Середа, 06 квітня 2022 12:36

Психолого-педагогічні аспекти навчання в особливих умовах

06.04.2022 року відбувся вебінар для вчителів української мови з теми  "Психолого-педагогічні аспекти навчання в особливих умовах", на якому обговорили найбільш актуальні аспекти освітнього процесу сьогодення.

Як протидіяти інформаційно-психологічним  атакам?

Медіаграмотність і часи війни

https://www.youtube.com/watch?v=3lgy-ekoHyU&ab_channel=LearntoDiscerninEducation

Новий формат ЗНО

Тест з трьох предметів складатиметься в один день. Включатиме по 20 завдань закритого типу з української мови, математики та історії України. Скласти його можна буде у пунктах тестування протягом 10 днів (щодня будуть різні варіанти тестів). Питання на основній тієї ж програми, за якою випускниці та випускники готувалися до ЗНО.

https://navsi200.com/tsikave/videolessons/?fbclid=IwAR3lCXBP7wDj4mz4B3L33UBBkV2NwWDBsRYbrmE0Z42DKTIa3BRUnwz2nvE

Яким буде тест з української мови на ЗНО-2022? Зміст, оцінювання, підготовка

https://life.pravda.com.ua/society/2022/04/7/248139/

Як писати мотиваційний лист?

 Мотиваційний лист — один з найважливіших документів, який вимагають усі університети за кордоном. Завдяки йому студент може виділитися серед інших кандидатів, довести, що саме йому потрібне навчання в цьому виші, і розповісти, що він пізніше робитиме з отриманими знаннями. Це ніби самореклама, щоб приймальна комісія могла пересвідчитися, що студент справді хоче вчитися і заради чого йому це потрібно.

Мотиваційний лист — це есе про те, чому конкретна людина — найкращий кандидат для конкретної можливості. Його мета — розповісти про себе, свої сильні сторони, дати краще уявлення про власну особистість. Він підсилює резюме та слугує його доповненням. Часто саме за ним відбирають кандидатів, тому грамотно написаний мотиваційний лист є досить сильною перевагою.

https://osvitoria.media/experience/uspishnyj-motyvatsijnyj-lyst-3-pomylky-yakyh-slid-unyknuty/

https://osvitoria.media/opinions/zapovnyuyemo-anketu-na-trening-5-porad-dlya-vchyteliv-2/

https://pozovna.in.ua/zrazki-listiv/motivacijnij-list

Методичні рекомендації

https://sqe.gov.ua/diyalnist/rekomendacii-zakladam-osviti/zakladi-osviti-v-umovakh-voiennogo-stan/     Рекомендації Державної служби якості освіти України  щодо організації роботи закладів освіти у воєнний період;

https://mon.gov.ua/ua/news/rozrobleno-metodichni-rekomendaciyi-shodo-organizaciyi-osvitnogo-procesu-u-20212022-navchalnomu-roci-v-pochatkovij-shkoli-v-umovah-voyennogo-chasu  -  Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році в початковій школі в умовах воєнного часу

Завершення навчального року

МОН рекомендує забезпечити виконання освітніх програм, навчальних програм та навчального плану за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання тощо та внести відповідні зміни до календарно-тематичного планування з предметів інваріантної та варіативної складової навчального плану закладу освіти для забезпечення якісного виконання програм без урахування показників з кількості днів.
Прочитано 94 разів