Понеділок, 18 березня 2019 17:24

Переможці заключного етапу V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці

 

Переможці  всеукраїнського заочного етапу V Всеукраїнського (XV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці 

Повна назва закладу

ПІБ учня 

Вікова категорія

Номінація Назва твору ПІБ вчителя (повністю)

Місце

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7з поглибленим вивченням іноземних мов 

БерегулякСофія Олександрівна,Архитко Роман Дмитрович 

Учні 8-9 класів 

вокал «Давня весна»

Боднарчук Галина Василівна 

ІІ   місце

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 

Гудзовський Роман Іванович 

Учні 8-9 класів 

вокал «Давня весна»

Палкова Зоряна Федорівна 

І місце

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка 

Вацко Вероніка Ігорівна, Ханас Олександр Ярославович, Берестецька Марія Олегівна, Басалига Софія

Учні 8-9 класів 

інсценізація «Лісова пісня»

Гарматюк Любов Іванівна  

І місце

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29з поглибленим вивченням іноземних мов 

Золота Соломія Володимирівна 

Учні 1-4 класів 

малюнок

«Мамо, іде вже зима»

Золота Юлія Володимирівна 

подяка

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича 

Тимчишин Вероніка Володимирівна 

Учні 5-7 класів 

малюнок 

"Осінні співи"

Тарасова Наталія Степанівна 

3 місце

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18

Підперигора Каріна Сергіївна 

Учні 5-7 класів

малюнок

«Русалка»

Фугель Наталія Анатоліївна 

ІІ місце

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» 

Довганик Марія Петрівна

Учні 5-7 класів

малюнок 

«Лісова пісня» 

Качанова Ірина Семенівна

Подяка

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 

Калашник Ілона     Костянтинівна

Учні 8-9 класів

малюнок 

«Мавка лісова»

Крих Роман Васильович 

ІІІ місце

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевич

Нікітіна Анастасія Володимирівна 

Учні 10-11класів і студентська молодь

малюнок  «Мавка»

Тарасова Наталія Степанівна 

3 місце

Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола 

Чорна Христина 

Учні 10-11класів і студентська молодь

малюнок «Лісова пісня»

Василенко Лілія Ігорівна 

ІІ місце

Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола 

Подуфала Тетяна 

Учні 10-11класів і студентська молодь

малюнок

 

 "На давній мотив"  Білоус Віта Сергіївна подяка

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Луканюк Соломія Тарасівна 

Учні   1- 4 класів

декламація «Конвалія»

Вельган Ганна Євгенівна

І місце

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Цьох Софія Андріївна 

Учні   1- 4 класів

декламація «До мого фортепіано» Фучила Олександра Петрівна ІІІ місце
Тернопільська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Коваль Олександра Богданівна 

Учні   1- 4 класів

декламація "До мого фортепіано"

Фаріон Наталія Антонівна

І місце
Тернопільська спеціалізована школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов

Лобас Денис Андрійович Чорнописька Христина Романівна

Учні 1-4 класів декламація "Мамо, іде вже весна" Лабовська Ліліана Ігорівна 2 місце
Тернопільська спеціалізована школа повного дня І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов Оксана Василівна Учні 1-4 класів декламація "Тішся, дитино, поки ще маленька" Зелінська Марія Іванівна подяка
Гімназія “Гармонія” - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Ляска Анастасія Вадимівна

Учні   5- 7 класів

декламація “В магазині квіток”

Мельник Марія Іванівна  

І місце
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Федчишин Єва Іванівна 

Учні   5- 7 класів

декламація «Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами»

Береза Людмила Михайлівна 

І місце
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Мужевич Тетяна Володимирівна 

Учні   8- 9 класів

декламація «У магазині квіток»

Кропельницька Тетяна Іванівна 

1 місце

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 

Бачинська Анастасія Михайлівна 

Учні   8- 9 класів

декламація «Над морем»

Бачинська Лідія Михайлівна 

І місце

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

Данилець Анастасія Анатоліївна 

Учні   8- 9 класів

декламація «Коли дивлюсь глибоко в любі очі»

Боднарчук Галина Вікторівна

ІІ місце
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького

Сокіл Діана Олегівна 

Учні   8- 9 класів

декламація «Коли втомилась я життя щоденним»

Голодрига Наталя Михайлівна

ІІІ місце

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 

Крикавська Юлія Григорівна 

Учні   10-11 класів

декламація «Без надії сподіваюсь»

Бачинська Лідія Михайлівна 

3місце

 

 

 

 

Прочитано 346 разів