Вівторок, 09 березня 2021 14:43

Графік курсів зі списками курсантів на березень-квітень 2021 року

Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі (28 годин)

Гапон Леся Олексіївна

Зарихта Ольга Володимирівна

ФФМ_16_1  
Пенкальська Руслана ЗЗСО 14

СЕРЕДА 10 березня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

СЕРЕДА 17 березня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ВІВТОРОК 30 березня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ПОНЕДІЛОК 5 квітня 2021

Початок о 15.00

https://meet.google.com/xjy-gbss-wme

СЕРЕДА 14 квітня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

СЕРЕДА 21 квітня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ПОНЕДІЛОК 26 квітня 2021

Початок о 15.00

https://meet.google.com/xjy-gbss-wme

Сольник Наталія ЗЗСО 14
Максим'як Софія ЗЗСО 14
Шеремет Наталія ЗЗСО 14
Злепко Катерина ЗДО 14
Копко Валентина ЗЗСО 4
Антонів Юлія ЗЗСО 10
Волинець Галина ЗЗСО 10
Кадило Людмила ЗЗСО 10
Пилявська Любов ЗЗСО 10
Тимофієнко  Наталія ЗЗСО 11
Демида                   Катерина                 ЗЗСО 11
Дика                     Надія                   ЗЗСО 11
Кавецька                 Світлана                 ЗЗСО 11
Луценко                 Алла                     ЗЗСО 11
Марчук                   Ольга                   ЗЗСО 11
Матуш                   Рома                     ЗЗСО 11
Мацек                   Світлана                 ЗЗСО 11
Перейма Людмила ЗЗСО 11
Дідук Галина ЗЗСО 13
Фурман Ганна ЗЗСО 13
Бубняк Галина ЗЗСО 16
Січкоріз Валентина ЗЗСО 16
Гурська Наталія ЗЗСО 18
Жизномірська Ірина ЗЗСО 18
Когут Світлана ЗЗСО 18
Лабінська Марія ЗЗСО 18
Мудеревич Лілія ЗЗСО 18
Пилипчук Світлана ЗЗСО 18
Чикенда Надія ЗЗСО 18
Бойко Оксана ЗЗСО 19
Бутрин Галина ЗЗСО 19
Дрозд Ольга ЗЗСО 19
Скушка Олеся ЗЗСО 19
Федорович Галина ЗЗСО 19
Ходякова Тетяна ЗЗСО 19
ФФМ-16_2
Кобилянська Галина ЗЗСО 22

ПОНЕДІЛОК 15 березня 2021

Початок о 15.00

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ЧЕТВЕР 18 березня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

СЕРЕДА 31 березня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ВІВТОРОК 6 квітня 2021

Початок о 15.00

https://meet.google.com/xjy-gbss-wme

ЧЕТВЕР 15 квітня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ЧЕТВЕР 22 квітня 2021

Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

ВІВТОРОК 27 квітня 2021

Початок о 15.00

https://meet.google.com/xjy-gbss-wme

Лозинська Ірина ЗЗСО 22
Марункевич Наталія ЗЗСО 22
Пиріг Анна ЗЗСО 22
Сеник   Любов ЗЗСО 22
Стасіна Надія ЗЗСО 22
Чернецька Олена ЗЗСО 22
Галенда Галина ЗЗСО 25
Олійник Людмила ЗЗСО 25
Антонів Ірина ЗЗСО 27
Бойко Галина ЗЗСО 27
Вальчак Ганна ЗЗСО 27
Когут Валентина ЗЗСО 27
Мойсеєва Юлія ЗЗСО 27
Намака Наталія ЗЗСО 27
Сава Ірина ЗЗСО 27
Смертіна Олена ЗЗСО 27
Курус Ірина ЗЗСО 27
Заїка Лідія ЗЗСО Курівці
Бурич Марія ЗЗСО Чернихів
Кошин Любов ЗЗСО Чернихів
Мельничук Лілія ЗЗСО Чернихів
Безкоровайна Марія Галколедж
Щерба Зоряна Галколедж
Скочинська Галина ВПУ 4
Горішня Галина ТУГ
Гарматюк Любов ТУГ
Ярмолик Оксана ТГ 30
Простакова Наталія ТПЛСП
Гунтик Ольга ТСШ 3
Береза Людмила ТСШ 7
Луканюк Марія ТСШ 7
Пошпур Марія ТСШ 7
Чорна Юлія ТСШ 7
Злепко Галина ТСШ 17
Куземко Наталія ТШЛ 6
Глотова Катерина ТШЛ 9
Лучко Олександра ТШЛ 9

 

29. Стратегії формувального оцінювання в  5–11 класах Гапон Леся Олексіївна 8
ЗПМ_29_1   заклад e-mail
  1. Бабіна
Марія ЗЗСО 4


СЕРЕДА 7 квітня 2021 Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

СЕРЕДА 28 квітня 2021 Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

  1. Демчук
Тетяна ЗЗСО 4
  1. Лапчук
Інна ЗЗСО 4
  1. Максимів
Тетяна ЗЗСО 4
  1. Мастиляк
Віта ЗЗСО 4
  1. Пронкевич
Мар'яна ЗЗСО 4
  1. Лазарук
Юлія ЗЗСО 4
  1. Базюк
Юлія ЗЗСО 8
  1. Беднарчук
Марія ЗЗСО 8
  1. Гуарніері
Соломія ЗЗСО 8
  1. Івашків
Галина ЗЗСО 8
  1. Мотовільчик
Світлана ЗЗСО 8
  1. Олійник
Олена ЗЗСО 8
  1. Якимишин
Тарас ЗЗСО 13
  1. Аксак
Олена ЗЗСО 13
  1. Антонюк
Наталія ЗЗСО 13
  1. Веприк
Галина ЗЗСО 13
  1. Вербицька
Софія ЗЗСО 13
  1. Вислоцька
Надія ЗЗСО 13
  1. Вишневська
Алла ЗЗСО 13
  1. Вовк
Віра ЗЗСО 13
  1. Галанець
Оксана ЗЗСО 13
  1. Дідич
Оксана ЗЗСО 13
  1. Керничний
Богдан ЗЗСО 13
  1. Павшок
Галина ЗЗСО 13
  1. Січкарик
Ірина ЗЗСО 13
  1. Човник
Ярослав ЗЗСО 13
  1. Липовецька
Юстина ЗЗСО 13
  1. Костюк
Любов  
  1. Анцібор
Наталія ТШЛ 6
  1. Холодняк
Наталія ТШЛ 6
  1. Очеретнюк
Ірина ЗЗСО 16
  1. Сидор
Надія Гармонія
ЗПМ 29_2      
  1. Зелінка
Уляна ЗЗСО 14

ЧЕТВЕР 8 квітня 2021 Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj


ЧЕТВЕР 29 квітня 2021 Початок о 14.30

https://go.mywebinar.com/hkzm-pxzg-gqlk-mcqj

  1. Серкіз
Людмила ЗЗСО 14
  1. Богдан
Юлія ЗЗСО 14
  1. Струнь
Ольга ЗЗСО 18
  1. Бодасюк
Надія ЗЗСО 20
  1. Видойник
Михайло ЗЗСО 20
  1. Мацієвський 
Василь ЗЗСО 28
  1. Сімкова
Марія ЗЗСО 28
  1. Матвійко
Наталія ЗЗСО Курівці
  1. Демчук
Інна ЗЗСО Курівці
  1. Заяць
Ігор ЗЗСО Чернихів
  1. Микитів
Людмила ТПЛСП
  1. Простакова
Наталія ТПЛСП
  1. Василенко
Лілія ТПЛСП
  1. Шандрук
Тетяна ТПЛСП
  1. Клапоущак
Ігор ТПЛСП
  1. Козбур
Руслана ТПЛСП
  1. Козбур
Анастасія ТПЛСП
  1. Орлова
Наталія ТСШ 3
  1. Пільгун
Світлана ТСШ 3
  1. Штокало
Марія ТСШ 3
  1. Гарбузяк
Світлана ТСШ 7
  1. Вороняк
Тетяна ТСШ 29
  1. Гуменна
Ірина ТСШ 29
  1. Миколів
Лариса ТСШ 29
  1. Оберлейтнер
Ольга ТСШ 29
  1. Петришин
Лілія ТСШ 29
  1. Похила
Лілія ТСШ 29
  1. Чіпак
Олександра ТСШ 29
  1. Козбур
Галина ТТЛ
  1. Ситник
Ірина ТТЛ
  1. Секелик
Наталія Л 21 СМШ
Прочитано 1052 разів