавричук Руслан Васильович | директор Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 13 імені А. Юркевича |
Кулик Надія Іванівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 16 імені В. Левицького |
Лобас Надія Петрівна | учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – правовий ліцей № 2» |
Лотоцька Наталія Богданівна | учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука» |
Пилипчук Світлана Ярославівна | учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 |
Потокій Олександра Василівна | учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Семенець Галина Василівна | учитель Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 |
Шимків Дмитро Богданович | заступник директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 імені А. Юркевича |
Шмігель Олена Євгенівна | учитель Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – медичний ліцей» №15 |
Юрин Світлана Михайлівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №14 |
Яськів Галина Дмитрівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №14 імені Б.Лепкого |
Члени журі | |
Балабан Галина Михайлівна | учитель Тернопільської Української гімназії імені І.Франка |
Гандзій Наталія Богданівна | учитель Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
Гринчук Ольга Болеславівна | учитель Тернопільської класичної гімназії |
Колісник Ірина Володимирівна | учитель Тернопільського технічного ліцею |
Смертіна Олена Стахівна | учитель Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ступенів №27 імені В. Гурняка |