Сертифікати вчителів української мови – учасників методичних заходів у 2022/2023 навчальному році
№ сертифіката | Прізвище та ім’я учасника/учасниці | Заклад освіти |
К-сть годин |
ГЛ 22-23/01 | Балабан Галина | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/02 | Горішна Галина | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/03 | Грабовська Олександра | ТУГ ім. І. Франка | 20 |
ГЛ 22-23/04 | Зарихта Ольга | ТУГ ім. І. Франка | 20 |
ГЛ 22-23/05 | Зуляк Галина | ТУГ ім. І. Франка | 12 |
ГЛ 22-23/06 | Колодій Алла | ТУГ ім. І. Франка | 10 |
ГЛ 22-23/07 | Нікуліна Вікторія | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/08 | Нова Марія | ТУГ ім. І. Франка | 6 |
ГЛ 22-23/09 | Ленько Оксана | ТНВК ШПЛ № 2 | 2 |
ГЛ 22-23/10 | Марусин Галина | ТНВК ШПЛ № 2 | 11 |
ГЛ 22-23/11 | Муляр Тамара | ТНВК ШПЛ № 2 | 8 |
ГЛ 22-23/12 | Рій Віра | ТНВК ШПЛ № 2 | 3 |
ГЛ 22-23/13 | Чіпак Юлія | ТНВК ШПЛ № 2 | 17 |
ГЛ 22-23/14 | Гандзій Наталя | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/15 | Гунтик Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/16 | Заруба Василина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/17 | Журба Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 22-23/18 | Канак Валентина | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/19 | Мужилівська Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 18 |
ГЛ 22-23/20 | Петрокушин Руслана | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 20 |
ГЛ 22-23/21 | Сагайдак Вероніка | ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/22 | Бабіна Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 4 |
ГЛ 22-23/23 | Климко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 6 |
ГЛ 22-23/24 | Семенець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 22 |
ГЛ 22-23/25 | Якубишина Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 4 | 10 |
ГЛ 22-23/26 | Гуцул Зоряна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 6 |
ГЛ 22-23/27 | Жук Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 5 |
ГЛ 22-23/28 | Киянчук Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 6 |
ГЛ 22-23/29 | Чорнобай Світлана | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 4 |
ГЛ 22-23/30 | Халімон Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3 |
ГЛ 22-23/31 | Вербовецька Ганна | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/32 | Грабас Наталія | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 5 |
ГЛ 22-23/33 | Кольба Валентина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/34 | Куземко Наталія | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/35 | Лотоцька Ольга | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 10 |
ГЛ 22-23/36 | Лотоцька Наталія | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 2 |
ГЛ 22-23/37 | Макогін Катерина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 6 |
ГЛ 22-23/38 | Михайлишин Ніна | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 10 |
ГЛ 22-23/39 | Рачинська Галина | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 8 |
ГЛ 22-23/40 | Флешар Олександра | ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука | 8 |
ГЛ 22-23/41 | Береза Людмила | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/42 | Боднарчук Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 2 |
ГЛ 22-23/43 | Козак Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 22 |
ГЛ 22-23/44 | Лісова Зореслава-Ольга | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/45 | Луканюк Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 26 |
ГЛ 22-23/46 | Михайлів Петро | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/47 | Пошпур Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов | 25 |
ГЛ 22-23/48 | Бараннікова Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 12 |
ГЛ 22-23/49 | Бойчук Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 5 |
ГЛ 22-23/50 | Зазябла Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 2 |
ГЛ 22-23/51 | Скурська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 8 |
ГЛ 22-23/52 | Стецик Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 2 |
ГЛ 22-23/53 | Огороднік Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8 | 12 |
ГЛ 22-23/54 | Глотова Катерина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 10 |
ГЛ 22-23/55 | Копитко Віта | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 8 |
ГЛ 22-23/56 | Лучко Олександра | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 10 |
ГЛ 22-23/57 | Мельник Ольга | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 4 |
ГЛ 22-23/58 | Петриця Любов | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 8 |
ГЛ 22-23/59 | Човніцька Ірина | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 14 |
ГЛ 22-23/60 | Южин Наталія | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 11 |
ГЛ 22-23/61 | Ярославська В. М. | ТНВК ШЕЛ № 9 ім. Іванни Блажкевич | 4 |
ГЛ 22-23/62 | Антонів Юлія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 14 |
ГЛ 22-23/63 | Басіста Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 15 |
ГЛ 22-23/64 | Васютинська Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 12 |
ГЛ 22-23/65 | Волинець Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 22 |
ГЛ 22-23/66 | Кадило Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 22 |
ГЛ 22-23/67 | Смакоуз Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 6 |
ГЛ 22-23/68 | Франківська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 6 |
ГЛ 22-23/69 | Щербата Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 | 4 |
ГЛ 22-23/70 | Григор’єва Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 12 |
ГЛ 22-23/71 | Демида Катерина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 22-23/72 | Кавецька Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 12 |
ГЛ 22-23/73 | Перейма Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 10 |
ГЛ 22-23/74 | Дика Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 14 |
ГЛ 22-23/75 | Тимофієнко Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 14 |
ГЛ 22-23/76 | Ситар Володимир | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 22-23/77 | Марчук Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11 | 6 |
ГЛ 22-23/78 | Парацій Лілія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 24 |
ГЛ 22-23/79 | Даценко Олександра | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 15 |
ГЛ 22-23/80 | Гуцал Марія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 6 |
ГЛ 22-23/81 | Пиріг Ольга | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 14 |
ГЛ 22-23/82 | Федунець Надія | ТНВК ШК Патріарха Йосифа Сліпого | 11 |
ГЛ 22-23/83 | Антонюк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 15 |
ГЛ 22-23/84 | Дідук Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 4 |
ГЛ 22-23/85 | Василенко Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 22-23/86 | Лилик Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 4 |
ГЛ 22-23/87 | Попівняк (Січкарик) Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 12 |
ГЛ 22-23/88 | Шимків Дмитро | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Андрія Юркевича | 3 |
ГЛ 22-23/89 | Буката Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 10 |
ГЛ 22-23/90 | Бурмас Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 4 |
ГЛ 22-23/91 | Давида Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 2 |
ГЛ 22-23/92 | Максим’як Софія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 20 |
ГЛ 22-23/93 | Лебедєва Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 6 |
ГЛ 22-23/94 | Снітовська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 20 |
ГЛ 22-23/95 | Сольник Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 22 |
ГЛ 22-23/96 | Пенкальська Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 15 |
ГЛ 22-23/97 | Юрин Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 4 |
ГЛ 22-23/98 | Яськів Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 12 |
ГЛ 22-23/99 | Мричко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого | 14 |
ГЛ 22-23/100 | Шмігель Олена | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 22-23/101 | Вовк Ірина | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 8 |
ГЛ 22-23/102 | Цідило Ольга | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 10 |
ГЛ 22-23/103 | Бетлей Оксана | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 2 |
ГЛ 22-23/104 | Межерицька Юлія | ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки | 3 |
ГЛ 22-23/105 | Качанова Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 20 |
ГЛ 22-23/106 | Балящук Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 22 |
ГЛ 22-23/107 | Базунова Руслана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 20 |
ГЛ 22-23/108 | Савінцева Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 18 |
ГЛ 22-23/109 | Синьовська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 4 |
ГЛ 22-23/110 | Сікорська Аліна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького | 2 |
ГЛ 22-23/111 | Комащук Марія | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 8 |
ГЛ 22-23/112 | Левицька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 5 |
ГЛ 22-23/113 | Лотоцька Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Володимира Вихруща | 10 |
ГЛ 22-23/114 | Гурська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 20 |
ГЛ 22-23/115 | Лабінська Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 19 |
ГЛ 22-23/116 | Когут Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 22-23/117 | Мудеревич Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 22-23/118 | Пилипчук Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 14 |
ГЛ 22-23/119 | Чикенда Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18 | 12 |
ГЛ 22-23/120 | Бойко Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 22-23/121 | Бутрин Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 22-23/122 | Дудяк Олександра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 8 |
ГЛ 22-23/123 | Дрозд Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 20 |
ГЛ 22-23/124 | Ковальчук Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 22-23/125 | Сидій Анжела | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 6 |
ГЛ 22-23/126 | Скушка Олеся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 14 |
ГЛ 22-23/127 | Федорович Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 8 |
ГЛ 22-23/128 | Ходякова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 19 | 10 |
ГЛ 22-23/129 | Васильєва Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 7 |
ГЛ 22-23/130 | Залецька Лілія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 2 |
ГЛ 22-23/131 | Колодійчук Євгенія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 22-23/132 | Мельничук Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 22-23/133 | Назарко Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Руслана Муляра | 6 |
ГЛ 22-23/134 | Богач Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 4 |
ГЛ 22-23/135 | Гудз Марія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 14 |
ГЛ 22-23/136 | Гусак Лілія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 13 |
ГЛ 22-23/137 | Кучерук Світлана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 18 |
ГЛ 22-23/138 | Островська Надія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 12 |
ГЛ 22-23/139 | Писуляк Наталія | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 18 |
ГЛ 22-23/140 | Рудницька Оксана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 10 |
ГЛ 22-23/141 | Яшкін Руслана | ТЛ № 21 – СМШ ім. Ігоря Герети | 22 |
ГЛ 22-23/142 | Мацієвська Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 4 |
ГЛ 22-23/143 | Марункевич Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 6 |
ГЛ 22-23/144 | Лозинська Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22 | 3 |
ГЛ 22-23/145 | Заяць Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 16 |
ГЛ 22-23/146 | Кузьма Діана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 8 |
ГЛ 22-23/147 | Кліщ Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 22-23/148 | Коцяба Віра | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 22-23/149 | Лисевич Любов | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 8 |
ГЛ 22-23/150 | Дулиш Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 20 |
ГЛ 22-23/151 | Олійник Марія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 14 |
ГЛ 22-23/152 | Палкова Зоряна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 22 |
ГЛ 22-23/153 | Подедворна Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 4 |
ГЛ 22-23/154 | Тарасюк Лариса | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23 | 8 |
ГЛ 22-23/155 | Білінська Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 5 |
ГЛ 22-23/156 | Грицьків Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 15 |
ГЛ 22-23/157 | Гуменюк Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 22-23/158 | Гамрецька Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 6 |
ГЛ 22-23/159 | Забазнова Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 22-23/160 | Кубішин Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 2 |
ГЛ 22-23/161 | Клос Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 10 |
ГЛ 22-23/162 | Загребельна Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 4 |
ГЛ 22-23/163 | Лопушинська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 12 |
ГЛ 22-23/164 | Поврозник Наталя | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 7 |
ГЛ 22-23/165 | Пилипишин Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 13 |
ГЛ 22-23/166 | Рудяк Ольга | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 17 |
ГЛ 22-23/167 | Сосінська Тетяна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 15 |
ГЛ 22-23/168 | Співак Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 5 |
ГЛ 22-23/169 | Шуст Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 9 |
ГЛ 22-23/170 | Фляк Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 | 12 |
ГЛ 22-23/171 | Простакова Наталя | ТАЛ «Генезис» | 11 |
ГЛ 22-23/172 | Галенда Галина | ТАЛ «Генезис» | 2 |
ГЛ 22-23/173 | Бей Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 12 |
ГЛ 22-23/174 | Бережинська Антоніна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 8 |
ГЛ 22-23/175 | Іваник Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 4 |
ГЛ 22-23/176 | Іордан Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 6 |
ГЛ 22-23/177 | Кавецька Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 6 |
ГЛ 22-23/178 | Кобилянська Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 20 |
ГЛ 22-23/179 | Ножак Людмила | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Дмитра Заплітного | 14 |
ГЛ 22-23/180 | Антонів Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 6 |
ГЛ 22-23/181 | Бойко Галина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 14 |
ГЛ 22-23/182 | Вальчак Ганна | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 2 |
ГЛ 22-23/183 | Когут Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 10 |
ГЛ 22-23/184 | Намака Наталія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 20 |
ГЛ 22-23/185 | Павлюс Леся | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 6 |
ГЛ 22-23/186 | Смертіна Олена | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 12 |
ГЛ 22-23/187 | Сава Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. Віктора Гурняка | 24 |
ГЛ 22-23/188 | Галан Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 12 |
ГЛ 22-23/189 | Гіль Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 14 |
ГЛ 22-23/190 | Тулай Ірина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 5 |
ГЛ 22-23/191 | Мисливець Діана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 9 |
ГЛ 22-23/192 | Панкевич Ілона | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 4 |
ГЛ 22-23/193 | Пасічник Світлана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 14 |
ГЛ 22-23/194 | Судома Валентина | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 6 |
ГЛ 22-23/195 | Мельничук Надія | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 14 |
ГЛ 22-23/196 | Корнят Оксана | ТЗОШ І-ІІІ ст. № 28 | 2 |
ГЛ 22-23/197 | Ващак Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 9 |
ГЛ 22-23/198 | Вороняк Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 24 |
ГЛ 22-23/199 | Злепко Галина | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 16 |
ГЛ 22-23/200 | Кропельницька Тетяна | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/201 | Похила Лілія | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 14 |
ГЛ 22-23/202 | Ситар Леся | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/203 | Чіпак Олександра | ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов | 12 |
ГЛ 22-23/204 | Волошина Галина | ТГ № 30 | 2 |
ГЛ 22-23/205 | Ваврик Ольга | ТГ № 30 | 12 |
ГЛ 22-23/206 | Підручняк Ольга | ТКГ | 24 |
ГЛ 22-23/207 | Форманюк Зоряна | ТКГ | 8 |
ГЛ 22-23/208 | Гринчук Ольга | ТКГ | 10 |
ГЛ 22-23/209 | Генкул Леся | ТКГ | 2 |
ГЛ 22-23/210 | Загазей Оксана | ТКГ | 2 |
ГЛ 22-23/211 | Колісник Ірина | ТТЛ | 18 |
ГЛ 22-23/212 | Кунцьо Надія | ТТЛ | 12 |
ГЛ 22-23/213 | Божаківська Мирослава | Гімназія «Гармонія» | 4 |
ГЛ 22-23/214 | Мельник Марія | Гімназія «Гармонія» | 10 |
ГЛ 22-23/215 | Галатюк Ольга | Кобзарівська гімназія | 20 |
ГЛ 22-23/216 | Процик Богданна | Кобзарівська гімназія | 20 |
ГЛ 22-23/217 | Заїка Лідія | Курівецька гімназія ім. Миколи Бенцаля | 4 |
ГЛ 22-23/218 | Бурич Марія | Курівецька гімназія ім. Миколи Бенцаля | 2 |
ГЛ 22-23/219 | Мельничук Лілія | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 2 |
ГЛ 22-23/220 | Кошик Любов | Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст. | 2 |
Стратегія розвитку читання на період до 2032 року “Читання як життєва стратегія” та операційний план її реалізації на 2023-2025 ...
- КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 3 березня 2023…
- Про схвалення Стратегії розвитку читання на період до 2032…
- СХВАЛЕНО розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 б…
- СТРАТЕГІЯ розвитку читання на період до 2032 року "Читання…
- Загальна частина
- Нормативно-правові акти, що діють у відповідних сферах
- Аналіз сучасного стану розвитку читання, обґрунтування нео…
- Мета, стратегічні цілі та завдання, спрямовані на досягнен…
- Етапи реалізації Стратегії
- Очікувані результати та показники досягнення стратегічних…
- Порядок проведення моніторингу, оцінки результатів реаліза…
- Обсяг фінансових, матеріально-технічних, трудових ресурсів…
- ЗАТВЕРДЖЕНО розпорядженням Кабінету Міністрів України від…
- ОПЕРАЦІЙНИЙ ПЛАН реалізації у 2023-2025 роках Стратегії ро…
Звіт про роботу 2022-2023 н. р.
УПРОВАДЖЕННЯ НУШ
- 2 онлайн-заняття на відкритій дискусійній платформі "Словесники". 98 учасників
- 6 онлайн-занять в інтерактивній школі сучасного вчителя-словесника. 280 учасників.
- 2 онлайн-заняття в локаціях трансфер-містечок № 9, 10. 200 учасників.
- 4 очні тренінги «Види оцінювання навчальних досягнень». 120 учасників.
ТРАЄКТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛІВ-СЛОВЕСНИКІВ
- 2 онлайн-заняття в інтерактивній школі сучасного вчителя-словесника. 60 учасників.
- 1 онлайн-заняття в інтегрованій кафедрі «Lіngua». 90 учасників
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГА : ОРГАНІЗАЦІЯ УРОКУ
- 2 онлайн-заняття в майстерні інноваційного уроку. 60 учасників.
- 1 онлайн-заняття на відкритій дискусійній платформі "Словесники". 46 учасників.
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГА : ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ
- 1 онлайн-заняття в інтегрованій кафедрі «Lіngua». 79 учасників.
- 1 онлайн-заняття на відкритій дискусійній платформі "Словесники". 48 учасників.
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГА : ІНФОМЕДІАГРАМОТНІСТЬ
- 1 онлайн-заняття на відкритій дискусійній платформі "Словесники". 48 учасників.
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГА : ІНТЕГРАЦІЯ
- 1 онлайн-заняття в інтегрованій кафедрі «Lіngua». 92 учасники.
- 1 онлайн-заняття на відкритій дискусійній платформі "Словесники". 58 учасників.
НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ НА КУРСАХ ТКМЦНОІМ
- 1 онлайн-курс «Мовно-риторична освіта в новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики» 34 учасники
- 1 онлайн-курс «Стратегії формувального оцінювання в 5–11 класах». 24 учасники
- 4 онлайн-курси «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» . 26 учасників
- 1 онлайн-курс «Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі». 28 учасників
- 1 онлайн-курс «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно- літературна: Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література». 24 учасники.
ЗДІЙСНЕННЯ СУПЕРВІЗІЇ
- Літературно-мистецький контент патріотичного виховання в умовах війни. 5 сесій.
- Супровід діяльності трьох учителів УМЛ, що здобули звання «вчитель-методист». 9 сесій.
МОВНІ КУРСИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
- Розмовний клуб для внутрішньо переміщених осіб «Слово». 36 очних уроків, 4 заходи.
- Школа української мови «Я Маріуполь». 36 очних уроків.
МОВНО-ЛІТЕРАТУРНІ КОНКУРСИ
- Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, шкільний етап - 801 школяр, міський етап- 165 учнів та учениць, обласний етап – 7 учасників, усеукраїнський етап – 5 учасників
- XXІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, шкільний етап - 2109 учнів 3–11 класів, міський етап - 225 учнів, обласний етап – 9 учасників, усеукраїнський етап - 5 учасників
- ХXІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням в номінації «Література». Міський етап - 7 робіт, обласний етап – 4 роботи, усеукраїнський етап - 2 роботи.
- Олімпіада. Шкільний етап – 567 учасників. Міський етап – 100 учасників, обласний етап – 4 учасники, усеукраїнський етап - 1 учасник.
ПУБЛІКАЦІЇ
- Освітній альманах - 1
- Методичні рекомендації – 2
- Навчальна програма - 1
- Хрестоматія - 1
- Тези – 11
- Статті – 6
- Презентації - 26
Звіт про мовно-літературні конкурси 2022-2023 н.р.
З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури та традицій українського народу, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу впродовж 2019–2020 н.р. забезпечили проведення міських етапів міжнародних та всеукраїнських мовно-літературних конкурсів.
Упродовж листопада 2022 року в закладах загальної середньої освіти проведено шкільний етап ХIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяв участь 801 школяр.
19 листопада 2022 року в ТЗОШ№16 ім. В. Левицького відбувся міський етап, учасниками якого стали 165 учнів та учениць.
У листопаді 2022 року в освітніх закладах загальної середньої освіти міста Тернополя відбувся І (шкільний) етап XXІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 2109 учнів 3–11 класів.
26 листопада 2022 року в ТСШ№7 відбувся ІІ (міський) етап XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 225 учнів.
Міський етап ХXІІ Всеукраїнського конкурс учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням в номінації «Література» проведено 23 грудня 2022 року в ТКМЦНОІМ. На конкурс було подано 7 робіт.
Рейтингова таблиця міських етапів
ЗСО |
Наказ УОН ТМР від 22.11.2022р. №351 «Про підсумки проведення в місті ХІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» |
Наказ УОН ТМР від 29.11.2022р. № 374 «Про підсумки проведення в місті XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» |
Наказ УОН ТМР від 03.01.2023 №2 «Про підсумки проведення в Тернопільській міській територіальній громаді у 2022/2023 навчальному році XXІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості». Номінація «Література» |
Разом | |||||||||
Кількість призових місць | Кількість призових місць | Кількість призових місць | |||||||||||
1 | 2 | 3 | Усього | 1 | 2 | 3 | Усього | 1 | 2 | 3 | Усього | Усього | |
ТУГ | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 10 | ||||
ТСШ№3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 8 | |||||
ТСШ№7 | 1 | 2 | 3 | 6 | 6 | ||||||||
ТЗОШ№19 | 3 | 3 | 2 | 2 | 5 | ||||||||
ТЗОШ№18 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||||||
Колегіум | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||||||
ТКГ | 3 | 3 | 1 | 1 | 4 | ||||||||
ТЗОШ№16 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | |||||||
ТЗОШ№28 | 3 | 3 | 1 | 1 | 4 | ||||||||
ТСШ№29 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | |||||||
ТСШ № 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||||||||
ТНВК№6 | 1 | 2 | 3 | 3 | |||||||||
ТЗОШ№26 | 2 | 1 | 3 | 3 | |||||||||
ТЗОШ№23 | 1 | 1 | 2 | 2 | |||||||||
ТЗОШ№27 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | ||||||||
ТЗОШ№4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||||||
ТЗОШ№21 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||
ТЗОШ№11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||||||
ТНВК№15 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||||||
ТЗОШ№8 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№13 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№20 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТНВК№2 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТСШ№17 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№22 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№10 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТНВК№9 | |||||||||||||
ТЗОШ№14 | |||||||||||||
ТЗОШ№24 | |||||||||||||
Гармонія | |||||||||||||
ТЗОШ№25 | |||||||||||||
ТНВК№30 | |||||||||||||
ТТЛ | |||||||||||||
ВСЬОГО | 7 | 14 | 22 | 43 | 9 | 10 | 9 | 28 | 2 | 2 | 3 | 7 | 78 |
Переможці обласного етапу
Диплом І ступеня
- 7 клас: Окаринська Дарина , ТУГ, учитель Зуляк Галина Ярославівна
- 8 клас: Гербут Уляна, ТУГ, учитель Балабан Галина Михайлівна
- 9 клас: Іванюк Ілона, ТЗОШ№16, учитель Савінцева Людмила Василівна
Диплом ІІ ступеня
- 6 клас: Марків Матвій, Тернопільська ТЗОШ №27 , учителі: Смертіна Олена Стахіївна, Намака Наталія Ярославівна
- 10 клас: Бартіш Олена, Тернопільський НВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», учитель Даценко Олександра Іванівна
10 грудня 2022 року проведено обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в дистанційному форматі.
Переможці обласного етапу
Диплом І ступеня
- 4 клас: Матенька Вікторія, ТСШ №3, учитель Цибульська Світлана Анатоліївна
- 5 клас: Балабан Катерина, ТЗОШ№28, учитель Мисливець Діана Богданівна
- 7 клас: Бучинська Анастасія, ТУГ , учитель Горішна Галина Михайлівна
- 8 клас: Гербут Уляна, ТУГ, учитель Балабан Галина Михайлівна
Диплом ІІІ ступеня
- 11 клас: Мерецька Анна, ТУГ, учитель Грабовська Олександра Миколаївна
Переможцями ІІІ (обласного) етапу XXIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації „Література” визнано:
- Жаровську Юлію, ученицю 9-го класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області;
- Миколів Вероніку, ученицю 9-го класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області.
Рейтингова обласних етапів
ЗСО |
Наказ Департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації «Про підсумки проведення в області ХІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» |
Наказ Департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 36/2.1-06 від 24.02.2023 «Про підсумки проведення в області XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» |
Наказ Департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 29/2.1-06 від 20.02.2023 «Про підсумки проведення в області XXIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» Номінація «Література» |
Разом | |||||||||
Кількість призових місць | Кількість призових місць | Кількість призових місць | |||||||||||
1 | 2 | 3 | Усього | 1 | 2 | 3 | Усього | 1 | 2 | 3 | Усього | Усього | |
ТУГ | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 6 | |||||
ТСШ№3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | ||||||||
Колегіум | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№16 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№28 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ТЗОШ№27 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
ВСЬОГО | 5 | 5 | 2 | 12 |
На ІV (усеукраїнському) етапі XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перемогли:
- ІІІ місце - 7 клас: Окаринська Дарина , ТУГ, учитель Зуляк Галина Ярославівна
- ІІІ місце - Іванюк Ілона, 9 клас, ТЗОШ№16, учитель Савінцева Людмила Василівна
- ІІ місце - Бартіш Олена, 10 клас, Тернопільський НВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», учитель Даценко Олександра Іванівна
Літературно - мистецький конкурс «Присвячую Тичині!"
Положення https://drive.google.com/file/d/1OQ4rJ_cbGXmec5nAIbxPZ37MRbpTJxQy/view?usp=sharing