Підсумки літературного конкурсу "Дослідник фольклорних скарбів українців", присвяченого 150-річчю від дня народження Володимира Гнатюка
27 квітня 2021 року в ТНПУ ім. В.Гнатюка відбулося засідання журі обласного літературного конкурсу "Дослідник фольклорних скарбів українців", присвяченого 150-річчю від дня народження Володимира Гнатюка. За результатми роботи журі відзначено переможців.
У номінації "Есе" серед учнів 9-11 класів дипломом І ступеня нагороджено Якубишину Оксану Богданівну, ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.
За оригінальність відзначено роботи:
- Стасишин Уляни Олегівни, учениці 7 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Тернопільської міської ради;
- Ціцюри Анастасії Олегівни, учениці 8 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Тернопільської міської ради;
-
Тарнопільської Євгенії Павлівни, учениці 8 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 Тернопільської міської ради.
ПРОФЕСІЙНА МОБІЛЬНІСТЬ УЧИТЕЛЯ-СЛОВЕСНИКА В ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ
- кафедра української мови та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка (завідувач - кандидат філологічних наук Ольга Петришина),
- Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (директор - Галина Литвинюк, координатор роботи з учителями української словесності - Леся Гапон).
- удосконалення співпраці закладів загальної середньої та вищої освіти в мовно-літературній галузі
- пошук шляхів підвищення якості філологічної освіти
- збагачення методичного інструментарію вчителів-словесників•формування мотивації до інноваційної діяльності, професійної мобільності, саморозвитку та самореалізації
- Декан факультету філології і журналістики (ФіЖ) ТНПУ ім. В.Гнатюка проф. Тетяна Вільчинська привітала учасників і відзначила актуальність професійної взаємодії вчителів і викладачів у контексті підготовки майбутніх словесників.
- Завідувач кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ ім. В.Гнатюка, кандидакт філологічних наук Ольга Петришина окреслила перспективи співпраці педагогів закладів загальної середньої і вищої освіти.
- Доц.Лариса Головата окреслила традиції кафедри української мови та методики її навчання в підготовці вчителів-словесників, проаналізувала свзаємодію в тріаді "вчитель- студент- викладач".
- Леся Гапон, викладач ТКМЦНОІМ, актуалізувала проблему професійної мобільності вчителя з огляду на особливості сучасного освітнього простору.
- Любов Гарматюк, учитель української мови й літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка, запропонувала колегам візію креативності сучасного вчителя, напрацювання в цій царині, поділилася досвідом реалізації інноваційних підходів у професійній діяльності.
- До дискусії долучилися Ольга Козак, учитель УМЛ і заступник директора ТСШ№7; Наталія Сольник, учитель УМЛ ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого.
ТРАЄКТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
13 квітня 2021 року, на платформі "Зум" учителі української мови та літератури міста Тернополя працювали в " Інтерактивній школі сучасного вчителя".
З метою налагодження співпраці середньої та вищої шкіл у царині мовно-літературної освіти, удосконалення професійної компетентності педагогів-словесників, утвердження й гармонізації демократичних принципів безперервної освіти, провідним спікером вебінару запрошено Ірину Шкіцьку, доктора філологічних наук, професора кафедри інформаційної діяльності Західноукраїнського національного університету.
Доповідь професорки "Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів і вчителів в умовах інформаційного суспільства".була присвячена з’ясуванню причин низької навчально-пізнавальної активності сучасних школярів, пошуку зв’язку між зниженням інтересу до навчання і розвитком новітніх інформаційних технологій, інформаційним перевантаженням учнів, якістю навчальних програм і навчально-методичної літератури, особливостями навчальних завдань, політикою оцінювання результатів навчання школярів, підходами до викладання, низькою мотивованістю вчителів тощо.
Рекомендації, які дала доповідачка вчителям, передбачають активніше застосування індивідуального підходу до навчання учнів, прояв більшого ентузіазму до роботи, використання різних форм викладацької діяльності, дотримання принципів чесної та прозорої політики оцінювання результатів навчання учнів, мотивації їх до навчання. Запровадження практично орієнтованих академічних курсів, що сприяють розвитку емоційного інтелекту, установленню співпраці з кожним учнем, а також систематичне здійснення зворотного зв'язку з ним істотно посилять інтерес до навчання сучасного школяра.
Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу і професійна спільнота вчителів-словесників міста Тернополя висловлюють щиру вдячність доктору філологічних наук, професору кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету Ірирна Юріївні Шкіцькій за змістовну доповідь, конструктивні поради і слушні рекомендації та сподіваються на подальшу співпрацю в царині безперервної освіти педагогів.
Обласний літературний конкурс учнівської та студентської молоді „Дослідник фольклорних скарбів українців”, присвячений ювілею Володимира Гнатюка
Інформуємо, що на виконання Постанови Верховної Ради України „Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році” від 16.12.2020 року №1092-IX, наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної держадміністрації „Про проведення в області у 2020/2021 навчальному році обласного літературного конкурсу, присвяченому ювілею Володимира Гнатюка”, з метою належного вшанування пам’яті та популяризації творчості відомого українського етнографа, фольклориста, мовознавця, літературознавця, мистецтвознавця та громадського діяча Володимира Гнатюка, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, виховання у молодого покоління національної самосвідомості, шанобливого ставлення до традицій українського народу, з 01 по 23 квітня 2021 року відбуватиметься обласний літературний конкурс учнівської та студентської молоді „Дослідник фольклорних скарбів українців”,присвячений 150-річчю від дня народження нашого краянина, уродженця Тернопільщини, академіка Володимира Гнатюка (далі – Конкурс) у номінаціях: „Вірш”, „Есе”, „Новела”, „Казка”.
Конкурс буде проведено для здобувачів загальної середньої, вищої освіти області у трьох категоріях:
- учні закладів загальної середньої освіти 5-9 класів;
- учні закладів загальної середньої освіти 10-11 класів;
- студенти закладів вищої освіти.
Оцінювання робіт буде здійснено відповідно критеріїв оцінювання у трьох категоріях у кожній з номінацій.
Охочим узяти участь у конкурсі треба до 23.04.2021 р. треба надіслати свої роботи оргкомітету Конкурсу у друкованому та електронному форматах (адреса: м. Тернопіль, вул. В. Громницького, 1, імейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Роботи учасників Конкурсу в кожній номінації мають бути оформлені відповідно до умов проведення Конкурсу, викладених у додатку 3 до наказу управління ТОДА від 29.03.2021 №51/01-07 (додається).
Журі оцінюватисе роботи 27-28 квітня 2021 року.
Додаток 2 до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 29.03. 2021 №51/01-07
Склад журі обласного літературного конкурсу, присвяченого ювілею Володимира Гнатюка
Лановик Мар’яна Богданівна | доктор філол. наук, професор кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, голова журі |
Кондирєва Майя Миколаївна | методист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, співголова журі |
Члени журі | |
у номінації „Вірш” | |
Лановик Зоряна Богданівна | доктор філол. наук, професор кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка |
Мричко Галина Олесандрівна | учитель української мови й літератури Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Зарихта Ольга Володимирівна | учитель української мови й літератури Тернопільської гімназії «Гармонія» - структурного підрозділу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола |
у номінації „Есе” | |
Царик Любов Іванівна | кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка |
Смертіна Олена Стахіївна | учитель української мови й літератури Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Грабовська Олександра Миколаївна | учитель української мови й літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області |
у номінації „Новела” | |
Вербовецька Оксана Степанівна | кандидат філол. наук, доцент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка |
Савінцева Людмила Василівна | учитель української мови й літератури Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Підручняк Ольга Павлівна |
учитель української мови й літератури Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради Тернопільської області |
у номінації „Казка” | |
Бачинська Галина Василівна | кандидат філол. наук, доцент, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка |
Григор’єва Лариса Зоньківна | учитель української мови й літератури Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Парацій Лілія Миколаївна | учитель української мови й літератури Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області |
Додаток 3 до наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 29.03. 2021 №51/01-07
Умови проведення Конкурсу
- Обласний літературний конкурс учнівської та студентської молоді „Дослідник фольклорних скарбів українців”, присвячений 150-річчю від дня народження нашого краянина, уродженця Тернопільщини, академіка Володимира Гнатюка проводиться серед учнівської та студентської молоді Тернопільської областіу номінаціях: „Вірш”, „Есе”, „Новела”, „Казка”.
- Для участі в конкурсі приймаються роботи, які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.
- Конкурс проводиться як творче змагання дітей та молоді, яка має певний рівень знань з літератури та культури України.
- До участі у Конкурсі запрошуються учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти – студентська молодь віком до 22 років.
- На Конкурс приймаються роботи, виконані українською мовою. Матеріали, подані на Конкурс, рецензуються, але не повертаються.
- Поетичні доробки у номінації „Вірш” подаються у довільній формі.
- Роботи повинні мати оригінальні назви, що відрізняються від загальної теми конкурсу („Дослідник фольклорних скарбів українців”).
- У конкурсних роботах може бути висвітлено життєвий шлях Володимира Гнатюка, відомих та маловідомих постатей рідного краю, які внесли значний особистий внесок у розвиток духовного та культурного життя українського народу.
- Текст конкурсних робіт у вищевказаних номінаціях роздруковується, з використанням гарнітури Times New Roman (кегль 14; інтервал 1,5), на папері формату А4 (поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм). Обсяг робіт не повинен перевищувати 10 друкованих аркушів.
- Разом із роботами учнів оргкомітету обов’язково подається заявка, оформлена за поданим нижче зразком, у якій необхідно вказати: прізвище, ім'я та по батькові учня – автора роботи, клас навчання, повну назву закладу освіти (як вказано у Свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи), тему конкурсної роботи, а також прізвище, ім’я, по батькові вчителя-наставника, а за потреби – місце його роботи (якщо наставник не працює у тому закладі освіти, де навчається учень).
Заявка на участь в обласному літературному конкурсі, присвяченому ювілею Володимира Гнатюка
(номінація)
№ з/п |
Прізвище, ім'я, по батькові учня | Клас/курс | Заклад освіти | Тема роботи |
Прізвище, ім'я, по батькові вчителя |
1 |
Керівник закладу освіти ________________
- Оцінювання робіт, що надійдуть на Конкурс, проводить журі відповідно до критеріїв, розроблених оргкомітетом.
- Журі Конкурсу визначає трьох переможців у трьох категоріях у кожній номінації. Переможці будуть нагороджені дипломами.
- Участь у Конкурсі є виключно добровільною, звітування не передбачається.
ІННОВАЦІЇ ДЕРЖСТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗНО-2021, НОВОЇ РЕДАКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ: ПОШУК, ПРОБЛЕМИ, РІШЕННЯ
Сертифікати за участь у роботі трансфер-містечка №6
Список учителів УМЛ - учасниць та учасників освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей 25.03.2021 р.
Локація «Інтеграційно-коригувальна», підлокація «Критеріально-аналітична»
Тема підлокації: "Критеріальні моделі оцінювання та самооцінювання уроків української мови та літератури"
№ | Прізвище, ім’я, по батькові | Заклад |
13/01 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/02 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/03 | Гарматюк Любов | ТУГ ім. І. Франка |
13/04 | Чирська Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
13/05 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка |
13/06 | Войтишин Наталія | ТУГ ім. І. Франка |
13/07 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка |
13/08 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка |
13/09 | Підручняк Ольга | ТКГ |
13/10 | Загазей Оксана | ТКГ |
13/11 | Гринчук Ольга | ТКГ |
13/12 | Форманюк Зоряна | ТКГ |
13/13 | Мацієвська Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/14 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/15 | Лобас Надія | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/16 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/17 | Пушкін Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/18 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 |
13/19 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/20 | Чуба Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/21 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/22 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/23 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/24 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/25 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
13/26 | Стецик Наталія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/27 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/28 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/29 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/30 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/31 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/32 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
13/33 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 |
13/34 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич |
13/35 | Царик Леся | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич |
13/36 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/37 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/38 | Пилявська Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/39 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/40 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/41 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/42 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 |
13/43 | Матуш Романна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/44 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/45 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/46 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/47 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/48 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/49 | Луценко Алла | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/50 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 |
13/51 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/52 | Січкарик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/53 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/54 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/55 | Шеремет Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/56 | Пархін Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/57 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого |
13/58 | Очеретнюк Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/59 | Січкоріз Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/60 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/61 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького |
13/62 | Патряк Лариса | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/63 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/64 | Бутрин Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща |
13/65 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/66 | Жизномірська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/67 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 |
13/68 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/69 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/70 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/71 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/72 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
13/73 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/74 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/75 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. І. Герети |
13/76 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
13/77 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 |
13/78 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/79 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/80 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/81 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/82 | Дулиш Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/83 | Пилипишин Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 |
13/84 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/85 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/86 | Венгер Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 |
13/87 | Дужа Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
13/88 | Галенда Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 25 |
13/89 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/90 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/91 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/92 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/93 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/94 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/95 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного |
13/96 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В .Гурняка |
13/97 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/98 | Мойсеєва Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/99 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/100 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/101 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/102 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка |
13/103 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
13/104 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 |
13/105 | Петришин Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/106 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/107 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/108 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/109 | Кропельницька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов |
13/110 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 |
13/111 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/112 | Бурич Марія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/113 | Кошин Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. |
13/114 | Процик Богдана | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13/115 | Галатюк Ольга | Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст. |
13/116 | Заїка Лідія | Курівецька ЗОШ І-ІІ ст. |
13/117 | Фурман Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/118 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича |
13/119 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 |
План-органайзер на квітень 2021 року
№ | Зміст роботи | Дата | Ресурс |
1. |
Інтерактивна школа сучасного вчителя-словесника Інновації Держстандарту, ЗНО- 2021, нової редакції Українського правопису: пошук, проблеми, рішення |
ВІВТОРОК 06.03 2021 Поч. о 14.30 |
908 236 2529 ідентифікатор 9UykOp пароль https://us04web.zoom.us/j/9082362529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d3UrR1E2aTg0QT09 |
2 |
Інтерактивна школа сучасного вчителя-словесника Траєкторія професійного розвитку вчителя-словесника. |
ВІВТОРОК 13.03.2021 Поч. о 14.30 |
Поч. о 14.30 908 236 2529 ідентифікатор 9UykOp пароль https://us04web.zoom.us/j/9082362529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d3UrR1E2aTg0QT09 |
3 |
Дискусійна платформа ТНПУ – ТКМЦНОІМ «зМовники» Професійна мобільність учителя-словесника в практико орієнтованому освітньому середовищі НУШ |
ВІВТОРОК 20.03.2021 Поч. о 14.30 |
Поч. о 14.30 908 236 2529 ідентифікатор 9UykOp пароль https://us04web.zoom.us/j/9082362529?pwd=L2V3blNDQzFVK3F5d3UrR1E2aTg0QT09 |
ЗПМ_29_1 Стратегії формувального оцінювання в 5–11 класах (8 год) | |
Гапон Леся Олексіївна
|
СЕРЕДА 7 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна
|
СЕРЕДА 28 квітня 2021 Початок о 14.30 |
ЗПМ_29_2 Стратегії формувального оцінювання в 5–11 класах (8 год) | |
Гапон Леся Олексіївна
|
ЧЕТВЕР 8 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна
|
ЧЕТВЕР 29 квітня 2021 Початок о 14.30 |
ФФМ_16_1 Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі (28 год) | |
Зарихта Ольга Володимирівна
|
ПОНЕДІЛОК 5 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна
|
СЕРЕДА 14 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна
|
СЕРЕДА 21 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна
|
ПОНЕДІЛОК 26 квітня 2021 Початок о 15.00 |
ФФМ-16_2 Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі (28год) | |
Зарихта Ольга Володимирівна
|
ВІВТОРОК 6 квітня 2021 Початок о 15.00 |
Гапон Леся Олексіївна
|
ЧЕТВЕР 15 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Гапон Леся Олексіївна
|
ЧЕТВЕР 22 квітня 2021 Початок о 14.30 |
Зарихта Ольга Володимирівна
|
ВІВТОРОК 27 квітня 2021 Початок о 15.00 |