Фільтрувати матеріали за датою: листопада 2021
Вівторок, 30 листопада 2021 09:10

План роботи на грудень 2021 року

 з/п Тематика інформаційно-методичних заходів Цільова аудиторія Форма роботи Термін Місце проведення / Ресурси Відповідальний, номер телефону
1 Академічна доброчесність учителя: нормативи, проблеми та успіхи Учителі УМЛ

Студія академічної доброчесності

7 грудня,

поч. о 14.30

Буде повідомлено додатково

Гапон Л.О.

06787880646

2 Дистанційний урок української літератури: підходи, прийоми, знахідки. Учителі УМЛ

Інтерактивна школа українського словесника

14 грудня,

поч. о 14.30

https://us04web.zoom.us/meeting/schedule 

  908 236 2529 ідентифікатор

 9UykOp пароль

Гапон Л.О.

06787880646

3

Жанровий аналіз епічних творів на уроках словесності в НУШ

Учителі УМЛ Відкрита дискусійна платформа «Словесники»

21 грудня,

поч. о 14.30

ТНПУ імені Володимира Гнатюка (центральний корпус, Кривоноса, 2) , ауд. 86

Петришина О.І.

Гапон Л.О.

06787880646

4 Дослідження життєвого шляху українських добровольців, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Учителі історії , УМЛ (учасники засідання згідно із наказом будуть повідомлені додатково) Інтерактивна платформа

23 грудня

поч. о 15:00

ТКМЦНОІМ 38 кабінет (учителі історії)

ТКМЦНОІМ   39 кабінет (учителі української мови й літератури)

Вівчар А.Д.

52-00-03

Гапон Л.О.

О678780646

Опубліковано в Плани і звіти

7 листопада 2021 року в ТСШ№7 відбувся ІІ етап XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета: сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українського народу. Протоколи вкладено.

Опубліковано в Петра Яцика
25 листопада 2021 року  в рамках 4 трансфер-містечка відбувся вебінар для українських словесників  з теми "Евалюація ключових навичок і наскрізних умінь".Спікер -  Леся Гапон.За результатами роботи визначено: мету і цілі оцінювання у сучасній школі; інструменти оцінювання; стратегії оцінювання; алгортитми впровадження формувального оцінювання у 5 класі. 
 
Опубліковано в МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ

Опубліковано характеристики сертифікаційних робіткритерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. 

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513Стануть у пригоді під час підготовки до тестування завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років».

https://testportal.gov.ua/zno-2022-na-shho-varto-zvazhaty-gotuyuchys-do-testuvannya/

Опубліковано в ЗНО, ДПА

Завершальний етап супервізії: про модельні програми і окремі секретики впровадження формувального оцінювання. Проведено у вигляді конструктивного діалогу сторін. 

Перелік модельних навчальних програм, підручників і навчальних посібників для 5 класу, яким надано гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі»: https://drive.google.com/.../1aEJA7koXZzCgBb8XccP.../view...

НУШ Українська мова Українська мова. 5-6 класи

НУШ Українська література Українська література. 5-6 класиМодельна навчальна програма «Українська література. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Архипова В. П., Січкар С. І., Шило С. Б.).

НУШ Драматургія і театр. 5-6 класи» (міжгалузевий інтегрований курс) 

Інтегрований курс літератур (української та зарубіжної)

Опубліковано в МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ
 
З 15 листопада Міжнародний фонд Івана Франка розпочне прийом конкурсних робіт, який триватиме до 15 грудня 2021 року.
Увага, засновниками Конкурсу були внесені зміни до Положення (https://docs.google.com/.../1WM78SsMOiGTFgHuL.../edit...)
У цьому році переможців і дипломантів визначатимуть у трьох номінаціях:
✅«Проза»
✅«Поезія»
✅«Краща ілюстрація до творів Івана Франка».
Кожна номінація матиме три вікові категорії: учні віком 6-9 років, 10-13 років і 14-16 років відповідно.
Обов’язковою вимогою для участі у конкурсі є заповнення електронної форми, яку можна заповнити лише з електронної адреси Gmail і лише один раз. Електронна форма буде доступна з 15 листопада 2021 року за посиланням: https://forms.gle/5MwpX4PjTUJkwWF88
Опубліковано в Інші конкурси

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти  20 листопада в ТЗОШ№16 відбувся ІІ (міський) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Протоколи прикріплено.

Опубліковано в Тараса Шевченка

Наказ від 08.11.2021 р. №371

 

На виконання Указів Президента України від 09.11.2007№1078 „Про Міжнародний конкурс з української мови iмені ПетраЯцика”, від 28.11.2007 № 1155 „Про деякі заходи щодо піднесення poлi української мови”, відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови iмені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерстваосвіти i науки Українивід13.03.2008 № 168 (далі–Положення), листа Міністерства освіти і науки України від11.10.2021№1/9-535, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 05.11.2021 № 202/01-07,з метою сприянняутвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури i традицій українськогонароду

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у 2021/2022 навчальному році І і ІІ етапи XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурсу) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у такі терміни:
    1. 1. І етап (шкільний) XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) – до 20 листопада 2021 року в закладах загальної середньої освіти.
    2. 2. ІІ етап (міський) XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для 3–11 класів – 27 листопада 2021 року у ТСШ№7 (для 5-11 класів) і ТНВК «Школа-колегіум» (для 3-4 класів) – з дотриманням вимог стосовно забезпечення соціальної дистанції між учасниками Конкурсу, обов’язкової наявності у всіх учасників Конкурсу захисних масок, особистих санітайзерів, проведення температурного скринінгу.

2. Затвердити:

2.1. Склад оргкомітету міського етапу Конкурсу (додаток 1).

2.2. Склад журі міського етапу Конкурсу (додаток 2).

2.3. Склад апеляційної комісії міського етапу Конкурсу (додаток 3).

3. Директорам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Звіти про проведення І етапу Конкурсу (додаток 4), заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу (додаток 5) надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 26 листопада, паперові варіанти з печаткою та підписом директора принести 27 листопада в ТСШ№7.

3.2. Забезпечити участь членів оргкомітету, журі та учнів-переможців шкільних етапів Конкурсу (по одному представнику від паралелі 3 – 11 класів, за згоди батьків) у міському етапі Конкурсу 27 листопада 2021 року, урахувавши, що:

  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 3–4 класів, слід прибути  о 8.00 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам оргкомітету, які організовують роботу з учнями 5–11 класів, слід прибути о 8.00 у ТСШ№7;
  • учням 3–4 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • учням 5–11 класів, які беруть участь у конкурсі, слід прибути о 8.45 у ТСШ№7;
  • членам журі, які перевіряють роботи 3–4 класів, слід прибути о 10.30 у Тернопільський НВК «Школа-колегіум»;
  • членам журі, які перевіряють роботи 5–11 класів, слід прибути о 13.30 у ТСШ№7;
  • усім необхідно мати індивідуальні захисні маски, санітайзери;
  • кожен учень-учасник приносить на Конкурс: зошит у лінійку (перший аркуш – із штампом школи, інші аркуші – без штампу школи), ручки із синім стержнем, прості олівці, лінійки.

4. Взяти до уваги:

4.1. У ІІ етапі Конкурсу беруть участь учні 3–11 класів – по одному представникові від паралелі.

4.2. Виконання завдань на міському етапі триватиме: для учнів 3–4 класів – 1 астрономічна година; для учнів 5–8 класів – 2 астрономічні години; для учнів 9–11 класів– 3 астрономічні години.

4.3. Переможців ІІ етапу Конкурсу нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 1 : 1.

4.4. ІІІ(обласний) етап Конкурсу відбудеться 11 грудня 2021 року в Тернопільському НВК «Школа-економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич (додаток 6).

5. Директору Тернопільського НВК «Школа-колегіум» Гуцал М.Б. і директрору ТСШ№7 Костюк Г.М. здійснити підготовку приміщень і території школи, забезпечити дотримання правил техніки безпеки, охорони праці, збереження життя і здоров’я учасників під час проведення міського етапу Конкурсу.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

     В.о. начальника управління                                                             Ірина СУМ

Леся ГАПОН , 0678780646,

Надія ГОРДІЮК, 0979732973

Додаток 1

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад оргкомітету

II етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

       Гапон Леся Олексіївна кандидат філологічних наук, консультант ТКМЦНОІМ, голова оргкомітету
       Гордіюк Надія Мирославівна консультант ТКМЦНОІМ, співголова оргкомітету
Члени оргкомітету, які організовують роботу з учнями 3-4 класів
  1. Гуцал Марія Богданівна
директор Тернопільського НВК «Школа-колегіум»
  1. Даценко Леся Іванівна
заступник директора ТНВК «Школа-колегіум»
  1. Оленюк Вікторія Ігорівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЛ № 2
  1. Залипецька Оксана Степанівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 4
  1. Василько Галина Мечиславівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 10
  1. Пятничка Ірина Володимирівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЙС
  1. Гальчишин Олексадра Михайлівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЙС
  1. Теслюк Наталія Зіновіївна
учитель початкових класів ТЗОШ№14 ім.Б.Лепкого
  1. Філоненко Марія Євгенівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 18
  1. Пиндюра Ольга Володимирівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 23
  1. Зальвовська Ірина Богданівна
учитель початкових класів ТЗОШ№26 ім. Д. Заплітного
  1. Корначевська Людмила Василівна
учитель початкових класів ТПШ «Ерудит»
  1. Зелінська Марія Іванівна
учитель початкових класів ТПШ № 1
  1. Явна Світлана Василівна
учитель початкових класів ТПШ № 5
Члени оргкомітету , які організовують роботу з учнями 5-11 класів
  1. Костюк Галина Миколаївна
директор ТСШ№7
  1. Козак Ольга Богданівна
заступник директора ТСШ№7
  1. Божаківська Мирослава Олександрівна
учитель української мови та літератури ТКГ
  1. Коцюруба Ірина Володимирівна
учитель української мови та літератури ТСШ№3
  1. Копко Валентина Анатоліївна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№4
  1. Дворецька Наталія Іванівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№4
  1. Макогін Катерина Василівна

учитель української мови та літератури ТНВК№6

ім. Н. Яремчука

  1. Южин Наталія Іванівна

учитель української мови та літератури ТНВК№9

ім. І.Блажкевич

  1. Кавецька Світлана Петрівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Луценко Алла Вікторівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Антонюк Наталія Антонівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 13
  1. Січкарик Ірина Олегівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 13
  1. Пенкальська Руслана Василівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№14
  1. Ковальчук Леся Василівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 19
  1. Співак Галина Михайлівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 24
  1. Рудяк Ольга Мирославівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ № 24
  1. Іордан Леся Степанівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№ 26

ім. Д. Заплітного

  1. Паньків Валентина Богданівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№ 28
  1. Гіль Оксана Михайлівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№ 28
  1. Ващак Лілія Андріївна
учитель української мови та літератури ТСШ № 29

Додаток 2

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад журі

II етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

Голова журі (за згодою): Вербовецька Оксана Степанівна,

кандидат філологічних наук, доцент, викладач кафедри  загального мовознавства і слов’янських мов заступник декана факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка

Члени журі , які перевіряють роботи з учнів   3-4 класів
  1. Заброцька Світлана Григорівна
учитель початкових класів ТСЗШ № 3
  1. Рибак Галина Михайлівна
учитель початкових класів ТНВК ШПЙС
  1. Загребельна Наталія Романівна
учитель початкових класів ТЗОШ № 19
  1. Волкова Олена Юріївна
учитель початкових класів ТЗОШ № 28
  1. Нечай Галина Володимирівна
учитель початкових класів ТСЗШ № 29
  1. Жигайло Оксана Ігорівна
учитель початкових класів ТКГ
Члени журі , які перевіряють роботи з учнів   5-11 класів
  1. Горішна Галина Михайлівна

учитель української мови та літератури ТУГ ім. І.Франка

  1. Зарихта Ольга Володимирівна

учитель української мови та літератури ТУГ ім. І.Франка

  1. Загазей Оксана Михайлівна

учитель української мови та літератури ТКГ

  1. Гунтик Ольга Василівна
учитель української мови та літератури ТСШ№3
  1. Климко Оксана Орестівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№4
  1. Гуменюк Галина Петрівна
учитель української мови та літератури ТСШ№5
  1. Флешар Олександра Богданівна

учитель української мови та літератури ТНВК№6

ім. Н. Яремчука

  1. Луканюк Марія Степанівна
учитель української мови та літератури ТСШ№7
  1. Огороднік Руслана Володимирівна
учитель української мови та літератури ТСШ№8
  1. Волинець Галина Григорівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№10
  1. Марчук Ольга Михайлівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Парацій Лілія Миколаївна
учитель української мови та літератури ТНВК «Школа-колегіум»
  1. Фурман Ганна Ярославівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№13
  1. Мричко Галина Олександрівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№14

ім. Б. Лепкого

  1. Цідило Ольга Григорівна
учитель української мови та літератури ТНВК№15
  1. Тендицька Олена Євгенівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№16

ім. В. Левицького

  1. Комащук Марія Зіновіївна

учитель української мови та літератури ТСШ№17

ім. В. Вихруща

  1. Бутрин Галина Володимирівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№19
  1. Сеник Любов Василівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№22
  1. Лисевич Любов Петрівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№23
  1. Загребельна Наталія Володимирівна
учитель української мови та літератури ТЗОШ№24
  1. Бей Галина Григорівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№26

ім. Д. Заплітного

  1. Сава Ірина Богданівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№27

ім. В. Гурняка

  1. Мельничук Надія Никонівна

учитель української мови та літератури ТЗОШ№28

Додаток 3

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад апеляційної комісії

II етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

  1. Кубішин Лариса Василівна
Учитель української мови та літератури ТЗОШ№24
  1. Перейма Людмила Ярославівна
Учитель української мови та літератури ТЗОШ№11
  1. Островська Надія Михайлівна
Учитель ТЛ№21 – СШМ ім. І. Герети

Додаток 4

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Звіт

про проведення I етапу

XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

у ___________________________________________

(назва навчального закладу)

  1. Відомості про учасників Конкурсу:
Клас Кількість учасників шкільного етапу Конкурсу Кількість переможців шкільного етапу Конкурсу
 
 
3    
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
Усього    

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.

Додаток 5

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Заявка

на участь команди ____________________________________________  

                                                           (назва навчального закладу)

в II етапі XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

         Оргкомітет і журі І етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика делегують для участі у ІI етапі Конкурсу таких учнів – переможців І етапу:

Прізвище, ім’я, по батькові учня Число, місяць, рік народження Назва навчального закладу Клас Яке місце посів(ла)на І етапі конкурсу Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня
             

Керівником команди призначено ___________________________________________

       (прізвище, ім’я, по батькові, посада)

                                                            

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.

Додаток 6

до наказу від 08.11.2021 №371

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Список педагогів ЗЗСО Тернополя , які беруть участь у проведенні 

ІІІ етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  Члени оргкомітету  
  Рибак Григорій Володимирович директор Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Бармак Олена Ярославівна заcтупник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Марчук Ольга Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради  
  Коцяба Віра Юріївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
  Кордуба Наталія Ярославівна Тернопільська початкова школа «Ерудит» Тернопільської міської ради  
  Левицька Тетяна Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Човніцька Ірина Євгенівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Лучко Олександра Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – економічний ліцей № 9» імені Іванни Блажкевич  
  Ножак Людмила Вікторівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради  
  Простакова Наталя Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільського педагогічного ліцею  
  Пилипишин Ганна Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради  
  Рачинська Галина Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «Школа – ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»  
  Скурська Галина Михайлівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8  
  Похила Лілія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради  
  Форманюк Зоряна Ярославівна учитель української мови і літератури Тернопільської класичної гімназії Тернопільської міської ради  
  Чирська Наталія Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії           ім. І.Франка Тернопільської міської ради  
  Члени журі  
Лисевич Любов Петрівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів   № 23 Тернопільської міської ради  
Грабовська Олександра Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка  
Заброцька Світлана Георгіївна учитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземної мови  
Злепко Галина Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Кунцьо Надія Степанівна учитель української мови і літератури Тернопільського технічного ліцею  
Мужилівська Ольга Іванівна учитель української мови і літератури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов  
Муляр Тамара Василівна учитель української мови і літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»  
Савінцева Людмила Василівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького  
Сватенко Вікторія Володимирівна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради  
Стасіна Надія Миколаївна учитель української мови і літератури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради  
       
Опубліковано в Петра Яцика

   Наказ від 08.11.2021 р. №372

 

На виконання Указу Президента від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571 (далі – Положення), листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2021 року № 1/9-492 „Про проведення ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 200/01-07 від 05.11.2021 «Про проведення в області у 2021/2022 навчальному році ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні

НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2021/2021 навчальному році ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі – Конкурс) з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у такі терміни:

1.1. І (шкільний) етап – до 18 листопада 2021 року в закладах загальної середньої освіти серед учнів 5–11 класів.

1.2. ІІ (міський) етап – 20 листопада 2021 року в ТЗОШ№16 ім.В.Левицького – з дотриманням вимог стосовно забезпечення соціальної дистанції між учасниками Конкурсу, обов’язкової наявності у всіх учасників Конкурсу захисних масок, особистих санітайзерів, проведення температурного скринінгу.

2. Затвердити:

2.1. Склад оргкомітету міського етапу Конкурсу (додаток 1).

2.2. Склад журі міського етапу Конкурсу (додаток 2).

2.3. Склад апеляційної комісії міського етапу Конкурсу (додаток 3).

3. Директорам закладів загальної середньої освіти:

3.1. Для організації та проведення шкільного етапу Конкурсу створити організаційні комітети; для перевірки виконання завдань, визначення переможців – журі; для консультацій і розв’язання спірних питань у роботі журі – апеляційні комісії; склад комісій затвердити наказом керівника навчального закладу.

3.2. Звіти про проведення І етапу Конкурсу (додаток 4), заявки на участь команд у ІІ етапі Конкурсу (додаток 5) надіслати до 19 листопада 2021 року на електронну адресу: yuzephik@gmail.com.

3.3. Забезпечити участь членів оргкомітетів і журі міського й обласного етапів Конкурсу (додатки 1, 2, 6).

4. Взяти до уваги:

4.1. У І етапі Конкурсу беруть участь усі охочі учні 5–11 класів загальноосвітніх закладів, у ІІ етапі – по одному представникові від паралелі класів.

4.2. Виконання завдань на міському етапі триватиме: 5–7 класи – 2 астрономічні години, 8–9 класи – 3 астрономічні години, 10–11 класи – 4 астрономічні години.

4.3. Переможців І (шкільного), ІІ (міського) етапів Конкурсу, нагороджують дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня встановленого зразка з орієнтовним розподілом дипломів за ступенями у співвідношенні 1 : 2 : 3. Кількість переможців не може перевищувати 30 відсотків від загальної кількості учасників відповідного класу. Переможцем будь-якого етапу Конкурсу не може бути учасник, який набрав менше половини максимальної кількості балів.

4.4. ІІІ (обласний) етап Конкурсу відбудеться 4 грудня 2021 року в ТЗОШ №13 імені Андрія Юркевича.

4.5. Учні 9–11 класів, переможці фінального етапу Конкурсу, які посіли І місце, мають право брати участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (додатково до встановленої рейтингом кількості учасників команди області).

5. Директору ТЗОШ№16 ім. В. Левицького Р. Р. Базуновій:

5.1. Підготувати відповідну кількість приміщень.

5.2. Забезпечити дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, правил техніки безпеки, охорони праці, життя і здоров’я учасників під час проведення ІІ етапу Конкурсу.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В. о. начальника управління                                               Ірина СУМ                

Леся ГАПОН, 0678780646

Додаток 1

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Члени оргкомітету ІІ (міського) етапу ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Голова оргкомітету: Гапон Леся Олексіївна, кандидат філологічних наук, консультант ТКМЦНОІМ
  1. Чіпак Юлія Василівна
учитель української мови й літератури ТНВК№2
  1. Рій Віра Олександрівна
учитель української мови й літератури ТНВК№2
  1. Бабіна Марія Олександрівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ №4
  1. Жук Тетяна Георгіївна
учитель української мови й літератури ТСШ№5
  1. Данилків Наталія Вікторівна

учитель української мови та літератури ТНВК№6

ім. Н.Яремчука

  1. Дика Надія Мирославівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№11
  1. Пиріг Ольга Ігорівна
учитель української мови й літератури ТНВК «Школа-колегіум»
  1. Січкарик Ірина Олегівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№13 ім.А.Юркевича
  1. Левицька Тетяна Миколаївна
учитель української мови й літератури ТСШ№17 ім.В.Вихруща
  1. Гусак Лілія Іванівна

учитель української мови й літератури ТЛ№21 – ШМ

ім. І. Ґерети

  1. Лозинська Ірина Михайлівна
учитель української мови й літератури ТСШ№22
  1. Заяць Ірина Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№23
  1. Крушельницька Світлана Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№24
  1. Сеньків Тарас Михайлович
учитель української мови й літератури ТЗОШ№24
  1. Шуст Галина Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№24
  1. Гіль Оксана Михайлівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№28
  1. Мисливець Діана Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№28
  1. Паньків Валентина Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№28

Додаток 2

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Члени журі ІІ (міського) етапу ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Голова журі (за згодою):Свистун Ніна Олександрівна,

кандидат філологічних наук, доцент, викладач кафедри  загального мовознавства і слов’янських мовТНПУ ім. В.Гнатюка

  1. Чирська Наталія Петрівна

учитель української мови й літератури ТУГ

ім. І. Франка

  1. Тимчук Володимир Михайлович
учитель української мови й літератури ТКГ
  1. Сагайдак Вероніка Зіновіївна
учитель української мови й літератури ТСШ№3
  1. Якубишина Галина Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№4
  1. Михайлишин Ніна Михайлівна
учитель української мови й літератури ТНВК№6 ім.Н.Яремчука
  1. Пошпур Марія Михайлівна
учитель української мови й літератури ТСШ№7
  1. Глотова Катерина

учитель української мови та літератури ТНВК№9

ім. І.Блажкевич

  1. Бараннікова Галина Ориславівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№8
  1. Басіста Ольга Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№10
  1. Кадило Людмила Богданівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№10
  1. Тимофієнко Наталія Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№11
  1. Григор'єва Лариса Зоньківна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№11
  1. Сольник Наталія Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№14 ім.Б. Лепкого
  1. Очеретнюк Ірина Михайлівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№16 ім.Б.Лепкого
  1. Качанова Ірина Володимирівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№16 ім.Б.Лепкого
  1. Жизномірська Ірина Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№18
  1. Бутрин Леся Василівна
учитель української мови й літератури ТСШ№17 ім.В.Вихруща
  1. Федорович Галина Орестівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№19
  1. Бутрин Галина Василівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№19
  1. Марункевич Наталія
учитель української мови й літератури ТЗОШ№22
  1. Пилипишин Галина Іванівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№23
  1. Палкова Зоряна Федорівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№23
  1. Кобилянська Галина Іванівна

учитель української мови й літератури ТЗОШ№26

ім. Заплітного

  1. Намака Наталія Ярославівна

учитель української мови й літератури ТЗОШ№27

ім. В.Гурняка

Додаток 3

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Склад апеляційної комісії

II етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  1. Кучерук Світлана Павлівна
учитель української мови й літератури ТЛ№21 – ШМ ім. І. Ґерети
  1. Бойко Оксана Степанівна
учитель української мови й літератури ТЗОШ№19
  1. Вовк Ірина Євгенівна
учитель української мови й літератури ТНВК «Школа-медичний ліцей №15» ім. Лесі Українки

Додаток 4

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Звіт

про проведення I етапу

ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у ___________________________________________

(назва навчального закладу, район)

  1. Відомості про учасників Конкурсу:
Клас Кількість учасників шкільного етапу Конкурсу Кількість переможців шкільного етапу Конкурсу
 
 
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
Усього    

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.


Додаток 5

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Заявка

на участь команди ____________________________________________  

                                                          (назва навчального закладу)

у II етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За рішенням оргкомітету та журі І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для участі у ІI етапі Конкурсу направляються такі учні – переможці І етапу:

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня Число, місяць, рік народження

Назва навчального закладу

(повністю)

Клас Яке місце посів(ла)на І етапі конкурсу Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня
             

Керівником команди призначено __________________________________________

                                                                         (прізвище, ім’я, по батькові, посада)

                                                            

Керівник навчального закладу

Голова оргкомітету І етапу Конкурсу

Голова журі І етапу Конкурсу

“___”_______________2021 р.

М.П.

Додаток 6

до наказу від 08.11.2021 р. № 372

управління освіти і науки

Тернопільської міської ради

Члени оргкомітету III (для учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти – ІІ) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Береза Людмила Михайлівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
Зуляк Галина Ярославівна учитель Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка
Вавричук Руслан Васильович директор Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів№ 13 імені Андрія Юркевича
Кулик Надія Іванівна учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 16 імені В.Левицького
Лобас Надія Петрівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ ІІІІ ступенів-правовий ліцей № 2»
Лотоцька Наталія Богданівна учитель Тернопільського НВК «Школа – ліцей   № 6 імені Назарія Яремчука»
ПилипчукСвітлана Ярославівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 18
ПотокійОлександра Василівна учитель Тернопільської спеціалізованої школиІІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
Семенець Галина Василівна учитель Тернопільської загальноосвітньої школиІІІІ ступенів № 4
Шимків Дмитро Богданович заступник директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 імені Андрія Юркевича
Шмігель Олена Євгенівна учитель Тернопільського НВК «ЗОШ ІІІІ ступенів-медичний ліцей» № 15 м. Лесі Україки
Юрин Світлана Михайлівна

учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 14

ім. Б.Лепкого

Яськів Галина Дмитрівна

учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 14

ім. Б.Лепкого

Яшкін Руслана Михайлівна учитель Тернопільського ліцею № 21-спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети
Члени журі III (для учнів закладів професійно-технічної освіти і студентів закладів вищої освіти – ІІ) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу   учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка
Балабан Галина Михайлівна учитель Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка
Гандзій Наталія Богданівна учитель Тернопільської спеціалізованої школи І– ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
Гринчук Ольга Болеславівна учитель Тернопільської класичної гімназії
Колісник Ірина Володимирівна учитель Тернопільського технічного ліцею
Смертіна Олена Стахіївна учитель Тернопільської ЗОШ ІІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка
     
Опубліковано в Тараса Шевченка
Середа, 10 листопада 2021 19:50

Супервізія: формувальне оцінювання

Сьогодні працювали над типовими  питаннями стосовно поточного оцінювання. Усвідомили відмінність між підходами о організації формувального оцінювання в початковій та середній школі, опрацювали окремі техніки оцінювання.

Опубліковано в МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРІВ
Сторінка 1 із 2