П'ятниця, 22 січня 2021 11:51

Використання можливостей цифрових додатків для формування діяльнісно-комунікативної компетентності учнів на уроках мов

22.01.2020  для вчителів української та іноземних мов  на платформі "Зум" в рамках діяльності інтегрованої кафедри "Лінгва" проведено онлайн-навчання з теми  "Використання можливостей цифрових додатків для формування діяльнісно-комунікативної компетентності учнів на уроках мови". Про словоцентричний аспект педагогічної взаємодії  учня і вчителя в інтернет-просторі  та про кодифікацію норм нової редакції Українського правопису в процесі реалізації дистанційної освіти розповіла Гапон Л.О. (ТКМЦНОІМ). Ефективне використання вебдодатків “Quizlet”, “Flipgrid” для викладання мови продемонструвала  Турчин О.М.(ТКМЦНОІМ). Про практику візуалізації мовних явищ з допомогою інтерактивної дошки «Padlet» йшлося у виступі  Слотюк О.В. (ТНВК ШКПЙС). 

Корисні ресеурси:

  • Електронна версія нового Українського правопису (авторизоване повне видання з уточненнями) http://www.inmo.org.ua/assets/files/2021/ukr.-pravopys-2019_2.pdf
  • Особливості онлайнового спілкування https://cutt.ly/mjZIA16
  • Термінолексика  (переклад з англійської на українську): https://cutt.ly/6jJRrRY
  • Презентація "Кодифікація норм нової редакції Українського правопису в процесі реалізації дистанційної освіти" (можна завантажити).
Прочитано 446 разів