Список учителів УМЛ - учасниць та учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 25.03.2021 р.
Локація «Інтеграційно-коригувальна», підлокація «Критеріально-аналітична»
Тема підлокації: "Критеріальні моделі оцінювання та самооцінювання уроків української мови та літератури"
№ | Прізвище, ім’я, по батькові | Заклад |
13/01 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/02 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/03 | Гарматюк Любов | ТУГ ім. І. Франка |
13/04 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
13/05 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/06 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
13/07 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
13/08 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
13/09 | Підручняк Ольга | ТКГ |
13/10 | Загазей Оксана | ТКГ |
13/11 | Гринчук Ольга | ТКГ |
13/12 | Форманюк Зоряна | ТКГ |
13/13 | Мацієвська Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/14 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/15 | Лобас Надія | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/16 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/17 | Пушкін Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/18 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/19 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/20 | Чуба Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/21 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/22 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/23 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/24 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/25 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/26 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/27 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/28 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/29 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/30 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/31 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/32 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
13/33 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
13/34 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич |
13/35 | Царик Леся | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич |
13/36 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/37 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/38 | Пилявська Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/39 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/40 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/41 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/42 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/43 | Матуш Романна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/44 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/45 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/46 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/47 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/48 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/49 | Луценко Алла | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/50 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/51 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/52 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/53 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/54 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/55 | Шеремет Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/56 | Пархін Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/57 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/58 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/59 | Січкоріз Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/60 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/61 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/62 | Патряк Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/63 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/64 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/65 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/66 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/67 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/68 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/69 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/70 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/71 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/72 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/73 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/74 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/75 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/76 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
13/77 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
13/78 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/79 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/80 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/81 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/82 | Дулиш Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/83 | Пилипишин Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/84 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/85 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/86 | Венгер Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/87 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
13/88 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
13/89 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/90 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/91 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/92 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/93 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/94 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/95 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/96 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В .Гурняка |
13/97 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/98 | Мойсеєва Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/99 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/100 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/101 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/102 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/103 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
13/104 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
13/105 | Петришин Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/106 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/107 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/108 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/109 | Кропельницька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/110 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
13/111 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/112 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/113 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/114 | Процик Богдана | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13/115 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13/116 | Заїка Лідія | Курівецька ЗОШ І-ІІ ст. |
13/117 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/118 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/119 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |