Розмовні клуби "Єдині" : другий етап
На підтримку ІІ етапу проєкту «Єдині» ГО «Навчай українською» з 03 червня 2022 року працюють: ЗОШ І-ІІІ ст. №14 імені Богдана Лепкого (п’ятниця, поч. о 14.00); ТУГ імені Івана Франка (п’ятниця, поч. о 16.00).
Охоплено 40 внутрішньо переміщених осіб з Лисичанська, Харкова, Сіверськодонецька й Києва.
Учасникам пропонують цікаві формати експрес-уроків, де з'ясувують розбіжності в лексичних значеннях слів,схожих за звучанням в російській та українській мові, вимовляють слова-шиболети, читають вірші, виконують інтерактивні вправи тощо. Особливими емоціями супроводжується спільне виконання відомих українських пісень.
Детальніше тут:
Ресурси для самостійного вивчення української мови
- Українська за 27 уроків
- Курси з вивчення української мови
- Лекції на sweet-tv
- Лайфхаки з української мови
- Національна платформа з вивчення української мови Міністерства культури та інформаційної політики України
- Студія Ірини Фаріон
- Українська за 27 уроків
- 22 уроки до мовної впевненості
- Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії
- Українська для фізиків та ліриків
Сертифікати за участь у методичних заходах у 2021-2022 н.р.
Список учителів української мови й літератури учасників методичних заходів
№ сертифіката | Прізвище та ім’я учасника/учасниці | Заклад освіти |
К-сть годин |
ГЛ 21-22/01 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 14 |
ГЛ 21-22/02 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 13 |
ГЛ 21-22/03 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 3 |
ГЛ 21-22/04 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 12 |
ГЛ 21-22/05 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 21-22/06 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 12 |
ГЛ 21-22/07 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 4 |
ГЛ 21-22/08 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 3 |
ГЛ 21-22/09 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 14 |
ГЛ 21-22/10 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 10 |
ГЛ 21-22/11 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/12 | Білоус Галина | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 21-22/13 | Божаківська Мирослава | Гімназія «Гармонія» | 15 |
ГЛ 21-22/14 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 21-22/15 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 6 |
ГЛ 21-22/16 | Братусь Марія | ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму» | 2 |
ГЛ 21-22/17 | Будзан Лідія | Гімназія «Гармонія» | 2 |
ГЛ 21-22/18 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 10 |
ГЛ 21-22/19 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 4 |
ГЛ 21-22/20 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 6 |
ГЛ 21-22/21 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 | 12 |
ГЛ 21-22/22 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 4 |
ГЛ 21-22/23 | Васильєва Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 21-22/24 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 6 |
ГЛ 21-22/25 | Вовк Ірина | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 21-22/26 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка | 8 |
ГЛ 21-22/27 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 10 |
ГЛ 21-22/28 | Волошина Галина | ТГ № 30 | 10 |
ГЛ 21-22/29 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 21-22/30 | Галан Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 16 |
ГЛ 21-22/31 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 14 |
ГЛ 21-22/32 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 | 4 |
ГЛ 21-22/33 | Гамрецька Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 8 |
ГЛ 21-22/34 | Гандзій Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 6 |
ГЛ 21-22/35 | Гей Христина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 4 |
ГЛ 21-22/36 | Геляс Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 4 |
ГЛ 21-22/37 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 15 |
ГЛ 21-22/38 | Глотова Катерина | ТНВК ШЕЛ № ім. Іванни Блажкевич | 10 |
ГЛ 21-22/39 | Горішна Галина | ТУГ ім. І.Франка | 14 |
ГЛ 21-22/40 | Горішна Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 8 |
ГЛ 21-22/41 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка | 33 |
ГЛ 21-22/42 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 10 |
ГЛ 21-22/43 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 8 |
ГЛ 21-22/44 | Гудз Марія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 6 |
ГЛ 21-22/45 | Гуменюк Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 21-22/46 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 21-22/47 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 5 |
ГЛ 21-22/48 | Гуцул Зоряна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 |
ГЛ 21-22/49 | Даценко Олександра | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 2 |
ГЛ 21-22/50 | Дворецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №4 | 3 |
ГЛ 21-22/51 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 21-22/52 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №11 | 9 |
ГЛ 21-22/53 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 21-22/54 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 21-22/55 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 | 10 |
ГЛ 21-22/56 | Дутчак Ольга | ТНВК ШПЛ № 2 | 2 |
ГЛ 21-22/57 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 21-22/58 | Жук Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3 |
ГЛ 21-22/59 | Загазей Оксана | ТКГ | 6 |
ГЛ 21-22/60 | Загребельна Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №24 | 6 |
ГЛ 21-22/61 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 2 |
ГЛ 21-22/62 | Заїка Лідія | Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля | 12 |
ГЛ 21-22/63 | Залецька Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 8 |
ГЛ 21-22/64 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка | 16 |
ГЛ 21-22/65 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 24 |
ГЛ 21-22/66 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/67 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 21-22/68 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 2 |
ГЛ 21-22/69 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 6 |
ГЛ 21-22/70 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 14 |
ГЛ 21-22/71 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 11 |
ГЛ 21-22/72 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. №10 | 3 |
ГЛ 21-22/73 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 21-22/74 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 14 |
ГЛ 21-22/75 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 8 |
ГЛ 21-22/76 | Кліщ Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 6 |
ГЛ 21-22/77 | Клос Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 6 |
ГЛ 21-22/78 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 16 |
ГЛ 21-22/79 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 5 |
ГЛ 21-22/80 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 |
ГЛ 21-22/81 | Колісник Ірина | ТТЛ | 6 |
ГЛ 21-22/82 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 21-22/83 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 10 |
ГЛ 21-22/84 | Комащук Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща | 6 |
ГЛ 21-22/85 | Копко Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 3 |
ГЛ 21-22/86 | Корнят Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 8 |
ГЛ 21-22/87 | Костюк Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 |
ГЛ 21-22/88 | Коцюруба Ірина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 7 |
ГЛ 21-22/89 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 2 |
ГЛ 21-22/90 | Крайчак Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 2 |
ГЛ 21-22/91 | Крушельницька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 21-22/92 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 6 |
ГЛ 21-22/93 | Кунцьо Надія | ТТЛ | 10 |
ГЛ 21-22/94 | Курус Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 2 |
ГЛ 21-22/95 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 20 |
ГЛ 21-22/96 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 4 |
ГЛ 21-22/97 | Ланг Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/98 | Лебедєва Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 2 |
ГЛ 21-22/99 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща | 3 |
ГЛ 21-22/100 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 6 |
ГЛ 21-22/101 | Лозинська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 3 |
ГЛ 21-22/102 | Лопушинська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 2 |
ГЛ 21-22/103 | Лотоцька Ольга | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 21-22/104 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 |
ГЛ 21-22/105 | Луценко Алла | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 7 |
ГЛ 21-22/106 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 4 |
ГЛ 21-22/107 | Макогін Катерина | ТНВК№6 ім. Н. Яремчука | 3 |
ГЛ 21-22/108 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 21-22/109 | Малюга Людмила | ТСЗОШ | 2 |
ГЛ 21-22/110 | Мандзій Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 6 |
ГЛ 21-22/111 | Мартинюк Богдана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 2 |
ГЛ 21-22/112 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 8 |
ГЛ 21-22/113 | Марусин Галина | ТНВК ШПЛ№2 | |
ГЛ 21-22/114 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 16 |
ГЛ 21-22/115 | Мацієвська Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 2 |
ГЛ 21-22/116 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» | 18 |
ГЛ 21-22/117 | Мельничук Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. №28 | 8 |
ГЛ 21-22/118 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 21-22/119 | Мисливець Діана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 5 |
ГЛ 21-22/120 | Михайлишин Ніна | ТНВК№6 ім. Н. Яремчука | 10 |
ГЛ 21-22/121 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/122 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 21-22/123 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 | 6 |
ГЛ 21-22/124 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 4 |
ГЛ 21-22/125 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 12 |
ГЛ 21-22/126 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка | 8 |
ГЛ 21-22/127 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 8 |
ГЛ 21-22/128 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 20 |
ГЛ 21-22/129 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 21-22/130 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 4 |
ГЛ 21-22/131 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 6 |
ГЛ 21-22/132 | Палкова Зоряна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 6 |
ГЛ 21-22/133 | Пальчик Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/134 | Паньків Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 9 |
ГЛ 21-22/135 | Парацій Лілія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 20 |
ГЛ 21-22/136 | Пархін Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 6 |
ГЛ 21-22/137 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 4 |
ГЛ 21-22/138 | Пахольчишин Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 4 |
ГЛ 21-22/139 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 18 |
ГЛ 21-22/140 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 8 |
ГЛ 21-22/141 | Петриця Любов | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 2 |
ГЛ 21-22/142 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 21-22/143 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 21-22/144 | Пиріг Ольга | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 9 |
ГЛ 21-22/145 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 4 |
ГЛ 21-22/146 | Підручняк Ольга | ТКГ | 33 |
ГЛ 21-22/147 | Поврозник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 21-22/148 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 8 |
ГЛ 21-22/149 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 16 |
ГЛ 21-22/150 | Простакова Наталія | ТПЛ спортивного профілю | 8 |
ГЛ 21-22/151 | Процик Богданна | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 16 |
ГЛ 21-22/152 | Рачинська Галина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 4 |
ГЛ 21-22/153 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 | 11 |
ГЛ 21-22/154 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 2 |
ГЛ 21-22/155 | Рудяк Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 7 |
ГЛ 21-22/156 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 12 |
ГЛ 21-22/157 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 10 |
ГЛ 21-22/158 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 10 |
ГЛ 21-22/159 | Сапужак Любомира | ТНВК ШПЛ № 2 | 2 |
ГЛ 21-22/160 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 12 |
ГЛ 21-22/161 | Сеник Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 8 |
ГЛ 21-22/162 | Сеньків Тарас | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 5 |
ГЛ 21-22/163 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 4 |
ГЛ 21-22/164 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 2 |
ГЛ 21-22/165 | Ситар Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 21-22/166 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 21-22/167 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 10 |
ГЛ 21-22/168 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 21-22/169 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 6 |
ГЛ 21-22/170 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 21-22/171 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 20 |
ГЛ 21-22/172 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 11 |
ГЛ 21-22/173 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 21-22/174 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/175 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 21-22/176 | Тендицька Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 8 |
ГЛ 21-22/177 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 12 |
ГЛ 21-22/178 | Тимчук Володимир | ТКГ | 2 |
ГЛ 21-22/179 | Федорович Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 21-22/180 | Федунець Надія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 2 |
ГЛ 21-22/181 | Флешар Олександра | ТНВК№6 ім. Н. Яремчука | 6 |
ГЛ 21-22/182 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 14 |
ГЛ 21-22/183 | Форманюк Зоряна | ТКГ | 2 |
ГЛ 21-22/184 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 4 |
ГЛ 21-22/185 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 10 |
ГЛ 21-22/186 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 8 |
ГЛ 21-22/187 | Цимбалюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 21-22/188 | Цідило Ольга | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 8 |
ГЛ 21-22/189 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка | 14 |
ГЛ 21-22/190 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 | 13 |
ГЛ 21-22/191 | Човніцька Ірина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 8 |
ГЛ 21-22/192 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 2 |
ГЛ 21-22/193 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 15 |
ГЛ 21-22/194 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. 10 | 2 |
ГЛ 21-22/195 | Южин Наталія | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 7 |
ГЛ 21-22/196 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 4 |
ГЛ 21-22/197 | Якубишина Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 16 |
ГЛ 21-22/198 | Ярмолик Оксана | ТЛ № 30 | 8 |
ГЛ 21-22/199 | Ярославська Віра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 2 |
ГЛ 21-22/200 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 21-22/201 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 12 |
Особливості навчання української мови й літератури в Новій українській школі
01.06.2022р. у змішаному форматі (у ТНПУ ім. В.Гнатюка та на платформі "Зум") відбулося засідання відкритої дискусійної платформи " Словесники".
Організатори :
- кафедра української мови та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка,
- ТКМЦНОІМ.
Учасники:
- учителі української мови й літератури ЗЗСО міста Тернополя,
- професорсько-викладацький склад філологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка.
Доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира ГнатюкаТетяна Вільчинська привітала учасників і учасниць заходу, наголосила на актуальності заявлених тем, висловила впевненість у необхідності подальшої співпраці.
Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталія Грицак розповіла про інноваційні технології аналізу художнього тексту на уроках української словесності (презентація у вкладеннях).
Кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічногоуніверситету імені Володимира Гнатюка Ольга Петришина і асистент кафедри, кандидат філологічних наук, консультанат ТКМЦНОІМ Леся Гапон провели мінітренінг "Створення робочих навчальних програм мовно-літературної галузі в закладах вищої та загальної середньої освіти" (презентація у вкладеннях).
Багатющими матеріалами з теорії і практики впровадження медіаграмотності на уроках української мови й літератури поділилася експерт програми "Вивчай та розрізняй", учитель-методист, учитель української мови й літератури Української гімназії імені Івана Франка Галина Балабан. Матеріали виступу тут:
- https://www.canva.com/design/DAFCMS2s0wc/K_O5qHirdFeSOSeT0kXnyQ/view?utm_content=DAFCMS2s0wc&utm_campaign=share_your_design&utm_medium=link&utm_source=shareyourdesignpanel
- https://uk.padlet.com/rozalilia43/pz8jl4sc8q8vugmc
Щиро вдячні спікерам і учасникам!