Список переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» Номінація «Вокал» |
|||||||||||||||||
Прізвище, ім'я, по батькові переможця | Вікова категорія | Назва твору | Учитель, викладач, консультант | Назва навчального закладу | Місце | ||||||||||||
Гребеняк Василина |
Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школи імені Ігоря Герети | 1місце | |||||||||||||||
Славінська Валентина |
Тернопільський НВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" | 3 місце | |||||||||||||||
Берегуляк Софія Олександрівна |
10-11 класи | "Стояла я і слухала весну" | Боднарчук Галина Вікторівна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов | подяка | ||||||||||||
Ящишин Вікторія |
Тернопільська ЗОШ №16 | подяка | |||||||||||||||
Список переможцівVI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсуучнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» Номінація «Декламація» |
|||||||||||||||||
Прізвище, ім'я, по батькові переможця | Вікова категорія | Назва твору | Учитель, викладач, консультант | Назва навчального закладу | Місце | ||||||||||||
Гірська Соломія Віталіївна |
5-7 класи | «Забуті слова» | Сольник Наталія Іванівна | Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого | 1 місце | ||||||||||||
Закордонець Соломія Миколаївна |
8-9 класи | «Перемога» | Качанова Ірина Володимирівна | Тернопільська Загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького | 1 місце | ||||||||||||
Буняк Яна Ярославівна |
5-7 класт | "До мого фортепіано"' | Сагайдак Вероніка Зіновіївна | Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 1 місце | ||||||||||||
Федчишин Єва та Лебідь Марія |
Козак Ольга Богданівна | Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 1 місце | ||||||||||||||
Цьох Софія |
5 клас | Злепко Галина Миколаївна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленним вивченням іноземних мов | 1 місце | |||||||||||||
Островська Ангеліна Романівна |
1-4 класи | «Конвалія» | Куц Ольга Василівна | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ім.Дмитра Заплітного | 1 місце | ||||||||||||
Лонк Софія Ігорівна |
1-4 класи | "Уста говорять..." | Куц Ольга Василівна | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ім.Дмитра Заплітного | 1 місце | ||||||||||||
Луканюк Соломія Тарасівна |
1-4 класи | "Забуті слова" | Боднарчук Галина Вікторівна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 1 місце | ||||||||||||
Вітик Арсеній Андрійович |
5-7 класи | "Сльози-перли" | Луканюк Марія Степанівна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 місце | ||||||||||||
Шеліга Наталія |
10 клас | Писуляк Наталія Павлівна | Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школи імені Ігоря Герети | 2 місце | |||||||||||||
Крушельницька Анастасія Іванівна |
8-9 класи | "Так прожила я цілу довгу зиму" | Похила Лілія Володимирівна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3 місце | ||||||||||||
Дзвінник Ірина Володимирівна |
8-9 класи | "Біль єдиної зброї" | Зарихта Ольга Володимирівна, | Гімназія "Гармонія" Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола | 3 місце | ||||||||||||
Закордонець Соломія Миколаївна |
8-9 класи | "Перемога" | Качанова Ірина Володимирівна | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького | подяка | ||||||||||||
Лайбіда Тетяна Петрівна |
1-4 класи | "Мїй шлях" | Осадчук Т.І. | Тернопільська класична гімназія | подяка | ||||||||||||
Список переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» Номінація «Інсценування» |
|||||||||||||||||
Прізвище, ім'я, по батькові переможця |
Вікова категорія | Назва твору | Учитель, викладач, консультант | Назва навчального закладу | Місце | ||||||||||||
Козак Софія Віталіївна(9 клас), Литвин Ольвія-Соломія(10 клас), Атаманчук Елеонора Богдана(2 курс) |
10-11 класи | "Із співом на устах"' | Атаманчук Лілія Богданівна | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 та Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка | 1 місце | ||||||||||||
Синіцький Юрій Володимирович, Данилець Анастасія Анатоліївна |
10-11 класи | "Лісова пісня"' | Боднарчук Галина Вікторівна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 місце | ||||||||||||
Порадюк Влад |
ТНВК ШПЛ №2 | подяка | |||||||||||||||
Список переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсуучнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» Номінація «Малюнок» |
|||||||||||||||||
Прізвище, ім'я, по батькові переможця |
Вікова категорія | Назва твору | Учитель, викладач, консультант | Назва навчального закладу | Місце | ||||||||||||
Галушка Руслан |
5-7 класи | 'Лісова пісня' | Журавель Наталя Павлівна | Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа | 1 місце | ||||||||||||
Поляцко Вероніка |
Студенти | «Без надії сподіваюсь...» | Зозуля Світлана Михайлівна | Галицький коледж ім. В. Чорновола | 1 місце | ||||||||||||
Дерев'яник Поліна |
11 клас | "Леся" | Рибчак Наталія Анатоліївна | ТЗОШ № 18 | 1 місце | ||||||||||||
Пастушин Мар'яна |
1-4 класи | 'Як дитиною бувало' | Дуда Марія Володимирівна | Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа | 2 місце | ||||||||||||
Ліщук Юлія Віталіївна |
Студенти | 'Лісова пісня' | Бернацька Ірина Олегівна | Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 місце | ||||||||||||
Стадник Єва Юріївна |
Студенти | «Стояла я і слухала весну» | Липка Ростислав Богданович | Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола | 2 місце | ||||||||||||
Білоус Діана Володимирівна Діана Володимирівна |
8-9 класи | «Там мої сестриці...» | Фугель Світлана Богданівна | Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9» ім. Іванни Блажкевич | 2 місце | ||||||||||||
Заляско Евеліна |
4 клас | «Вишеньки-черешеньки» | Швидка Оксана Петрівна | Тернопільська класична гімназія | 2 місце | ||||||||||||
Микула Надія Михайлівна |
1-4 класи | 'Лісова пісня' | Батьківська Наталія Іванівна | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 | 3 місце | ||||||||||||
Кузіцка Софія |
6 клас | "Стояла я і слухала весну" | Журавель М.П. | Тернопільський ліцей №21 - спеціалізована мистецька школа | 3 місце | ||||||||||||
Красношапка Роман Олександрович |
1-4 класи | "Вишеньки" | Нечай Галина Володимирівна | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов | Подяка | ||||||||||||
Дуда Ірина |
5-7 класи | 'І заквітне наше поле, і зазеленіє' | Журавель Наталя Павлівна | Тернопільський ліцей №21-спеціалізована мистецька школа | Подяка | ||||||||||||
Міль Яна |
7 клас | "Спів пташині потіха одна" | Підручняк Ольга Павлівна | Тернопільська класична гімназія | Подяка |
Вівторок, 17 березня 2020 12:43
Вітаємо переможців VI Всеукраїнського (ХVI Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»
Опубліковано в
Змагаймось за нове життя!