K2 Content

Фільтрувати матеріали за датою: березня 2022
Середа, 30 березня 2022 16:48

План заходів на квітень 2022 року

Психолого-педагогічні аспекти навчання в особливих умовах 06.04.2022 Початок о 15.00 Учителі української мови та літератури Вебінар

https://us04web.zoom.us/j/9082362 529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d 3UrR1E2aTg0QT09

Ідентифікатор: 908 236 2529

Код доступу: 9UykOp

Гапон Л.О. 254890
Упровадження інтегрованих курсів мовно-літературної освітньої галузі у 5 класах 11.04.2022 Початок о 15.00 Учителі української мови та літератури Вебінар

https://us04web.zoom.us/j/9082362 529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d 3UrR1E2aTg0QT09

Ідентифікатор: 908 236 2529

Код доступу: 9UykOp

Гапон Л.О. 254890

Ієрархія ціннісно-смислових наративів у модельних програмах НУШ (мовно-літературна галузь).

14 квітня

Початок о 14.30

Учителі української мови та літератури Вебінар

https://us04web.zoom.us/j/9082362 529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d 3UrR1E2aTg0QT09

Ідентифікатор: 908 236 2529

Код доступу: 9UykOp

Гапон Л.О. 254890
 
Група Ф_16 "Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі". 
 
4 квітня 2022 року 
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
Ідентифікатор : 908 236 2529
Код доступу: 9UykOp
 
5 квітня 2022 року
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
 
28 квітня 2022 року 
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
Ідентифікатор : 908 236 2529
Код доступу: 9UykOp
 
29 квітня 2022 року
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
Опубліковано в Плани і звіти
Середа, 30 березня 2022 06:33

Розмовний клуб "Слово"

Розмовний клуб  української мови для внутрішньо переміщених осіб «Слово». 
Мета: адаптувати відвідувачів до культурно-мовного середовища Тернопілля, підвищити рівень їхньої україномовної  компетентності, поширити знання про  культуру, історію нашого краю.
Ідея клубу — не навчання типу "учитель-слухачі", а невимушене спілкування, подолання мовного й психологічного бар"єрів.
 Кожне заняття складається з двох частин: теоретичної (вивчення мовного матеріалу) та практичної (ознайомлення з культурою, історією, мистецтвом Тернополя).
 Учасники клубу: дорослі і діти. 
 Відбуватимуться безкоштовні заняття щовівторка й щоп"ятниці, з 15.00 - 17.00. у Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів №5
Освітні волонтери: 
•Гуцул Зоряна Богданівна, учитель української мови та літератури ТСШ5, 
•Гапон Леся Олексіївна, викладач української мови та літератури, консультант ТКМЦНОІМ,
•Бас Ольга Олексіївна, учитель української мови та літератури, спеціаліст сектору роботи з експертами Державної служби якості освіти в Тернопільській області;
•Стасишен Світлана Йосипівна, учитель початкових класів ТСШ 5;
•Ліліана Ігорівна Лабовська, учитель початкових класів ТПШ№1.
 Мистецькі експерти: 
•Стецюк Наталія, ведуча, головна редакторка телеканалу TV-4; 
•Татарінов Дмитро, режисер-постановник Тернопільського академічного театру актора і ляльки;
•Плахцінська Олена, викладач фортепіанного відділу Тернопільської музичної школи №1 ім. В. Барвінського.
Опубліковано в Розмовний клуб "Слово"
Понеділок, 14 березня 2022 14:02

Графік курсів 2022 року

Група Ф_16 "Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі". 
 
Графік занять:
 14-15 березня 2022 року 
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
Ідентифікатор : 908 236 2529
Код доступу: 9UykOp
 
 24-25 березня 2022 року 
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
 
4 квітня 2022 року 
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
Ідентифікатор : 908 236 2529
Код доступу: 9UykOp
 
5 квітня 2022 року
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
 
27 квітня 2022 року 
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
Ідентифікатор : 908 236 2529
Код доступу: 9UykOp
 
28 квітня 2022 року
Приєднуйтеся о 15.00 за покликанням
 
Список  учасників і учасниць групи Ф_16 "Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі". 
 
1. Сокол Валентина ВПУ №4
2. Рихлевич Оксана ВПУ СПТ
3. Братусь Марія ВПУ СПТ
4. Бриняк Світлана ВПУ СПТ
5. Безкоровайна Марія Галицький коледж
6. Зварич Наталія Галицький коледж
7. Щерба Зоряна Галицький коледж
8. Щербата Ірина ЗЗСО 10
9. Юрин Світлана ЗЗСО 14
10. Снітовська Галина ЗЗСО 14
11. Пахольчишин Оксана ЗЗСО 16
12. Баліцька Лілія ЗЗСО 20
13. Колодійчук Євгенія ЗЗСО 20
14. Лозинська Ірина ЗЗСО 22
15. Мацієвська Оксана ЗСО 22
16. Пиріг Анна ЗЗСО 22
17. Мельничук Надія ЗЗСО 28
18. Бойчук Віра ЗЗСО 8
19. Безпалюк Олексана ТСЗОШ ТМР
20. Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
21. Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
22. Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР
23. Гриців-Свистун Людмила ТСЗОШ ТМР
24. Кулік Ольга ТСЗОШ ТМР
25. Підручняк Ольга ТКГ
26. Дідух Наталія ТСШ 5
27. Бойчук Тетяна ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
Опубліковано в ГРАФІКИ КУРСІВ