Вівторок, 29 грудня 2020 08:30

Всеукраїнська конференція «Леся Українка у вимірах національної та світової культури»

 
          Інформуємо, що з 04 до 05 березня 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук  планує проведення Всеукраїнської конференції «Леся Українка у вимірах національної та світової культури». Конференція відбудеться в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій.
 Передбачається робота конференції за такими напрямами:
 - Родина Драгоманових-Косачів в історії України;
 - Біографія Лесі Українки в суспільно-політичних та мистецьких вимірах доби кінця ХІХ - початку ХХ ст.;
 - Волинь у життєтворчості Лесі Українки;
 - Леся Українка в колі сучасників (старше й молодше покоління українських інтелектуалів);
 - Творчість Лесі Українки: стратегії наукової інтерпретації;
 - Леся Українка та зарубіжна культура;
 - Проблеми культурної взаємодії: переклади творчості Лесі Українки іноземними мовами;
 - Мовна концептосфера Лесі Українки;
 - Леся Українка та її творчість в музиці, малярстві, скульптурі, театрі, кіно;
 - Леся Українка і масова культура: точки дотику.
 
До участі в конференції запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти  закладів вищої освіти віком до 21 року, які мають власні(авторські) наукові дослідження з визначених напрямів конференції. Для участі в заході просимо до 01 лютого 2021 року подати заявку, тези доповіді, оформлені згідно вимог, на електронну адресу Волинської обласної МАН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою повідомлення «Конференція Прізвище» та заповнити Google-форму https://forms.gle/pohZNMrWHBpZggPJ8
 
Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідальність несуть учасники конференції. Оргкомітет залишає за собою право на відмову в друкуванніматеріалів, що не відповідають вказаним вимогам або подані із порушенням встановленого терміну. Інформацію про подальшу участь у конференції буде надіслано учням/студентам, яких організаційний комітет визначить для участі у заході, на їх електронні адреси, зазначені в заявках. За результатами конференції учасники отримають сертифікати та збірку тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Леся Українка у вимірах національної та світової культур».
 
Додаткова інформація - за тел. (044) 489-55-50 (Наталія Чепурко, (050) 289-15-85 (Галина Толстіхіна), (067) 912-15-08 (Лариса Мазурик); email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

Прочитано 616 разів