Середа, 01 червня 2022 20:01

Особливості навчання української мови й літератури в Новій українській школі

01.06.2022р. у змішаному форматі (у ТНПУ ім. В.Гнатюка  та на  платформі "Зум")  відбулося засідання відкритої дискусійної платформи " Словесники".

Організатори :

  • кафедра  української мови  та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка,
  • ТКМЦНОІМ.

Учасники:

  • учителі української мови й літератури ЗЗСО міста Тернополя,
  • професорсько-викладацький склад філологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка. 

Доктор філологічних наук, професор, декан факультету  філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира ГнатюкаТетяна Вільчинська привітала учасників і учасниць заходу, наголосила на актуальності заявлених тем,  висловила впевненість у необхідності подальшої співпраці.

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталія Грицак розповіла про інноваційні технології аналізу художнього тексту на уроках української словесності (презентація у вкладеннях).

Кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічногоуніверситету імені Володимира Гнатюка Ольга Петришина і асистент кафедри, кандидат філологічних наук, консультанат ТКМЦНОІМ Леся Гапон провели мінітренінг "Створення робочих навчальних програм мовно-літературної галузі в закладах вищої та загальної середньої освіти" (презентація у вкладеннях).

Багатющими матеріалами з теорії і практики  впровадження медіаграмотності на уроках української мови й літератури поділилася експерт програми "Вивчай та розрізняй",  учитель-методист, учитель української мови й літератури Української гімназії імені Івана Франка Галина Балабан. Матеріали виступу  тут:

Щиро вдячні спікерам і учасникам!

Прочитано 400 разів