K2 Content

Новий закон «Про повну загальну середню освіту», що ухвалений українським парламентом 16 січня, містить норму щодо забезпечення академічної доброчесності у сфері загальної середньої освіти.Зокрема, законом встановлений обов'язок учнів та вчителів дотримуватись академічної доброчесності та види відповідальності за виявлені факти її порушення.Забезпечення дотримання принципів академічної доброчесності у школі покладено на керівників та інших педагогічних працівників закладу освіти. Законом визначено, що порушеннями академічної доброчесності у системі загальної середньої освіти є: академічний плагіат, фабрикація; фальсифікація, списування, обман, хабарництво, необ’єктивне оцінювання.Також порушеннями академічної доброчесності є такі форми обману, як: надання педагогічними працівниками та іншими особами допомоги учням під час проходження ними підсумкового оцінювання (семестрового…
Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим і як для держави, так і для системи освіти – відповідно національно-патріотичне виховання є важливим сектором освітнього процесу.Виклики сучасного суспільства ставлять перед системою освіти завдання виховати громадянина-патріота нової формації – ініціативну особистість продуктивно-діяльнісного типу, яка бачить перспективи своєї держави, готова відстоювати її інтереси. Завдання закладів освіти – побудувати виховну діяльність так, щоб її організація, приклади авторитетних наставників-учителів, шкільне середовище виховували дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності. Важливим аспектом формування національно самосвідомої особистості є виховання поваги та любові до державної мови: володіння українською мовою та використання її у…
Вівторок, 05 листопада 2019 06:10

Сильна мова - успішна держава

Про схвалення Стратегії популяризації української мови до 2030 року “Сильна мова - успішна держава”
Сучасні методи навчання: досвід закордонних педагогів Українські школи спробують міжнародну програму SEE Learning – чого вона вчить і для чого потрібна Інклюзивна освіта. Досвід Німеччини Як борються із запізненнями учнів у різних країнах Шкільна освіта: досвід закордонних педагогів
Середа, 20 березня 2019 21:43

4К - навички для успіху

4  НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ Все частіше стали помічати в освітніх та коуч центрах тему “Навички 4К”. За словами спеціалістів – це ключові навички, які допоможуть добитися успіху в будь-якій сфері життя. Чим більше в наше життя входять комп’ютерні технології, тим частіше зустрічаються універсальні поради.  То ж як розвивати навички 4К? Креативність Креативність (англ. create — створювати, creative — творчий) — це здатність створювати і знаходити нові оригінальні ідеї, що відхиляються від прийнятих схем мислення, успішно вирішувати поставлені завдання нестандартним чином, а також здатність вирішувати проблеми , що виникають всередині статичних систем. Креативний потенціал людини залежить від її: рівня професійної підготовки в певній…
15 способів здійснити формувальне оцінювання на уроці
 100 років тому (1 січня 1919 року) Директорія УНР видала Закон «Про державну мову в Українській Народній Республіці», який визначив українську мову як державну.  Вона стала обов’язковою для вжитку в армії, флоті і всіх урядових та загальних громадських публічно-правових установах.Одночасно в законі підкреслювалось, що приватні особи мають право звертатися до державних установ їхньою мовою.
ПЕРЕКЛАД ПУБЛІКАЦІЇ ПРОЕКТУ «ЧИТАННЯ І ПИСЬМО ДЛЯ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ»
Сторінка 1 із 3