Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2021
Середа, 03 листопада 2021 08:54

Графік курсів на листопад 2021 року

ФФМ_17

Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики

32 години

Викладачі:

Гапон Леся Олексіївна

Задорожна Олександра Михайлівна

 
Лебедєва Тетяна ЗЗСО 14

03.11.2021, середа

10.11.2021, середа

 ОЧНО, актова зала управління освіти, Шевченка,1,

початок о 14.30

04.11.2021, четвер,

11.11.2021, четвер,

18.10.2021, четвер,

ДИСТАНЦІЙНО, 

https://us04web.zoom.us/meeting/schedule

  908 236 2529 ідентифікатор

 9UykOp пароль

початок о 14.30

Яськів Галина ЗЗСО 14
Максим'як Софія ЗЗСО 14
Сватенко Вікторія ЗЗСО 4
Якубишина Галина ЗЗСО 4
Бараннікова Галина ЗЗСО 8
Бойчук Віра ЗЗСО 8
Зазябла Надія ЗЗСО 8
Огороднік Руслана ЗЗСО 8
Скурська Галина ЗЗСО 8
Качанова Ірина ЗЗСО 16
Залуцька Ольга ЗЗСО 20
Процик Богданна ЗЗСО Кобзарівка
Пискливець Ольга Галколедж
Ухач Леся Галколедж
Гандзій Наталія ТСШ 3
Канак Валентина ТСШ 3
Мужилівська Ольга ТСШ 3
Сагайдак Вероніка ТСШ 3
Михайлів Петро ТСШ 7
Кучерук Світлана Л 21 СМШ
Островська Надія Л 21 СМШ
Писуляк Наталія Л 21 СМШ
Яшкін Руслана Л 21 СМШ
Цімерман Ірина ТПШ 5

ФФМ_18

Стратегії критичного читання і письма для формування читацької грамотності PISA

8 год

Викладач:

Задорожна Олександра Михайлівна

Семенець Галина ЗЗСО 4

02.11, вівторок ДИСТАНЦІЙНО

09.11, вівторок ДИСТАНЦІЙНО

Антонюк Наталія ЗЗСО 13
Січкарик Ірина ЗЗСО 13
Базунова Руслана ЗЗСО 16
Балящук Марія ЗЗСО 16
Савінцева Людмила ЗЗСО 16
Геляс Ірина ЗЗСО 20
Колодійчук Євгенія ЗЗСО 20
Романець Марія ЗЗСО 23
Гамрецька Тетяна ЗЗСО 24
Грицьків Ірина ЗЗСО 24
Желізко Юлія ЗЗСО 24
Загребельна Наталія ЗЗСО 24
Клос Ірина ЗЗСО 24
Кубішин Лариса ЗЗСО 24
Лопушинська Галина ЗЗСО 24
Пилипишин Наталія ЗЗСО 24
Поврозник Наталя ЗЗСО 24
Рудяк Ольга ЗЗСО 24
Сеньків Тарас ЗЗСО 24
Сосінська Тетяна ЗЗСО 24
Співак Галина ЗЗСО 24
Телев'як Марія ЗЗСО 24
Фляк Наталія ЗЗСО 24
Шуст Галина ЗЗСО 24
Бей Галина ЗЗСО 26
Бережинська Антоніна ЗЗСО 26
Іваник Галина ЗЗСО 26
Іордан Леся ЗЗСО 26
Кавецька Наталя ЗЗСО 26
Кобилянська Галина ЗЗСО 26
Ножак Людмила ЗЗСО 26
Чорномаз Надія ЗЗСО 28
Чортик Ольга ЗЗСО Курівці
Гринчук Ольга ТКГ
Загазей Оксана ТКГ
Підручняк Ольга ТКГ
Тимчук Володимир ТКГ
Форманюк Зоряна ТКГ
Петрокушин Руслана ТСШ 3
Вороняк Тетяна ТСШ 29
Драч Ірена ТСШ 29
Кропельницька Тетяна ТСШ 29
Похила Лілія ТСШ 29
Ситар Леся ТСШ 29
Чіпак Олександра ТСШ 29
Опубліковано в ГРАФІКИ КУРСІВ
Сторінка 2 із 2