K2 Content

Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2022
Четвер, 01 грудня 2022 00:52

План роботи на грудень 2022 року

1 ХІІІ Міжнародний мовно-літературний
конкурс учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка

Переможці
(І м.) міського
етапу

Обласний
етап конкурсу

03.12.2022

Початок о 9.00

Українська гімназія імені Івана Франка

Гапон Л.О.

0678780646

2 ІІ (міський) етап
Всеукраїнських олімпіад з
української мови і літератури

Учні 8-11
класів

Міський етап

09.12.2022


Початок о
9.00 год

 

ТЗОШ№10

Гапон Л.О.,

0678780646

3 ХХІІІ Міжнародний конкурс з
української мови ім. П. Яцика
Переможці
(І м.) міського
етапу
Обласний
етап конкурсу

10.12.2022

Початок о
09.00 год

 Українська гімназія імені Івана Франка

Гапон Л.О.,

0678780646

4 Інтеграція інфомедійної грамотності в мовно-літературну освіту Учителі української мови та літератури Відкрита дискусійна платформа “Словесники”

14.12.2022

Початок о

15.00

https://us04web.zoom.us/j/9082362529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d3UrR1E2aTg0QT09

4N6QcL пароль

 908 236 2529   ідентифікатор

Гапон Л.О.,

0678780646, Петришина О.І.

5 Прийоми розвитку креативності на уроках УМЛ Учителі української мови та літератури Інтерактивна школа сучасного вчителя-словесника

21.12.2022

Початок о

10.00

https://us04web.zoom.us/j/9082362529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d3UrR1E2aTg0QT09

4N6QcL пароль

 908 236 2529   ідентифікатор

Гапон Л.О.,

0678780646

 6

Інноваційний урок української літератури: підходи, прийоми, знахідки

Учителі української мови та літератури

Майстерня інноваційного уроку

 

21.12.2022

Початок о

11.00

 

https://us04web.zoom.us/j/9082362529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d3UrR1E2aTg0QT09

4N6QcL пароль

 908 236 2529   ідентифікатор


Гапон Л.О.,

0678780646

7 "Об 'єднаймося ж, брати мої" Учителі української мови та літератури

Конкурс

Номінація "Література"

23.12.2022

Поч. роботи журі  о 10.00

Каб. 39. Шевченка, 1.

Гапон Л.О.

06678780646

Опубліковано в Плани і звіти

30 листопада 2022 року відбулася зустріч в інтерактивній школі українського словесника з теми "Інтегроване навчання : ідеї для втілення". Мета : обговорення шляхів міжгалузевої інтеграції на уроках української словесності. У ході зустрічі наголошено на необхідності  заохочення учнів встановлювати зв’язок між дисциплінами й спиратися на знання і навички з кількох предметних галузей, запропоновано варіанти комплексних компетентнісних завдань для використання на уроках.

Корисні покликання:

Опубліковано в МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ

03 грудня 2022 року відбудеться обласний етап ХХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  дистанційному форматі.

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 грудня 2022 року зареєструвати переможців міського етапу: Дем'янчук Христину ТУГ, Водовіз Юлію ТЗОШ№11,Окаринську Дарину ТУГ, Гербут Уляну ТУГ, Іванюк Ілону ТЗОШ№16,Бартіш Олену ТНВК ШПЙС, Вівчар Марію ТЗОШ№23 за покликанням:
https://forms.gle/UAYXCSDyUJWjmgd28

Перед реєстрацією учасникам Конкурсу відповідно до Закону України „Про захист персональних даних” від 01.06.2010 р. №2297 необхідно отримати від батьків (опікунів) згоду на обробку персональних даних (додаток 1).

Скан-копію згоди потрібно завантажити у відповідне поле форми реєстрації. У разі відсутності такої згоди учасник до Конкурсу не допускається.

На електронні адреси осіб, відповідальних за проведення мовно-літературного конкурсу, 02.12.2022 року протягом дня будуть надіслані заархівовані та запаролені завдання; паролі надійдуть 03.12.2022 року о 09.00 год.

На вказані під час реєстрації учасників електронні адреси 03.12.2022 року о 9.00 год будуть надіслані покликання на вебкімнати платформи Google Meet.

Приєднуватись до вебкімнат необхідно за таким графіком:

  •  о 09.00 год – учні 10-11 класів ЗЗСО, закладів професійної (професійнотехнічної) освіти, закладів вищої та фахової передвищої освіти;
  •  о 09.30 год – учні 5-9 класів ЗЗСО.

Учні та студенти працюватимуть відповідно до Положення про мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  •  5-7 класи 10.00 – 12.00 год;  8-9 класи 10.00 – 13.00 год;
  •  10-11 класи, професійної (професійно-технічної) освіти 10.00 – 14.00 год;
  •  заклади вищої освіти 10.00 – 14.00 год;
  •  заклади фахової передвищої освіти 10.00 – 14.00 год.
Опубліковано в Тараса Шевченка

26 листопада 2022 року   відбувся міський етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Дякуємо всім учасникам/учасницям, членам оргкомітету і журі конкурсу за плідну роботу, щиро вдячні  ТСШ№7 ,ТНВК  "Школа колегіум"  і  Галицькому коледжу імені В. Чорновола за надання приміщення для написання й перевірки робіт!

Протоколи у вкладеннях.

Опубліковано в Петра Яцика

Список учасників/учасниць освітнього  трансфер-містечка інноваційних можливостей № 6. 

Локація «Модельно-діяльнісна».

Дата проведення:  17.11.2022 р.

Наказ управління освіти і науки ТМР від 17.11.2022 № 345.

Сертифікати -  у вкладенні.

№ з/п

Прізвище та ім’я учасника/учасниці

Заклад освіти
7/1 Грабовська Олександра ТУГ ім. І. Франка
7/2 Балабан Галина ТУГ ім. І. Франка
7/3 Горішна  Галина ТУГ ім. І. Франка
7/4 Зарихта Ольга ТУГ ім. І. Франка
7/5 Зуляк Галина ТУГ ім. І. Франка
7/6 Колодій Алла ТУГ ім. І. Франка
7/7 Нова Марія ТУГ ім. І. Франка
7/8 Рій Віра ТНВК ШПЛ № 2
7/9 Ленько Оксана ТНВК ШПЛ № 2
7/10 Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/11 Заруба Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/12 Журба Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/13 Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/14 Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/15 Сватенко Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
7/16 Мазник Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4
7/17 Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/18 Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
7/19 Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
7/20 Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
7/21 Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
7/22 Зазябла Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
7/23 Васютинська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
7/24 Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
7/25 Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
7/26 Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
7/27 Тимофієнко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
7/28 Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
7/29 Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
7/30 Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
7/31 Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
7/32 Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
7/33 Савінцева Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
7/34 Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
7/35 Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
7/36 Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
7/37 Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
7/38 Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
7/39 Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
7/40 Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
7/41 Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
7/42 Дудяк Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19
7/43 Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/44 Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/45 Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/46 Рудяк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/47 Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/48 Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/49 Забазнова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/50 Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/51 Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/52 Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/53 Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/54 Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
7/55 Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/56 Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/57 Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/58 Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/59 Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/60 Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/61 Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного
7/62 Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
7/63 Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка
7/64 Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
7/65 Гіль Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28
7/66 Вороняк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/67 Підручняк Ольга ТКГ
7/68 Колісник Ірина ТТЛ
7/69 Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7/70 Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
7/71 Божаківська Мирослава Гімназія «Гармонія»
7/72 Ремеза Марія Курівецька гімназіяім. М. Бенцаля
7/73 Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/74 Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/75 Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7/76 Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Опубліковано в СЕРТИФІКАТИ

 ІІ етап (міський) XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 26 листопада 2022 року в ТСШ№7 (для 5-11 класів) і ТНВК «Школа-колегіум» (для 3-4 класів).

  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 3–4 класів, слід прибути  о 8.00 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 5–11 класів, слід прибути о 8.00 у ТСШ№7;
  • учням 3–4 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • учням 5–11 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у ТСШ№7;
  • членам журі, які перевіряють роботи 3–4 класів, слід прибути о 10.30 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам журі, які перевіряють роботи 5–11 класів, слід прибути о 13.30 у ТСШ№7;
  • кожен учень-учасник приносить на Конкурс: зошит у лінійку (перший аркуш – із штампом школи, інші аркуші – без штампу школи), ручки із синім стержнем, прості олівці, лінійки.

 Склад оргкомітету II етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

для 5-11класів

Члени оргкомітету , які організовують роботу з учнями 5-11 класів
Костюк Галина Миколаївна директор ТСШ№7
Козак Ольга Богданівна заступник директора ТСШ№7
Халімон Марія Богданівна учитель УМЛ ТСШ№5
Федунець Надія Богданівна учитель УМЛ ТНВК «Школа-колегіум»
Антонюк Наталія Антонівна учитель УМЛ ТЗОШ № 13
Січкарик Ірина Олегівна учитель УМЛ ТЗОШ № 13
Пенкальська Руслана Василівна учитель УМЛ ТЗОШ№14
Васильєва Світлана Петрівна учитель УМЛ ТЗОШ № 20
Співак Галина Михайлівна учитель УМЛ ТЗОШ № 24
Білінська  Наталія Петрівна учитель УМЛ ТЗОШ№24
Грицьків Ірина Миронівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Гуменюк Оксана Богданівна учитель УМЛ ТЗОШ №24

 

Грицьків Ірина Миронівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Гуменюк Оксана Богданівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Пилипишин Наталія Василівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Поврозник  Наталя Євгенівна  учитель УМЛ ТЗОШ №24
Рудяк Ольга Мирославівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Сосінська Тетяна Василівна учитель УМЛ ТЗОШ №24
Ващак Лілія Андріївна учитель УМЛ ТСШ  №29

Склад журі II етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

для 5-11класів

Гунтик Ольга Василівна учитель УМЛ ТСШ№3
Климко Оксана Орестівна учитель УМЛ ТЗОШ№4
Стецик Наталія Петрівна учитель УМЛ ТСШ№5
Киянчук Ольга Іванівна учитель УМЛ ТСШ№5
Куземко Наталія Дмитрівна учитель УМЛ ТНВК ШЛ№6
Рачинська Галина Степанівна учитель УМЛ ТНВК ШЛ №6
Луканюк Марія Степанівна учитель УМЛ ТСШ№7
Скурська Галина Михайлівна учитель УМЛ ТЗОШ№8
Човніцька Ірина Євгенівна учитель УМЛ ТНВК ШЕЛ №9
Лучко Олександра Володимирівна учитель УМЛ ТНВК ШЕЛ №9
Марчук Ольга Михайлівна учитель УМЛ ТЗОШ№11
Фурман Ганна Ярославівна учитель УМЛ ТЗОШ№13
Мричко Галина Олександрівна учитель УМЛ ТЗОШ№14
Цідило Ольга Григорівна учитель УМЛ ТНВК ШМЛ №15
Комащук Марія Зіновіївна учитель УМЛ ТСШ№17
Ониськів Леся Василівна учитель УМЛ ТСШ№17
Бойко Оксана Степанівна учитель УМЛ ТЗОШ№19
Дулиш Людмила Василівна учитель УМЛ ТЗОШ№23
Тарасюк Лариса Анастасіївна учитель УМЛ ТЗОШ№23
Загребельна Наталія Володимирівна учитель УМЛ ТЗОШ№24
Бей Галина Григорівна учитель УМЛ ТЗОШ№26
Іордан Леся Степанівна учитель УМЛ ТЗОШ№ 26
Кобилянська Галина Іванівна учитель УМЛ ТЗОШ№ 26
Курус Ірина Іванівна учитель УМЛ ТЗОШ№27
Похила Лілія Володимирівна учитель УМЛ ТЗОШ№29
Простакова Наталія Михайлівна учитель УМЛ ТЛ «Генезис»

Список членів журі ІІІ (обласного) етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Лисевич Любов Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії   імені Івана Франка
Заброцька Світлана Георгіївна

учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови

Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею
Яськів Галина Дмитрівна учитель української мови і літератури Тернопільської   школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого
Савінцева Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
Божаківська Мирослава Олександрівна Тернопільська гімназія «Гармонія» –   структурний підрозділ Галицького коледжу імені В.Чорновола
Загазей Оксана Михайлівна Тернопільська класична гімназія
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Опубліковано в Петра Яцика

19 листопада  2022 року в ТЗОШ№16 відбувся міський етап ХIІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка.

Дякуємо членам оргкомітету і журі. Пишаємося нашими юними шевченколюбами.

Протоколи  конкурсу у вкладеннях.

Опубліковано в Тараса Шевченка

 Відповідно до Правил проведення Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 22.08.2013 №1228, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 11.09.2013 за № 1567/24099, у 2022/2023 навчальному році з 29 по 31 березня 2023 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства відбудеться XVІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти. Метою Конкурсу є залучення учнівської молоді до пізнання України й українського світу через індивідуально-пошукові форми, розвиток інтелектуального потенціалу учнів на засадах українознавства.

Умови участі в конкурсі.

Опубліковано в Інші конкурси

 

17 листопада 2022 року в модельно-діяльнісній локації Трансфер-містечка №6 відбулося  вебзаняття  для вчителів української мови й літератури міста Тернополя з теми "Універсальний дизайн уроку словесності", на якому було обговорено ключові аспекти імплементації універсального дизайну уроку, зокрема висвітлено методику постановки SMART-цілей, необхідність застосування мультиваріативності в процесі пояснення матеріалу і закріплення вивченого, запропоновано алгоритм дій учителя для створення й використання сучасної наочності, застосування діяльнісного підходу, коригування навчальної діяльності за результатами формувального оцінювання. Значний інтерес учасників/учасниць заняття викликав матеріал про наратививи, архетипи, міфологеми, пов’язані з утвердженням національної ідентичності, на уроках української мови й літератури. Спікер - Леся Гапон, кандидат філологічних наук, консультант ТКМЦНОІМ.

Презентації і буклет - у вкладенні.

 

Опубліковано в МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ
Розмовний клуб внутрішньо переміщених осіб «Слово», утворений за сприяння управління освіти і науки ТМР і ТКМЦНОІМ, разом із педагогічною спільнотою міста відсвяткував День української писемності і мови!
Захід відбувся 11 листопада 2022 року на малій сцені Тернопільського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка!
Початок о 15.00.  У програмі заходу:
•філологічна імпреза «Говоримо, співаємо, любимо солов’їною»;
•філологічний водевіль "Попелюшка";
•виступ хору внутрішньо переміщених осіб «Байрактар»;
•благодійний ярмарок «Усе для перемоги!»
Сценічні виступи,  пісні, вірші, драматичні сценки, костюми готували учасники й учасниці Розмовного клубу внутрішньо переміщених осіб «Слово» з Ізюму, Покровська, Харкова, Скадовська, Рубіжного, Херсона, Генічеська, Нікополя!
Роботи для благодійного ярмарку«Усе для перемоги!» підготували учні шкіл міста.  
Дякуємо всім, хто долучився!
 
 
 
Опубліковано в Розмовний клуб "Слово"
Сторінка 1 із 2